האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחירי האלומיניום שוב הגיעו לשיא חדש!

מחירי האלומיניום שוב הגיעו לשיא חדש!

מחיר האלומיניום בשוק הלונדוני הגיע ל-3,000 דולר לטונה לראשונה מזה 13 שנים, שכן השוק צופה ששיבושי אספקה ​​ימשיכו להתקיים והביקוש ימשיך לעלות. מחירי האלומיניום עלו בכ-14% בשלושת השבועות האחרונים, מכיוון שבאוקסיט גינאה, התכת אלומינה ג'מייקנית ועד להתכת אלומיניום בסין ובאזורים אחרים, סיכוני ההיצע של התעשייה כולה עולים.

בשוק מניות A, המגבלה היומית של שנזן שין-שינג, מניות צ'יינה אלומיניום ו-יונלו זינקו ביותר מ-7%, נאנסאן אלומיניום וטיאנשאן אלומיניום עלו ביותר מ-4%, ו-Yunhai Metal ו-Jiaozuo Wanfang עקבו אחר העלייה. בבורסה של הונג קונג צ'אלקו עלתה ב-9.45%, מנייתה הגיעה לשיא של ארבע שנים, ורוסאל עלתה ב-6.69%.

העלייה החדה בענף האלומיניום קשורה לשיא מחירי האלומיניום הגבוהים כיום. החוזה הראשי של שנחאי אלומיניום זינק שוב היום, וכעת הוא זינק בכמעט 4% ל-23,500 יואן/טון, מה שממשיך לקבוע שיא חדש מאז 2006. מדד האלומיניום של שנחאי מראה שהשיא ההיסטורי שלו הוא 24,641 יואן/טון במאי 2006. במונחים של מחירי אלומיניום בינלאומיים, לון אלומיניום פעם עברה את ה-3,000 דולר לטון, שיא שיא.

מחירי האלומיניום שוב הגיעו לשיא חדש!

מאז השפל באפריל אשתקד, העלייה המצטברת בחוזה הראשי של שנחאי אלומיניום עלתה על 100%, וגם העלייה המצטברת של Lun Aluminum הגיעה לכמעט 100%.

מחירי האלומיניום הגיעו לשיאים, מה שהניע ישירות את עליית מגזר האלומיניום. במקביל, תחום קונספט האלומיניום עלה ביותר מ-130%. במיוחד בחודשיים האחרונים מגמת מחירי המניות הייתה תלולה, עם עלייה מצטברת של קרוב ל-50%.

במונחים של מניות בודדות, צ'יינה אלומיניום, מובילת תעשיית האלומיניום המקומית, עלתה בכמעט 250% מאז השפל ביולי אשתקד. היא גם עלתה בצורה עזה בחודש האחרון, עם עלייה של יותר מ-60%.

בנוסף לעלייה העולמית בהנפקת המטבעות מאז המגיפה, עיקר הסחורות עלו בדרגות שונות, וחוסר האיזון בין היצע וביקוש של חוזים עתידיים על אלומיניום הפך לחמור יותר ויותר, מה שהפך להיות האשם ברציפות. מחירי האלומיניום הגבוהים. עם זאת, זה הועיל גם למספר מניות אלומיניום כמו אלומיניום תאגיד של סין, והן נהנו מהדיבידנדים של מחזור עלייה זה.

מדוע אספקת אלומיניום רגילה כל כך קשה?

בחדשות, העלייה במניות האלומיניום קשורה לכנס התוכן הגדול ביותר של תעשיית האלומיניום בצפון אמריקה בשבת האחרונה. יצרנים, צרכנים, סוחרים וחברות ספנות כולם מסכימים שבעיות שרשרת האספקה ​​שגרמו לסערה בשוק הסחורות בתפזורת ודחפו את מחירי האלומיניום לשיאים של 13 שנים, לא צפויות להירגע בטווח הקצר.

בשבוע שעבר התרחשה הפיכה בגינאה, מדינה במערב אפריקה, ומצב התיקון המקומי הלא יציב החמיר את הבהלה של השוק לגבי אספקת האלומיניום. מדווחים כי גינאה היא היצרנית העיקרית של בוקסיט, וכמעט מחצית מייבוא ​​האלומיניום המקומי מגיע מגיניאה. בשנה שעברה ייבאה סין סך של 111.587 מיליון טון של בוקסיט, גידול של 10.9% משנה לשנה, מתוכם היבוא מגינאה הגיע ל-52.6701 מיליון טון, המהווה 47.2% מסך היבוא, גידול של 18.51% בשנה שעברה. -לשנה.

