האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מה יכול לעשות לפי דרישה לעשות בשבילך?

מה יכול לעשות לפי דרישה לעשות בשבילך?

מה יכול לעשות לפי דרישה לעשות בשבילך?


בשנים האחרונות נדרשו חודשים או שבועות ליצור מוצרי אב טיפוס. אפילו לתכנון העיצוב המפורט ביותר לוקח זמן להוציא אותו לפועל, ולוקח יותר זמן להתמקד ברכישת חומרים ויצירת צורות. השילוב של אוטומציה של תהליכי תכנון וייצור עם טכנולוגיה גמישה ומודרנית מצמצם את הזמן מאב טיפוס למסירה.

מה יכול לעשות לפי דרישה לעשות בשבילך?
Make-to-demand

ייצור לפי דרישה

◆ ייצור לפי דרישה הביא לשינויים מהפכניים בתפוקה המקורית, מה שהפחית את זמן ההובלה של הייצור ובכך נכנס מהר יותר לשוק.

◆ בטל את תופעת המלאי הקודמת ברמה גבוהה, שפר את תזרים המזומנים והגדיל את אפקט התשואה בפועל.

◆ התקדמות בהדפסת תלת מימד, חיתוך לייזר טכנולוגיה וטכנולוגיות ייצור אחרות הוזילו עלויות עבור עסקים רבים.

◆ קו ייצור אוטומטי יכול לתמוך בייצור מוצרים בקנה מידה קטן יחסית במחיר סביר.

למרות שהמונח "ייצור לפי דרישה" עשוי להיראות רחב למדי, למעשה הוא הצליח לחולל מהפכה באופן שבו חברות קטנות ובינוניות פועלות. בין אם מדובר בייצור דגימות מקוריות, הזמנת כמויות קטנות יחסית של פריטים ספציפיים או ייצור מספר רב של רכיבים במסגרת זמן קצרה, ייצור לפי דרישה מספיק.

השימוש של הדפסת 3D ציוד, טכנולוגיית חיתוך לייזר, CAD / CAM והציוד האחרון להתאמה אישית הביאו את הענף המסוים הזה לרמה חדשה לגמרי. בין אם יוצרים את המוצר המקורי המגניב האחרון ובין אם פשוט מריצים מספר רב של פרויקטים שתוכננו מראש, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כולל:

1. מידול עלויות פשוטות

שימוש בטכנולוגיית המחשבים העדכנית ביותר, איסוף נתוני העלות של פרויקטים קודמים ורכישת חומרי הגלם האיכותיים ביותר במחירים הטובים ביותר, בדרך זו, העלות מופחתת משמעותית בהשוואה לשנים האחרונות. התהליך הארוך הקשור ליצירת אבות טיפוס נעלם והוחלף על ידי מערכת מידול עלויות שוטפת, אינטראקטיבית בזמן אמת, אליה ניתן לגשת מכל מקום דרך האינטרנט.

2. להאיץ את הזמן לשוק

אנו חיים בעידן של מרוץ נגד הזמן, צעד אחד לפני המתחרים שלנו יכולים לייצר או להרוס חברה, וייצור לפי דרישה שינה את הסיכויים העתידיים של חברות רבות. באמצעות האחרונה עיבוד CNC טכנולוגיה לשליטה במדפסות תלת מימד ומכונות חיתוך לייזר בהיי-טק, באפשרותך ליצור מוצרים מקוריים ולהניע ייצור מוצרים גדולים ובכך להפחית את זמן האספקה.

3. אפשרויות עיצוב גמישות

ייצור לפי דרישה מאפשר התאמות בזמן אמת ושינויים בתכנון, ומבטיח שכל אבות הטיפוס העיצוביים יושלמו במהירות האפשרית ומושלמים בצורה מבוקרת. מעקב אחר עיצוב מאפשר לך לבדוק התאמות קודמות, לשפר רכיבים עתידיים ולנטר שינויים באבות טיפוס שהושלמו, אשר יכולים להיות בעלי ערך למציאת מעברים מהירים. פלטפורמות ייצור לפי דרישה יכולות להשתמש במאגר מידע שהולך וגדל כדי לשנות אבות טיפוס מורכבים ביותר בפרק זמן קצר מאוד.

4. מלאי מוצרים

תזרים מזומנים הוא קריטי לכל עסק. ככל שמלאי רב יותר, כך צבר ההזמנות ארוך יותר, ושיעור ההחזר על הסחורה נמוך יותר. ייצור לפי דרישה ממלא את כל הצרכים והמטרות, ובכך מקטין את דרישות המלאי למוצרים עיקריים. מכיוון שרוב תהליך הייצור הסתיים באופן אוטומטי, מצד אחד, מחזור הייצור של המוצר מתקצר, ועלות המלאי המקבילה מופחתת; מצד שני, זה יכול לענות על הצרכים השונים של הלקוחות למוצר ולשפר את שביעות רצון הלקוחות.

לסיכום

כיום אנו יכולים לראות שחברות הפחיתו משמעותית את עלות יצירת אבות הטיפוס והפעלת רכיבים קטנים, בינוניים או גדולים. זמן אספקת ההזמנה מתקצר מאוד, מה שיש לו יתרון על פני המתחרים, שלא לדבר על תזרים המזומנים שהובא. חברות גדולות שיש להן כיום קרנות מו"פ ענקיות נהנו מייצור לפי דרישה, תוך שהביאו הזדמנויות חדשות להרבה ארגונים קטנים ובינוניים, שיש להם תקציבים קטנים יותר ותזרים מזומנים טוב יותר.

כמו הכנסת האינטרנט, ייצור על פי דרישה אפשר לחברות קטנות ובינוניות לאתגר חברות גדולות בתחומים רבים ושונים.

קישור למאמר זה: מה יכול לעשות לפי דרישה לעשות בשבילך?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה יכול לעשות לפי דרישה לעשות בשבילך?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.