האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מומחיות בעיבוד לאחר חיוני כדי לעמוד בציפיות הלקוחות של חלקים מודפסים בתלת מימד

מומחיות בעיבוד לאחר חיוני כדי לעמוד בציפיות הלקוחות של חלקים מודפסים בתלת מימד

מלבד הדפסת תלת מימד, מה שמייחד את הייצור התוסף הם כל התהליכים המבוצעים. AM מתכננת תחילה חלקים המוקדשים לתוספים, לאחר מכן מתכנתת אותם, מייעלת את התהליך, מדפיסה את החלקים, ולבסוף מעבדת אותם לאחר מכן.

ההבטחה של מדפסות תלת מימד לירוק חלקים מוגמרים בייצור המוני אינה מציאותית. לדוגמה, חלקי פלסטיק פשוטים עשויים לדרוש שלבי עיבוד לאחר, כגון הסרת תומכים, ועשויים לדרוש שחיקה, ליטוש, שימון בקיטור, עיבוד שבבי, מילוי, צביעה, איטום, צביעה והרכבה.

בשוק AM קוראים לסדנה לשכת השירות. הסיבה לכך היא שעליהם לספק שורה של שירותים על מנת להפוך את הקונספט של הלקוח למציאות. באופן דומה, כאשר חברות קונות מדפסות תלת מימד, הן בדרך כלל מחפשות יותר מסתם חלקים מודפסים.

הדפסת חלקים העומדים בדרישות תחייב את עובדי החברה ליישם מומחיות בסגנון לשכת השירות, כולל עיבוד לאחר.

אתגר ייחודי

לכל תהליך הוספה יש אתגרים משלו. לדוגמה, חלקי פולימר בקנה מידה גדול דורשים בדרך כלל גימור נרחב. הם מיוצרים על ידי שחול וערימה של שכבה של פלסטיק מותך תרמית שכבה אחר שכבה.

כאשר הפלסטיק מתקרר, הוא מתכווץ בכ-0.5%. זה אולי נראה טריוויאלי, אבל עבור חלק באורך 20 רגל, זה בערך 1 אינץ', וזו שגיאה גדולה.

כלים הם אחד מהיישומים העיקריים של AM גדול. לחלקים ליד המדפסת יש מרקם דומה לקורדרוי. לאחר ההדפסה והקירור יש לעבד אותו. עיבוד שבבי יכול להימשך זמן רב יותר מהדפסה.

למכונית או לדגם אב הטיפוס יש גימור ברמת A. המעבדה הלאומית של Oak Ridge שיחזרה את שלבי קוברה בשיטת ההדפסה התלת מימדית המפורסמת כדי לחגוג את יום השנה ה-3 למכונית המירוץ האיקונית. לפני העיבוד שאחרי, הרכב נראה טוב, אבל פני השטח שלו היו מחוספסים. בעזרת מומחי הגימור של Tru-Design LLC, פותח תהליך לסיים את החלק התוסף הגדול הזה.

מכיוון שפני השטח של חומר סיבי פחמן מחוזק דומים לבטון, קשה מאוד לשייף. ניסיונות השיוף והפריימר הראשוניים אפשריים, אך הם אינם פתרון לטווח ארוך. התוצאות הטובות ביותר מגיעות משימוש בחומר מילוי ספריי קנייני, שניתן לשייף ולצבוע להשגת הגימור של המכונית.

הבדל מתכת

הדפסת 3D חלקי מתכת שונה לחלוטין מהדפסת פלסטיק. ייצור חוטים מתמזגים (FFF) הוא תהליך פופולרי להדפסת חלקי פלסטיק הכולל הוצאת פלסטיק מותך, אשר יכול לשמש גם לייצור חלקי מתכת. חלקי FFF מתכת דורשים הרבה שלאחר עיבוד.

ב-FFF מתכת, חומר הגלם כולל חוטים עם פלסטיק או קלסר שעווה טעון אבקת מתכת כבדה. יש להסיר את הדבק לאחר ההדפסה. תהליך הסרת השומנים יכול להתבצע על ידי חימום או אמבט חומצה.

לאחר ביטול הכריכה, החלקים מסוננים. הצטמקות משמעותית מתרחשת בשלב זה. החדשות הטובות הן שקצב ההתכווצות צפוי, כך שתוכל להדפיס חלקים די מדויקים.

שיטה נוספת להדפסת מתכת היא הזרקת דבק. יש לו דרישות שלאחר עיבוד דומות ל-FFF. ריסוס קלסר כולל פיזור שכבת אבקת מתכת, וראש המדפסת מרסס באופן סלקטיבי את הקלסר בתבנית בהתאם לעיצוב החלק. לאחר מכן נרפא הדבק ושכבה נוספת של אבקת מתכת נמרחת.

מומחיות בעיבוד לאחר חיוני כדי לעמוד בציפיות הלקוחות של חלקים מודפסים בתלת מימד

לאחר עיבוד החלק, יש להסיר את האבקה סביבו – תהליך זה נקרא הסרת אבקה (או אבקה). לאחר מכן מתבצעת סינטרה, מה שגם מבטל את הקלסר. לבסוף, החלקים מעובדים ומלוטשים.

מכונת LMD (Laser Metal Deposition) מצוידת בלייזר שיכול להמיס אבקת מתכת מרוססת או חוט כדי לבנות חלקים שכבה אחר שכבה. חלקים אלה בדרך כלל צריכים לעבור עיבוד לאחר ההדפסה כדי להשיג גימור משטח מקובל.

ניתן להשתמש במיקסרים עם ראשי שקיעה ויכולות עיבוד מלאות כדי למזער את הטיפול בחלקים ולהשיג את המטרה של הסרת חלקים מוגמרים מהמכונה.

LPBF (Laser Powder Bed Fusion) היא השיטה הנפוצה ביותר לייצור חלקי מתכת. שכבות האבקה מוערמות ומתמזגות עם קרן הלייזר הממוקדת. למרות שתהליך LPBF יכול להדפיס חלקים מוצקים ומדויקים, הוא עדיין דורש עיבוד לאחר.

לאחר הסרת האבקה העודפת מהחלק המודפס בתלת מימד, בדרך כלל יש צורך להסיר את החלק מהצלחת התחתונה שלו. יש אנשים שמשתמשים במסורי פס כדי לבצע את העבודה, אבל רוב האנשים משתמשים בחותכי חוט.

בהתאם ליישום, ניתן לטפל בחלקים בחום או להחתים אותם באמצעות מכבש איזוסטטי חם כדי לשפר את המבנה המיקרו של החומר. כמה משטחים בעלי סובלנות גבוהה עשויים להיות מעובדים. טכניקות ליטוש רבות, כולל התזת חול, יכולות לשפר את איכות פני השטח.

המפתח לייצור המוני

ברור, ייצור תוסף הוא יותר מסתם חלקים מודפסים בתלת מימד. כאשר גורמים ללקוחות להבין באמת את החזון של החלק, שלבי העיבוד לאחר עיבוד חשובים לא פחות מתהליכים נוספים.

מומחיות בעיבוד לאחר חיוני כדי להבטיח זאת. זה גם חיוני להשלים את המעבר מהדפסה תלת מימדית ל-AM סדרתית.

קישור למאמר זה: מומחיות בעיבוד לאחר חיוני כדי לעמוד בציפיות הלקוחות של חלקים מודפסים בתלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מומחיות בעיבוד לאחר חיוני כדי לעמוד בציפיות הלקוחות של חלקים מודפסים בתלת מימדמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.