האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה זה משעמם CNC?

מה זה משעמם CNC?

מה זה CNC משעמם?


מה זה CNC משעמם? עיבוד CNC משעמם מתייחס להרחבה או זיקוק של החורים המקוריים על היצירה. המאפיינים המשעממים של עיבוד CNC הם לתקן את אקסצנטריות של החור התחתון, להשיג את מיקום החור המדויק, ולקבל עיגול, גליליות וגימור שטח בדיוק רב. לכן, משעמם משמש לעתים קרובות בתהליך הסופי.

מה זה משעמם CNC?

מה זה CNC משעמם? -PTJ מכונות CNC חנות

שגיאת מיקום מתייחסת לכמות השונות או הסטייה של המיקום ההדדי בין המשטח, הציר או מישור הסימטריה בפועל של החלק ביחס למיקומו האידיאלי לאחר העיבוד, כגון ניצב, מיקום וסימטריה.

בהשוואה לעיבוד שבבי CNC, משעמם הוא תהליך קשה יותר. זה רק צריך להתאים להב (או בעל להב) כדי לעבד חורים בגודל מיקרון כגון H7 ו- H6.

מהם המאפיינים של עיבוד שבבי CNC לשעמום?

1. סיבוב כלים

עיבוד שבבי CNC אינו זהה לעיבוד מחרטה. מכיוון שהכלי מסתובב במהלך העיבוד במרכז העיבוד, אי אפשר להבין את מצב קצה הכלי בזמן כדי להתאים את כמות ההזנה. אי אפשר גם לשנות את קוטר העיבוד רק על ידי כוונון לחצני הבקרה המספריים כמו מחרטה CNC. זה הופך למכשול גדול לעיבוד אוטומטי לחלוטין. הסיבה לכך היא שלמרכז העיבוד אין פונקציית כוונון קוטר אוטומטית (למעט פונקציית ציר ה- U), הדורשת כי חותך המשעמם חייב להיות בעל מנגנון כוונון עדין או פונקציית פיצוי אוטומטי, במיוחד בשעמום דק, לפעמים זה חייב להיות מותאם ברמת המיקרון בהתאם לדרישות הסובלנות.

  בנוסף, מכיוון שכיוון הזרימה של השבבים משתנה כל הזמן במהלך השעמום של מרכז העיבוד, קצה החיתוך, קירור החומר ופריקת השבבים הם הרבה יותר קשים מאשר כאשר מחרטה עובדת עיבוד. במיוחד כאשר החור העיוור שמשעמם מחוספס של פלדה מתבצע עם מרכז עיבוד אנכי, בעיה זו לא נפתרה עד כה לחלוטין.

2. הסכין

הבעיה הכי נפוצה והכי מטרידה בשיעמום היא הסכין. הסיבות העיקריות להתרחשות סכיני קפיץ במרכז העיבוד הם כדלקמן

  • ① נוקשות של מערכת הכלים: כולל נוקשות השוק, מוט משעמם, ראש משעמם וחלקי חיבור ביניים. מכיוון שהוא שלוחה, קשיחות הכלי חשובה במיוחד בעת עיבוד חורים קטנים, חורים עמוקים ועבודות קשיחות.
  • ② איזון דינמי של מערכת הכלים: יחסית לציר הסיבוב של מערכת הכלים, אם לכלי עצמו יש מסה לא מאוזנת, פטפוטים יתרחשו בגלל ההשפעה של כוח צנטריפוגלי לא מאוזן במהלך הסיבוב. בפרט, לאיזון הדינמי של הכלי יש השפעה רבה על עיבוד שבבי במהירות גבוהה.
  • ③ הנוקשות של החומר עצמו או של החומר: כמו חלקים קטנים ודקים, בגלל הקשיחות הלא מספקת שלהם, או בגלל צורת החומר, לא ניתן לקבע אותם במלואו עם נענע סבירה.
  • ④ צורת קצה הלהב: עמידות החיתוך הנוצרת בזווית הגרפה של הלהב, זווית הבריחה, רדיוס קצה הכלי וצורת מפסק השבבים שונה.

קישור למאמר זה: מה זה משעמם CNC?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה זה משעמם CNC?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.