האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחירי הנחושת עלו לשיא של תשע שנים, מדוע העלייה המהירה תשפיע על המורד

מחירי הנחושת עלו לשיא של תשע שנים, מדוע העלייה המהירה תשפיע על המורד

נחושת משמשת בעיקר בחשמל, מכשירי חשמל לבית, בנייה, רכבי אנרגיה חדשים ותעשיות אחרות, והיא קשורה קשר הדוק לחיי היומיום שלנו. מחיר הנחושת הביא לעלייה מהירה בתחילת פברואר השנה. 

הכוח העיקרי של הנחושת בשנחאי עלה ל-70,000 יואן לטון בסוף פברואר. לאחרונה הוא תוקן מעט אך עדיין נותר ברמה גבוהה של יותר מ-60,000 יואן, עם עלייה מצטברת של יותר מ-10%. מהן הסיבות לעלייה המהירה במחירי הנחושת? איזו השפעה תהיה לזה על תעשיות במורד הזרם?

מחירי הנחושת הגיעו לשיא של תשע שנים, ביקוש חזק והיצע הדוק

כתב פיי ליי: חוט הנחושת מצופה בשכבת צבע בידוד כדי להפוך לחוט מצופה אמייל. ישנם מפרטים רבים ושונים של חוט אמייל. לדוגמה, יש חוט עם אמייל בקוטר של 0.27 מ"מ, שהוא בערך קצת יותר עבה משערה. ללא קשר לקוטר הקטן, יש לו מגוון רחב של יישומים, כגון מנועים תעשייתיים שונים, מכשירי חשמל ביתיים ורכבי אנרגיה חדשים.

מחירי הנחושת עלו לשיא של תשע שנים, מדוע העלייה המהירה תשפיע על המורד

וואנג קשנג הוא האחראי על מפעל חוטי אמייל בטונגלינג, אנהוי. הוא אמר לכתבים שכמפעל לעיבוד נחושת, השוק של כל תעשיית החוטים המצופים באמייל היה טוב יחסית מתחילת השנה, והביקוש במורד הזרם היה חזק. הלקוחות העיקריים איתם הוא מתמודד הם מפעלי מנוע מקררים שונים, וההזמנות מספיקות מאוד. כדי לעמוד במשלוח ממהר גם מפעל חוטי האמייל שעליו הוא אחראי לייצר בתפוקה מלאה.

הכוח העיקרי של הנחושת בשנחאי הגיע לשיא של תשע שנים של 70,000 יואן לטון בסוף פברואר. מכיוון שמודל הרווח של חברות לעיבוד נחושת כמו חוטי אמייל הוא גביית עמלות עיבוד, הן אינן נושאות ישירות את הלחץ של עליית מחירי הנחושת. הלחץ של עליית מחירי הנחושת נופל ישירות על חברות במורד הזרם. גוּף. Midea הודיעה כי מחיר מוצרי המקרר Midea יעלה ב-10% עד 15% מה-1 במרץ. ניטור נתונים קשור מראה שהמחירים הממוצעים של מקררים, מכונות כביסה ומזגנים לא מקוונים גדלו ביותר מ-10% משנה לשנה.

מחירי הנחושת חוו שלוש עליות גדולות מ-2020 ועד עכשיו.

הגל הראשון: מסוף מרץ אשתקד ועד יולי אשתקד, נזילות גלובלית רופפת, יחד עם חידוש העבודה הביתית והייצור, הניעו את מחיר הנחושת לעלות מהתחתית של יותר מ-35,000 יואן לטון לכ-52,000 יוּאָן.

הגל השני: החל מנובמבר אשתקד, מחיר הנחושת עלה מ-52,000 יואן ל-59,000 יואן בחודשיים, בעיקר בגלל הופעת החיסון החדש לדלקת ריאות הכתר ונתוני הנדל"ן המקומיים הטובים.

הגל השלישי: מחירי הנחושת עלו לפברואר השנה למקסימום של 70,000 יואן. לאחרונה הם תוקנו מעט אך עדיין נותרו גבוהים.

אנליסטים אמרו שהתמחור של נחושת עוקב אחר שני מודלים, האחד הוא היצע וביקוש של נחושת, והשני הוא התכונות הפיננסיות של נחושת.

