האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחולל מיקרו תרמו-אלקטרי מודפס בתלת מימד כדי למקסם את אוסף אנרגיית החום שאבדה

מחולל מיקרו תרמו-אלקטרי מודפס בתלת מימד כדי למקסם את אוסף אנרגיית החום שאבדה

מכון המחקר הלאומי פיתח טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית שיכולה ליצור מודול תרמו-אלקטרי בערך בגודל של אפונה קטנה. ערכות גנרטורים מיקרו-תרמו-אלקטריים הם סבירים מאוד וניתן להשתמש בהם בציוד קטן. גנרטור תרמו-אלקטרי הוא מכשיר במצב מוצק שיכול להמיר ישירות את שטף החום (הפרש טמפרטורה) לאנרגיה חשמלית, ויכול לאסוף את האנרגיה התרמית האבודה כדי לייצר חשמל.

מודולים תרמו-אלקטריים משמשים בעיקר בסביבות קיצוניות כדי להפעיל מיקרו-חיישנים והתקנים אחרים שדורשים מעט מאוד חשמל. מכשירים תרמו-אלקטריים יכולים גם לקרר ביעילות מכשירים חשמליים קטנים במיוחד בחללים סגורים מכיוון שהם מקררים את המכשירים המחוברים במהלך תהליך ההמרה התרמו-אלקטרי. בדרך כלל, המודול התרמו-אלקטרי מאמץ את הצורה של חוט נימה או צלחת סנדוויץ' כדי להגדיל את שטח הפנים ולמקסם את יכולת ייצור החשמל שלו.

מחולל מיקרו תרמו-אלקטרי מודפס בתלת מימד כדי למקסם את אוסף אנרגיית החום שאבדה

תחנות הכוח שאנו רואים בחיינו הן כמה תחנות כוח מים גדולות, תחנות כוח גרעיניות וטחנות רוח להפקת חשמל ליד הים, אבל האם אי פעם ראית סוג חדש של ביו-גנרטור? גאדג'ט זה יכול להפוך את הגוף שלך לסוללה ביולוגית, מה שאומר שקוצבי לב, משאבות למתן תרופות ומכשירים רפואיים אחרים הניתנים להשתלה יכולים להשתמש במקורות אנרגיה מתחדשים חדשים.

המכון הלאומי למדע וטכנולוגיה של Ulsan (UNIST) הצהיר בהצהרה ב-1 בספטמבר כי חוקריו פיתחו טכנולוגיה שיכולה להשתמש בשיטת כתיבת דיו ישירה תלת מימדית מיוחדת כדי לייצר מבנים תרמו-אלקטריים, המאפשרת שימוש בחוטים מיוחדים ליצור מיקרו-מבנים עדינים.

שיטת ההדפסה התלת מימדית משתמשת בדיו תרמו-אלקטרי מיוחד בעל צמיגות גבוהה, שהוא מרוכב של חלקיקי חומר תרמו-אלקטרי. החוקרים גילו שקצב חלוקת החלקיקים הנכון יכול למקסם את הצמיגות הגבוהה של הדיו. באמצעות דיו זה הצליחו החוקרים ליצור מכשיר לייצור חשמל תרמו-אלקטרי מיניאטורי עם יכולת ייצור חשמל של 3 מיקרווואט לסנטימטר רבוע.

באמצעות הטכנולוגיה החדשה שפותחה, אנו יכולים לייצר מודולי ייצור חשמל מיקרו-תרמו-חשמליים במחירים נוחים בצורת תלת-ממד, צוטט חוקר UNIST, Sohn Jae-sung. טכנולוגיית הדפסת תלת מימד יכולה להשתמש בחוטים המוערמים כמו בניינים כדי ליצור מודולים גדולים יותר.

קישור למאמר זה: מחולל מיקרו תרמו-אלקטרי מודפס בתלת מימד כדי למקסם את אוסף אנרגיית החום שאבדה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחולל מיקרו תרמו-אלקטרי מודפס בתלת מימד כדי למקסם את אוסף אנרגיית החום שאבדהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.