האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף?

מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף?

מהי מכונת הזרקה? זהו סוג של ציוד שעושה פלסטיק לצורות שונות של מוצרי פלסטיק, והוא נמצא בשימוש נרחב במפעלים. כאשר עובדים רגילים משתמשים במכונת ההזרקה, הבורג של מכונת ההזרקה עלול לדלוף. איך מתמודדים עם דברים כאלה? זה לעטוף את הדבק?

מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף? הקפד לבדוק תחילה את הסיבה לדליפת הדבק, ולאחר מכן לפתור אותה מאוחר יותר. בדיקת דליפת הדבק היא בעיקר בדיקת שלושת ההיבטים הבאים:

1. בדוק אם טמפרטורת העיבוד מוגדרת כהלכה. אם הטמפרטורה נמוכה מדי ולא ניתן להמיס את הפלסטיק, הבורג לא יסתובב והדבק לא יימס;

מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף?

2. בדוק אם הגדרות לחץ ההיתוך, המהירות והמיקום נכונות. אם אחד מהלחץ והמהירות הוא 0, הדבק לא יימס. אם מיקום הבורג גדול ממצב ההיתוך שנקבע, הדבק לא יימס. אם לחץ ההיתוך והמהירות אינם גבוהים מספיק, ייתכן שהבורג לא יסתובב.

3. בדקו האם מנוע השמן של מכונת ההזרקה מופעל.

איך מתמודדים עם עטיית בורג? בעת שימוש במכונת הזרקה, אם יש מעטפת בורג, ניתן להשתמש בסידן פחמתי, חומר ניקוי ברגים וספרייט לניקוי המעטפת. ההשפעה די טובה. בנוסף, ישנה שיטה מאוד פשוטה, שהיא לעטוף את הבורג בניילון ולסובב אותו יחד, כדי שניתן יהיה לנקות את הפלסטיק, וזה יותר נוח.

האמור לעיל הוא תשובת העורך ל"מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף? איך מתמודדים עם מעטפת הבורג?" מכונת הזרקה היא סוג של ציוד המשמש לעתים קרובות את העובדים. לאחר שימוש רגיל יש לשים לב לתחזוקה ולתחזוקה ולנקות את הזרקה באופן קבוע. מכונה, כדי שלא יהיו בעיות.

קישור למאמר זה: מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה עלי לעשות אם הבורג של מכונת ההזרקה דולף?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.