שו הונגיואן, אנליסט תעשיות פלדה ואל ברזל ב-Yangtze River Securities: ההערכה היא שאחרי ארה"ב תעבור 1.9 טריליון דולר אמריקאי של תמריצים, יתממש הדפוס של היצע וביקוש בתוספת תכונות פיננסיות. אז אפשר לראות שמחיר הנחושת עלה בחדות מאז ה-5 בפברואר, והוא עלה בכ-10,000 יואן לטון. דפוס ההיצע והביקוש של נחושת טוב מאוד. עם הנחיתה המהירה של חיסונים מעבר לים, הדרישה בטוחה יותר; ההיצע עדיין צר יחסית, בעיקר בגלל שייקח זמן עד שכמה מכרות דרום אמריקאים יחזרו את הייצור.

מספיקות הזמנות לבתי היתוך, מלאי הנחושת העולמי יורד לשפל של 10 שנים

עליית מחירי הנחושת טובה למכרות, ולמפעלי ההיתוך יש מספיק הזמנות, אך עמלות העיבוד נמצאות באפיק מטה. למה?

כתב פיי ליי: מי נחושת עשויים מתרכיזי נחושת, עם תכולת נחושת של 99.3%. כאשר מי הנחושת נכנסים לתבנית, הם ייוצקו לצלחת אנודה נחושת. לאחר שהמים יתקררו, הם יהפכו לצלחת נחושת יפה מאוד. ניתן לייצר כאן כ-3800 לוחות אנודה נחושת מדי יום.

במתכת נחושת בטונגלינג, אנהוי, לוח האנודה הנחושת צריכה סוף סוף לעבור אלקטרוליזה כדי ליצור נחושת אלקטרוליטית, הידועה גם בשם נחושת קתודית, שהיא חומר הגלם למוצרי נחושת רבים.

האחראי הרלוונטי אמר לכתב כי תפוקת הנחושת האלקטרוליטית של החברה גדלה בשנים האחרונות. ב-2019 זה יהיה 500,000 טון. ב-2020 יהיו 600,000 טון. השנה צפויה להיות 625,000 טון. התוכנית מלאה לכל השנה, והייצור והמכירות משגשגים מאוד.

החלקים העליונים של שרשרת תעשיית הנחושת הם מכרות, שהם הנהנים הישירים מעליית מחירי הנחושת. 13 חברות הכרייה המובילות בעולם מהוות 50% מנתח השוק, שאינו גבוה כמו ריכוז עפרות ברזל. חברות התכת אמצע הזרם וקישורי עיבוד נחושת במורד הזרם מרוויחים בעיקר עמלות עיבוד ואינם נושאים תנודות במחירי הנחושת. עם זאת, בשנים האחרונות אגרות ההתכה והעיבוד נמצאות באפיק מטה.

צריכת הנחושת העולמית של סין מהווה יותר מ-50%, המשמשת בעיקר בתעשיות כמו חשמל, מכשירי חשמל לבית, בנייה ורכבי אנרגיה חדשים. אנליסטים אמרו כי הביקוש למניות כגון מכשירי חשמל ביתיים ירד בהדרגה, אך הביקוש המצטבר לתעשיות מתפתחות כולל אנרגיית רוח, פוטו ורכבי אנרגיה חדשים יגדל בהדרגה. האספקה ​​ההדוקה של נחושת והאפשרות הבלתי ניתנת להחלפה של מוליכות חשמלית ישאירו את מרכז מחירי הנחושת כלפי מעלה.

Xu Hongyuan, אנליסט תעשיית פלדה ואל ברזל ב-Yangtze River Securities: בספירה לאחור, המלאי המפורש העולמי הוא נקודת שפל בעשר השנים האחרונות. הביקוש השנתי העולמי לנחושת הוא כ-23 מיליון טון ו-24 מיליון טון. לפי החישובים שלנו, קצב החדירה של רכבי אנרגיה חדשים ממשיך לעלות. משנת 2021 עד 2025 תחול עלייה שנתית של ביקוש שולי של כ-200,000 טון. כַּמוּת.

