האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחליף חום קומפקטי במיוחד, בעל הספק גבוה, מודפס תלת מימד ממתכת נמצא כאן

מחליף חום קומפקטי במיוחד, בעל הספק גבוה, מודפס תלת מימד ממתכת נמצא כאן

על מנת להדגים את טכנולוגיות האנרגיה של הדור הבא, חוקרים מאוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין משתמשים באופטימיזציה של טופולוגיה והדפסת מתכת בתלת-ממד כדי לעצב מחליפי חום קומפקטיים במיוחד עם הספק גבוה.

בשימוש ברוב התעשיות העיקריות – כולל אנרגיה, מים, ייצור, תחבורה, בנייה, אלקטרוניקה, כימיקלים, פטרוכימיה, חקלאות ותעופה וחלל – מחליפי חום מעבירים אנרגיה תרמית ממדיום אחד למשנהו.

במשך עשרות שנים, עיצוב מחליף החום נותר ללא שינוי יחסית. ההתקדמות האחרונה בהדפסת תלת מימד מאפשרת ייצור של עיצובי מתגים תלת מימדיים שנחשבו בעבר בלתי אפשריים. העיצובים החדשניים החדשים הללו פועלים ביעילות רבה יותר, אך דורשים כלי תוכנה ספציפיים ושיטות עיצוב לייצור מכשירים בעלי ביצועים גבוהים.

מחליף חום קומפקטי במיוחד, בעל הספק גבוה, מודפס תלת מימד ממתכת נמצא כאן

חוקרים מבית הספר להנדסה בגריינג'ר זיהו את הצורך לפתוח מחליפי חום חדשים בעלי ביצועים גבוהים ופיתחו כלי תוכנה התומכים בתכנון של מחליפי חום תלת מימדיים חדשים.

פיתחנו תוכנת אופטימיזציה של צורות לתכנון מחליפי חום בעלי ביצועים גבוהים, אמר וויליאם קינג, פרופסור למדע והנדסת מכונות וראש מחקר משותף בבית הספר להנדסה גריינג'ר. התוכנה מאפשרת לנו לזהות עיצובים תלת מימדיים שונים משמעותית מעיצובים מסורתיים וטובים יותר. .

הצוות חקר לראשונה סוג של מחליף חום הנקרא מחליף חום צינור בצינור, שבו צינור אחד מקונן בתוך צינור אחר. מחליפי חום צינור בצינור משמשים בדרך כלל במי שתייה ובבניית מערכות אנרגיה. באמצעות שילוב של תוכנת אופטימיזציה של צורה וייצור תוסף, החוקרים תכננו את הסנפירים בתוך הצינור (אפשרית רק הדפסת תלת מימד מתכת).

תכננו, ייצרנו ובדקנו מחליף חום אופטימלי של צינור בצינור. ננאד מיליקוביץ', פרופסור חבר למדע והנדסת מכונות וראש מחקר משותף, אמר שצפיפות ההספק הנפחית של מחליף החום האופטימלי שלנו גבוהה מזו של מחליף החום הצינורי המסחרי המתקדם ביותר. מכשיר הצינור גבוה פי 20 בערך.

עם מיליארדי מחליפי חום בשימוש בעולם כיום, ויותר ויותר תשומת לב לצורך שלנו לצמצם את צריכת הדלק המאובנים, הביקוש למחלפי חום קומפקטיים ויעילים גובר, במיוחד בגודלם של מחליפי חום. ואיכות משפיעה באופן משמעותי על הביצועים, הטווח והעלות בתעשיות.

מאמר שנכתב על ידי Hyunkyu Moon, Davis McGregor, Nenad Miljkovic וויליאם P. King, "פיתוח של מחליפי חום צפופים במיוחד באמצעות עיצוב אלגוריתמים גנטי וייצור תוסף" פורסם ב-Jole.

קישור למאמר זה: מחליף חום קומפקטי במיוחד, בעל הספק גבוה, מודפס תלת מימד ממתכת נמצא כאן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחליף חום קומפקטי במיוחד, בעל הספק גבוה, מודפס תלת מימד ממתכת נמצא כאןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.