האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחפש אלמנטים מזכוכית מתכת כבר לא מחפש מחט בערימת שחת

מחפש אלמנטים מזכוכית מתכת כבר לא מחפש מחט בערימת שחת

זכוכית מתכתית מפותחת עבור מגוון רחב של יישומים. החומר החדש יחסית הזה חזק יותר מהמתכות הטובות ביותר, אבל יש לו את הגמישות של פלסטיק.

עם זאת, מסתבר שמציאת האלמנטים הנכונים לייצור זכוכית מתכתית היא משימה שלוקחת זמן. צוות חוקרים כולל יאן שרורס, פרופסור להנדסת מכונות ומדעי החומרים, הגה שיטה לצמצום משמעותי של הצורך ב

התכונות של זכוכיות מתכתיות נובעות מהמבנה האטומי הייחודי שלהן: כאשר כוסות מתכתיות מקוררות מנוזל למוצק, האטומים שלהן יהיו מסודרים באופן אקראי ולא יתגבשו כמו מתכות מסורתיות. אבל יכולת יצירת זכוכית (GFA) – הקלות שבה מתכת או סגסוגת הופכת לזכוכית – מורכבת ולא מובנת. וה-GFA שמנסה לכמת את החומר תוכנן בקפידה בניסוי והוא מאתגר מבחינה חישובית. לכן, רק סגסוגות בודדות מצאו שילוב אידיאלי של תכונות, והשימוש הנוכחי בזכוכית מתכתית מוגבל ליישומים מיוחדים במיוחד. כדי למצות את הפוטנציאל שלהם, יש לאפיין מגוון רחב יותר של סגסוגות.

מחפש אלמנטים מזכוכית מתכת כבר לא מחפש מחט בערימת שחת

צוות החוקרים הגה שיטה שדורשת הרבה זמן וניסוי וטעייה. הם גילו שבאמצעות עקיפה מסורתית של קרני רנטגן, הם יכולים לחשב כמה קל לסגסוגת להפוך לזכוכית. במחקר זה, הם עיבדו כ-5,700 דפוסי עקיפה של קרני רנטגן מ-12 מערכות סגסוגת נתונים ניסויים חסרי תקדים הן בכמות והן באיכות.

אנחנו יכולים לחלץ מידע על זכוכית מדפוסי עקיפה של קרני רנטגן, שקל מאוד למדוד, אמר שרורס. בעבר, אנשים יכלו רק לשפוט אם החומר הוא זכוכית. כעת אנו יכולים להבחין בין הזכוכית על ידי הסתכלות על רוחב הפסגה הראשונה. הרוחב הזה אומר לנו כמה קל ליצור זכוכית.

מבחינה מעשית המשמעות היא שהזמן הדרוש למציאת משקפיים מתכתיים חדשים מצטמצם משמעותית. באמצעות שיטות מסורתיות, קביעה אם חומר אחד עדיף על זכוכית העשויה מחומר אחר דורשת תהליך "מאוד מאוד עדין".

"עכשיו אם אתה עושה דיפרקציה בקרני רנטגן, אתה יודע כמה הזכוכית טובה," הוא אמר. "יש אלפי גבישים שונים, ואנחנו יכולים להבחין בכל אחד מהם ולתאר את המאפיינים שלו. עכשיו יש לנו הזדמנות להבחין בזכוכית. זה לא כמו גבישים, אבל באמצעות ספקטרוסקופיה, אנחנו יכולים להסיק מסקנות לגבי היכולת של זכוכית להיווצר- אז יש לנו תכונה של מבנה תכונות שקל למדוד."

קישור למאמר זה: מחפש אלמנטים מזכוכית מתכת כבר לא מחפש מחט בערימת שחת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחפש אלמנטים מזכוכית מתכת כבר לא מחפש מחט בערימת שחתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.