האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?

מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?

מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?


כלי מכונת CNC הוא הקיצור של כלי מכונת בקרה דיגיטלית, שהוא כלי מכונה אוטומטי המצויד במערכת בקרת תוכניות. מערכת הבקרה יכולה לעבד באופן הגיוני את התוכניות בעזרת קודי בקרה או הוראות סמל אחרות, ולפענח אותן, כדי לגרום לכלי המכונה לזוז ולעבד חלקים.

מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?
מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?

ההפעלה והניטור של כלי המכונה CNC מסתיימים כולם ביחידת ה- CNC הזו, שהיא המוח של כלי המכונה CNC. בהשוואה לכלי מכונה רגילים, לכלי מכונת CNC יש את המאפיינים הבאים:

 • ● דיוק עיבוד גבוה ואיכות עיבוד יציבה;
 • ● ניתן לבצע הצמדה מרובת קואורדינטות, ולעבד חלקים בעלי צורות מורכבות;
  כאשר חלקי עיבוד משתנים, בדרך כלל רק צריך לשנות את תוכנית ה- CNC, מה שיכול לחסוך זמן הכנת ייצור;
  לכלי המכונה עצמו יש דיוק גבוה וקשיחות גבוהה, יכול לבחור כמות עיבוד נוחה ויש לו פרודוקטיביות גבוהה (בדרך כלל פי 3 עד 5 מכלי מכונה רגילים);
 • ● לכלי המכונה יש אוטומציה גבוהה, שיכולה להפחית את עוצמת העבודה;
 • ● הדרישות לאיכות המפעילים גבוהות יותר, והדרישות הטכניות לאנשי התחזוקה גבוהות יותר.
  כלי מכונת CNC מורכבים בדרך כלל מהחלקים הבאים:
 • ● מארח, הוא הנושא של כלי מכונות CNC, כולל גוף המכונה, עמוד, ציר, מנגנון הזנה וחלקים מכניים אחרים. זהו חלק מכני המשמש להשלמת תהליכי חיתוך שונים.
  מכשיר הבקרה המספרי הוא הליבה של כלי מכונת הבקרה המספרית, כולל חומרה (לוח מודפס, תצוגת CRT, תיבת מפתחות, קורא נייר וכו ') ותוכנות מתאימות, המשמשות לקלט תוכניות חלקים דיגיטליים והשלמת האחסון וה נתוני מידע קלט טרנספורמציה, חישוב אינטרפולציה ומימוש פונקציות בקרה שונות.
 • ● מכשיר הנעה, שהוא רכיב ההנעה של מפעיל כלי המכונה CNC, כולל יחידת הנעה ציר, יחידת הזנה, מנוע ציר ומנוע הזנה. תחת השליטה של ​​מכשיר הבקרה המספרי, הוא מממש את ציר הזנת ההזנה דרך מערכת הסרוו החשמלית או האלקטרו-הידראולית. כאשר מספר הזנות מקושרות, ניתן להשלים את עיבוד המיקום, הקו הישר, עקומת המישור ועקומת החלל.
 • ● מכשירי עזר, כמה חלקים תומכים הכרחיים של כלי מכונה מבוקרי אינדקס כדי להבטיח את פעולתם של כלי מכונות CNC, כגון קירור, הסרת שבבים, סיכה, תאורה, ניטור וכו '. הוא כולל מכשירים הידראוליים ופנאומטיים, התקני הסרת שבבים, החלפה שולחנות, פטיפוני CNC וראשי אינדקס CNC, כמו גם כלי חיתוך והתקני ניטור ובדיקה.
 • ● ניתן להשתמש בתכנות וציוד נלווה אחר לתכנות ואחסון חלקים מחוץ למכונה.

מאז שהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס בארצות הברית פיתח את מכונת מכונת ה- CNC הראשונה בעולם בשנת 1952, כלי מכונות CNC היו בשימוש נרחב בתעשיית הייצור, במיוחד בתעשיות הרכב, התעופה והחלל והצבא. טכנולוגיית CNC היא הן מבחינת חומרה והן תוכנה. , לשניהם יש התפתחות מהירה.

קישור למאמר זה: מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מה שולט בציוד ייצור, כגון מקדחות, מחרטות ומכונות כרסום?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.