במונחים של אספקת אלומיניום זרה, בנוסף להשפעה השלילית של המצב הפוליטי של אזורי כריית אלומיניום, מגיפות חוזרות ונשנות השפיעו גם על שיעורי הפעילות של מדינות גדולות המייצרות אלומיניום זרות כמו רוסיה ואוסטרליה. בנוסף, הקיבולת המוגבלת של שילוח לחו"ל ועליית תעריפי ההובלה הפכו גם לבעיה מרכזית באספקת האלומיניום לחו"ל.

נכון ל-8 בספטמבר, מדד מכולות היבוא של סין עלה על 1,441.22 נקודות, עלייה משנה לשנה של יותר מ-60%.

מבחינת אספקת אלומיניום ביתית, מכיוון שהאלומיניום מזוקק בעיקר על ידי אלומיניום אלקטרוליטי, המחסור בחשמל והכנסת מדיניות הגבלת ייצור פחם השפיעו גם על חלק זה של האספקה. חלק מהמחוזות והערים יישמו בקפדנות מדיניות של צמצום חשמל כדי להגביל את כושר הייצור, ועליית מחירי הפחם מעלה את עלות האלומיניום האלקטרוליטי עבור ארגונים, וגורמת למפעלים קשורים להפחית את כושר הייצור, מה שגורם עוד יותר לאספקה ​​הדוקה.

בצד הביקוש, הכלכלה העולמית החלה להתאושש בהדרגה מהמגיפה, והביקוש לסחורות בתפזורת החל להתאושש. כחומר גלם תעשייתי בסיסי, לאלומיניום מגוון רחב של יישומים. הגידול בביקוש למוצרים שונים העלה את מחיר האלומיניום. בנוסף, ממשלות של מדינות שונות השיקו ברציפות תוכניות תמריצים פיסקאליות כדי להגדיל עוד יותר את הביקוש לסחורות בתפזורת בשוק.

כמה זמן יכול להימשך בונוס מחיר האלומיניום?

כמובילת תעשיית האלומיניום המקומית, ניתן לתאר את הביצועים של צ'לקו במחצית הראשונה של השנה כמיצוי הדיבידנדים של עליית מחירי האלומיניום. במחצית הראשונה של השנה עמדו ההכנסות על 120.736 מיליארד יואן, גידול של 43.6% משנה לשנה, והרווח הנקי המיוחס לאם עמד על 3.075 מיליארד יואן, עלייה של 8511.0% משנה לשנה.

במונחים של עסקים ספציפיים, עסקי האלומיניום העיקריים צמחו הכי מהר. נהנה ממחיר האלומיניום הגואה, קצב הצמיחה משנה לשנה הגיע ל-42.29% במחצית הראשונה של השנה; הרווח לפני מס עמד על 5.792 מיליארד יואן, עלייה משמעותית של 5.523 מיליארד יואן לעומת 269 מיליון יואן בתקופה המקבילה אשתקד. למרות שתחום המסחר היווה 81.8% מסך ההכנסות, הרווח לפני מס של חלק זה של העסק גדל רק ב-360 מיליון יואן משנה לשנה.

במונחי שיעור הרווח הגולמי של החברה, הוא עמד במחצית הראשונה של השנה על 6.38%, עלייה של 4.21 נקודות אחוז לעומת התקופה המקבילה אשתקד והגבוה ביותר בתקופה המקבילה בחמש השנים האחרונות.

על מנת להבטיח אספקת חומרי גלם מאלומיניום, בשנה שעברה השקיעה צ'לקו במפעלים בארץ ובחו"ל להרחבת כושר הייצור. פרויקט הבוקסיט Boffa בגינאה הושלם בהצלחה והוכנס לייצור, עם כושר ייצור מתוכנן של 12 מיליון טון; במקביל, החלו לפעול גם 2 מיליון טון האלומינה בפרויקט Fangchenggang בגואנגשי.

