האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחקר חדש מוצא דרכים לשפר את התכונות של חומרי גרפן

מחקר חדש מוצא דרכים לשפר את התכונות של חומרי גרפן

מחקר חדש מצא כי טוהר הגרפן עשוי להוות מכשול ליישום הרחב של החומר החדש הזה. הפחתת זיהום הסיליקון בגרפן צפויה לשפר את ביצועיו ולתת משחק מלא לפוטנציאל היישום של גרפן בתעשייה.

מחקר חדש מוצא דרכים לשפר את התכונות של חומרי גרפן

גרפן הוא חומר דו מימדי המורכב משכבה של אטומי פחמן המופרדים מחומרי גרפיט. יש לו תכונות של קלות, דק, קשיחות, מוליכות חשמלית גבוהה ומוליכות תרמית גבוהה, והוא חומר מהדור החדש שהתעשייה צפויה לו מאוד. עם זאת, הביצועים בפועל של גרפן אינם משביעי רצון, ומהירות הפופולריות בתעשייה אינה אידיאלית.

צוות בראשות חוקרים מהמכון הטכנולוגי המלכותי של מלבורן באוסטרליה דיווח בכתב העת Nature Communications שהם השתמשו במיקרוסקופ האלקטרונים הסריקה המתקדם ביותר כדי לבצע בדיקה מפורטת ברמה האטומית של דגימות גרפן בדרגה מסחרית בשוק ומצא כי מידת זיהום הסיליקון גבוהה מאוד, ויש לכך השפעה רבה על ביצועי הגרפן. לדוגמה, הביצועים של גרפן מזוהם כאלקטרודה יכולים להיות נמוכים ב-50% מהערך הצפוי התיאורטי.

בראיון טלפוני לכתבי סוכנות הידיעות Xinhua, לנהרה עלי ג'לילי, שהשתתפה במחקר, אמרה כי מכיוון שלגרפן יש רק שכבה אחת של אטומים, הוא רגיש במיוחד לזיהום פני השטח, וזיהום סיליקון הופך את ביצועי הגרפן לבלתי יציבים, מה שמקשה עליו. . קבע תקן תעשייתי להסדרת מדדי הביצועים של גרפן.

ניסויים נוספים גילו שלמרות שקשה להסיר ישירות זיהום סיליקון בגרפן, כל עוד חומר הגלם להכנת הגרפן – רכיב הסיליקון בגרפיט, קל יותר להשיג גרפן בטוהר גבוה. חוקרים משתמשים בשיטה זו להכנת גרפן בטוהר גבוה, ומשתמשים בהם לייצור סוללות בעלות קיבולת גדולה, כמו גם חיישני לחות רגישים במיוחד, המאשרים את הביצועים המצוינים של גרפן בטוהר גבוה.

קישור למאמר זה:מחקר חדש מוצא דרכים לשפר את התכונות של חומרי גרפן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחקר חדש מוצא דרכים לשפר את התכונות של חומרי גרפןדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.