האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחירי ה-PVC עולים בהתמדה, עלייה של 18.71% ב-30 הימים האחרונים

מחירי ה-PVC עולים בהתמדה, עלייה של 18.71% ב-30 הימים האחרונים

מאז נובמבר אשתקד, העלייה המהירה במחיר חומר הגלם סידן קרביד והעלייה בביקוש לחומרי בניין הניעו את מחיר ה-PVC לעלות משמעותית, והמחיר צפוי להישאר גבוה גם בעתיד.

מחירי ה-PVC עולים בהתמדה, עלייה של 18.71% ב-30 הימים האחרונים

 "בראיון לכתב "Securities Daily", אמר באי ג'ונטיאן, אנליסט בתעשייה הכימית של צ'ואנקאי ניירות ערך, שמכיוון שייצור PVC צורך הרבה חשמל ויש לו זיהום רציני יחסית, רובו מיוצר באזור המערב. מאז הרבעון הרביעי של 2020, PVC ביצועי מפעלי הייצור השתפרו באופן משמעותי, כולל Zhongtai Chemical, Xinjinlu, Sanyou Chemical ומפעלים אחרים.

ניכוי ללא רווח נקי בשנת 2020 צפוי לגדול ב-19.33% משנה לשנה ל-69.05%

כחברה ותיקה בורסאית המתמקדת בתעשיית הכימיקלים של כלור-אלקלי כבר יותר מ-50 שנה, Xinjin Road עוסקת בעיקר בייצור ותפעול של כימיקלים כלור-אלקליים, סידן קרביד ומוצרים רכים של PVC, כמו גם אחסון, לוגיסטיקה ו עסקי תפעול ותחבורה אחרים. על פי תחזית הביצועים של החברה לשנת 2020, Xinjin Road מצפה להשיג רווח נקי של 60 מיליון עד 85 מיליון יואן המיוחס לבעלי המניות של חברות בורסאיות מינואר עד דצמבר 2020 לאחר ניכוי רווחים והפסדים חד פעמיים, עלייה משנה לשנה. של 19.33% עד 69.05%. לפי החישוב הגס של הכתב, ברבעון הרביעי של שנת 2020, כביש שינג'ין צפוי להשיג רווח לא נקי של 21.333 מיליון יואן עד 46.333 מיליון יואן, עלייה משמעותית בביצועים.

בתחזית הביצועים שלה לשנת 2020, ציינה Xinjinlu כי מצד אחד, החברה ניצלה הזדמנויות שוק בשלבים וניצלה את ההזדמנות החיובית לעלייה במחיר המכירה של פוליוויניל כלוריד (PVC), המוצר המוביל שלה ברבעון הרביעי. להגדיל את מכירות המוצרים ולהגדיל את רווחי המכירות; מצד אחד, על ידי חיזוק הניהול והבקרה העסקית וחיזוק בקרת העלויות, עלו הייצור והמכירות של מוצרים מובילים לעומת התקופה המקבילה אשתקד, מה ששיפר את ביצועי החברה.

התעשייה אופטימית לגבי שוק ה-PVC

על פי נתונים של Oriental Fortune Chioce, הכתב שם לב שבין פתיחת הבורסה לאחר פסטיבל האביב ב-2020 ועד ה-16 במרץ, מחיר המניה של Xinjin Road עלה ב-15.42%.

מדווח כי כאחד מחמשת השרפים לשימוש כללי, שרף PVC הוא חומר השרף הסינטטי לשימוש כללי הראשון במדינה שלי והשני בגודלו בעולם. זה הפך לאחד הפלסטיקים הנפוצים ביותר בתחום היישומים, המשמש בעיקר בחומרי אריזה, עור מלאכותי, מוצרי פלסטיק וכו'. מוצרים רכים ומוצרים קשים כגון חומרים בעלי צדודית, צינורות, צלחות וציוד לחסכון במים חקלאי הם חומרי הבנייה הכימיים העיקריים המומלצים על ידי המדינה.

החברות הנסחרות בענף אופטימיות לגבי שוק ה-PVC. על פי "רשומה של פעילות קשרי משקיעים" שנחשף על ידי Zhongtai Chemical ב-24 בפברואר 2021, עקב השפעת המגיפה בשנת 2020, קצב הפעילות של חברות זרות נמוך, והזמנות זרות עוברות בהדרגה לסין. מוצרי PVC ו-PVC ברבעון הרביעי נפח היצוא הגיע לשיאו והמלאים החברתיים הגיעו לשפל היסטורי. במקביל, מחירי השוק עלו בהדרגה. בנוסף, מדינות זרות נפגעו מרעידת האדמה היפנית וגל הקור בטקסס. כושר ייצור PVC בצפון אמריקה נאלץ להשהות את הייצור עקב כוח עליון. פער ההיצע העולמי יגדל בעתיד, וזה בדרך כלל אופטימי. הצעות מחיר בשוק PVC. Sanyou Chemical הצהיר ב"רשומה של פעילות קשרי משקיעים" שנחשף ב-3 במרץ 2021 כי מחיר הספוט עלה לאחרונה, מונע מחוזים עתידיים, במיוחד במדינות זרות המושפעות ממזג אוויר גל קר, הביקוש לייצוא גדל ומחירי ה-PVC עלו בהתמדה עלה. בטווח הקצר, הפריחה צפויה להימשך.

"הידוק ההיצע והביקוש ל-PVC במחצית הראשונה של 2021 לא תשתנה. הביקוש המקומי והחו"ל יחזור בהדרגה ולהשתלב על צד ההיצע. מושפע ממדיניות צריכת האנרגיה, עלול להיות מחסור בהיצע, ומחירי ה-PVC ימשיכו לעלות. " מנהל ניירות הערך של Caixin, Zhou Ce, קיבל את הכתב של "Securities "The Daily" בראיון.

קישור למאמר זה: מחירי ה-PVC עולים בהתמדה, עלייה של 18.71% ב-30 הימים האחרונים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחירי ה-PVC עולים בהתמדה, עלייה של 18.71% ב-30 הימים האחרוניםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).