לגבי המצב הפוליטי הפתאומי בגינאה, תאגיד האלומיניום של סין הצהיר כי כל העסקים כולל גינאה הבינלאומית של מערב אפריקה פועלים כרגיל, ומלאי הבוקסיט המקומי של החברה מספיקות. למצב בגינאה לא תהיה השפעה על פרויקט בופה. עם זאת, תגובה זו לא הרגיעה את הסנטימנט של השוק לגבי היצע האלומיניום ההדוק, ועדיין הצביעה ברגליים, ומחיר מניית צ'לקו המשיך לעלות.

בוועידת האלומיניום הגדולה ביותר בצפון אמריקה ביום שבת, משתתפים רבים חזו שבעיות האספקה ​​ימשיכו להכביד על השוק במשך רוב שנת 2022, וחלקם אף חזו כי עשויות להימשך עד חמש שנים לפתור את הבעיה.

ביום ראשון האחרון כינסו רגולטורים ימיים מסין, ארצות הברית והאיחוד האירופי את פסגת הרגולציה העולמית בתחום השילוח. דניאל מאפי, יו"ר המועצה הימית הפדרלית של ארה"ב, אמר כי הפעולה הגבוהה באופן חריג של מחירי המשלוח ומחירי המכולות עוררה דאגה נרחבת מצד הרגולטורים העולמיים, המחוקקים והציבור.

CMA CGM, חברת הספנות השלישית בגודלה בעולם, החלה להגיב ופרסמה הודעה לפיה תעריף ההובלה של הארון העתידי יהיה עד 1 בפברואר 2022 בחורף. אבל היום, מלאי המשלוחים עדיין עלו בחדות. ל-COSCO SHIPPING ול-Changhang Phoenix יש את המגבלה היומית שלהם, ו-China Merchants Lines עלו ביותר מ-7%. ניתן לראות שהשוק אינו אופטימי לגבי צפיפות יכולת השילוח והתקררות תעריפי ההובלה בשוק השילוח העתידי.

הידיעה שתעלת סואץ נחסמה שוב בשבוע שעבר מילאה את השוק בפסימיות. עם זאת, המצב הפוליטי הסוער בגינאה ובמגיפות מעבר לים היו עליות ומורדות, והיצע האלומיניום המיובא עשוי להישאר מתוח בעתיד.

במונחים של אספקה ​​מקומית, תחת שתי המדיניות העיקריות של "נייטרליות פחמן" ו"שיא פחמן", אספקת החשמל עדיין תהיה תקופה של כאב, ומדיניות מגבלת ייצור הפחם תשפיע גם על אספקת חומרי הגלם הנדרשים לאלומיניום אלקטרוליטי. .

במונחים של ביקוש לאלומיניום, למרות שקצב צמיחת הנדל"ן של יישומים מרכזיים במורד הזרם הואט, הפיצוץ של הביקוש לרכבי אנרגיה חדשים הפך במידה מסוימת למנוע צמיחה חדש לביקוש לאלומיניום. בהשוואה למתח המתמשך בצד ההיצע, היצע וביקוש עדיין נמצאים בחוסר איזון חמור.

מכיוון שמחירי האלומיניום ממשיכים לעלות, וול סטריט העלתה את התחזיות למחירי האלומיניום. גולדמן זאקס אמר כי התחזית לשרשרת האספקה ​​העולמית עשויה להידרדר, ומחיר האלומיניום של לון צפוי לעלות עוד יותר, ומחיר היעד של אלומיניום לון ב-12 החודשים הקרובים יועלה ל-3,200 דולר לטון.

סיטיבנק צופה כי בשלושת החודשים הקרובים, לון אלומיניום עשוי לעלות ל-2,900 דולר לטון, ומחירו של לויד אלומיניום ל-6-12 חודשים עשוי לעלות ל-3,100 דולר לטון, מכיוון שמחירי האלומיניום יעברו משוק שוורי לשוק שוורי. אחד מבני. שוק השוורים. המחיר הממוצע של האלומיניום צפוי להיות 2,475 דולר לטון ב-2021 ו-3,010 דולר לטון ב-2022.

אז, מהם הגורמים העיקריים המעכבים את התאוששות אספקת תעשיית האלומיניום?