מחיר הנחושת הממוחזרת עולה, ו-70% מההיצע מגיע מייבוא

לאחר פסטיבל האביב עולה גם מחיר הנחושת הממוחזרת, המכונה גם גרוטאות נחושת. מה ההיצע המקומי הנוכחי? איזו השפעה יש לזה על חברות מוצרי נחושת?

ג'יאנג לימין, המנהל הכללי של מרכז ניהול הרכש של Zhejiang Hailiang Co., Ltd.: הנה הנחושת הממוחזרת שלנו, הנה צינורות הנחושת שהוחלפו מצינורות המים הנחושת בבניינים זרים, והנה החוטים והכבלים שהוסרו מהזר. תעשיית הבנייה. חוט נחושת. תכולת הנחושת של הנחושות הללו היא מעל 99.5%.

במחסן חומרי הגלם של יצרן מוטות נחושת בז'וג'י, ג'ה-ג'יאנג, קיימים סוגים שונים של נחושת ממוחזרת במשקל כולל של 5,000 טון ובשווי של כ-300 מיליון יואן. Jiang Limin, האחראי על רכש חומרי גלם, וה-Huayang, ספק נחושת ממוחזר מג'יאנגשי, שמרו על שיתוף פעולה במשך שנים רבות. עם זאת, הם גילו שמחירי הנחושת עלו בחדות בפברואר, ומחיר הנחושת הממוחזרת עקב אחר המגמה. למרות התיקון האחרון, זה עדיין היה במחיר גבוה. לדוגמה, המחיר של חוט נחושת בהיר 1# עמד על כ-59,000 יואן לטון, עלייה של יותר מ-10% במהלך השנה. .

Jiang Limin, המנהל הכללי של מרכז ניהול הרכש של Zhejiang Hailiang Co., Ltd.: זה ישפיע על תפיסת ההון שלנו ב-17% עד 18%. במילים פשוטות, אנחנו צריכים 10,000 טון מכירות של מוטות נחושת בחודש. פעם הייתי צריך 500 מיליון הון חוזר, אבל עכשיו אולי אני צריך 600 מיליון הון חוזר.

כ-70% מאספקת הנחושת הממוחזרת בשוק הנוכחי מקורה בייבוא, ו-30% מהשוק המקומי. He Huayang, ספק נחושת משני, אמר שלמרות שמחיר הנחושת המשנית ברמה גבוהה וסוחרי נחושת משנית זרים מוכנים לשלוח, בשל השפעת המגיפה, יעילות המסלולים ירדה ושיעור ההובלה עלה עלה. אספקת הנחושת המשנית המיובאת נבלם, בעוד מיחזור מקומי הרתיעה השורית של סוחרי הנחושת למכור החמירה את המחסור בשוק הנחושת הממוחזרת הכולל.

He Huayang, סגן המנהל הכללי של Jiangxi Guixi Jinxin Metal Co., Ltd.: נפח הרכישה היה פעם 25,000 עד 30,000 טון לחודש, אבל כעת הוא פחות כמעט ב-5,000 עד 6,000 טון. הספקים אינם ששים למכור. יש להם ציפיות לתנודתיות של מחירי הנחושת. אולי הוא חושב שהמחיר לא עלה למחיר שהוא רוצה בליבו.

סין אסרה על ייבוא ​​פסולת מוצקה משנת 2021, אך מאפשרת לסווג מחדש גרוטאות מתכת בדרגה גבוהה העומדות בתקנים החדשים כמשאבים ממוחזרים, כך שגרוטת נחושת מכונה כיום יותר נחושת ממוחזרת בתעשייה. שינוי המדיניות גורם לכך שיבוא נחושת ממוחזרת אינו מצריך עוד אישור, וניתן לייבא נחושת ממוחזרת באיכות גבוהה בכמויות גדולות.

Jiang Limin, המנהל הכללי של מרכז ניהול הרכש של Zhejiang Hailiang Co., Ltd.: מינואר עד פברואר, הרכישה של נחושת ממוחזרת עלתה על 20,000 טון. הוכפל משנים קודמות.

קישור למאמר זה: מחירי הנחושת עלו לשיא של תשע שנים, מדוע העלייה המהירה תשפיע על המורד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחירי הנחושת עלו לשיא של תשע שנים, מדוע העלייה המהירה תשפיע על המורדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).