מנקודת המבט של אספקת האלומיניום בחו"ל, צ'נג שיאוונג, מנהל מכון המחקר של Baocheng Futures Finance Research, מאמין שהמגיפה בחו"ל הפריעה להתאוששות של תפוקת אלומיניום אלקטרוליטי במדינות כולל ארצות הברית, אוסטרליה ורוסיה. בנוסף, צווארי בקבוק גבוהים במכולות וצווארי בקבוק במשלוח הם גם בעיה מרכזית המעכבת את הייצוא של אלומיניום אלקטרוליטי.

ראוי לציין שגינאה לפתע "שינתה את השמים" בשבוע שעבר. גינאה ידועה בתור "ממלכת הבוקסיט". Sun Weidong, אנליסט מתכות אל-ברזליות במכון המחקר לנגזרות ניירות ערך, אמר לכתב פיוצ'רס דיילי שגינאה תמיד הייתה אחד המקורות העיקריים של יבוא הבוקסיט לסין. ההפיכה בגינאה העלתה את מחירי הבוקסיט והעלויות. העלייה העלתה את מחירי האלומינה. "באוגוסט מחיר האלומינה המקומי עלה בחדות עקב היצע צמוד והפחתות מאסיביות בצד ההיצע. מתחילת אוגוסט הוא עלה בכמעט 500 יואן/טון. צפוי שעוד יהיה מקום למחירי האלומינה. לשיפור בעתיד".

מנקודת המבט של האספקה ​​המקומית, הרחבת כושר ייצור האלומיניום האלקטרוליטי מוגבלת, בעיקר בשני ההיבטים של "מחסור בחשמל" ו"חיתוך פחמן". מצד אחד, צעדי צמצום החשמל במחוזות ובעיריות רבות הובילו לאספקת הספק עבור מפעלי אלומיניום אלקטרוליטי לייצר בהספק מלא; מצד שני, בשנת 2021, ניטרליות פחמן ושיא פחמן ינחתו באופן רשמי, והשליטה הכפולה על צריכת האנרגיה תשפיע על כמה תעשיות התכת אלומיניום. העלות הגוברת של ייצור אלומיניום אלקטרוליטי דחפה את מחיר האלומיניום האלקטרוליטי לעלות.

בהקשר של היצע מוגבל, הביקוש לאלומיניום ממשיך לעלות, במיוחד השימוש באנרגיה חדשה הפך לנקודת צמיחה חדשה לצריכת אלומיניום. מובן שתעשיית הרכב במדינה שלי מעבירה בהדרגה את המיקוד שלה למשקל קל. בחישוב לפי צריכת אופניים, בשנת 2018, תעשיית מכוניות הנוסעים החדשה באנרגיה צורכת הרבה אלומיניום. ההערכה היא שצריכת האלומיניום של מכוניות נוסעים היא 210 ק"ג, וצריכת האלומיניום של אוטובוסים היברידיים היא 179.6 ק"ג. צריכת האלומיניום של אוטובוסים BEV ואוטובוסי ICE היא 128.4 ק"ג ו-118.7 ק"ג בהתאמה. עם זאת, בהשוואה למדינות מפותחות כמו ארה"ב ויפן, עדיין יש פער גדול בצריכת האלומיניום ברכב בסין.

עם זאת, על פי הסטטיסטיקה, צריכת האלומיניום של רכבי אנרגיה חדשים במדינה שלי עולה משנה לשנה. מינואר עד יולי 2021, הייצור והמכירות של רכבי אנרגיה חדשים בארצי יגיעו ל-1.504 מיליון ו-1.478 מיליון, מעבר ל-1.366 מיליון ו-1.367 מיליון בשנת 2020. היקף הייצור והמכירות השנתי הגיע לשיא. לכן, יש עדיין הרבה מקום לצמיחה בביקוש האלומיניום לרכבי אנרגיה חדשים בעתיד.

בתקופת מעבר זו של מבנה האנרגיה, גורמי הייצור העולמיים הנגרמים על ידי המגיפה העליונה אינם יכולים להסתובב בחופשיות. בין אם זה עף פחם, ליתיום מתפשט בכל העולם, או מחירי האלומיניום מזנקים, זה לא המחזור הפשוט כלפי מעלה שיכול להסביר זאת. . מניות המשאבים המובילות בה, כמו Aluminium Corporation of China, אכלו את כל הדיבידנדים ועשויות להמשיך לאכול אותם בעתיד.

קישור למאמר זה: מחירי האלומיניום שוב הגיעו לשיא חדש!

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחירי האלומיניום שוב הגיעו לשיא חדש!PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.