האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחקר חדש משתמש במארז חיישן מודפס תלת מימד מפלסטיק

מחקר חדש משתמש במארז חיישן מודפס תלת מימד מפלסטיק

חיישנים בצורות אינדיבידואליות מעניינים למשימות בטכנולוגיית אוטומציה מכיוון שניתן להשתמש בהם בצורה גמישה עבור יישומים שונים. חיישני קירבה אינדוקטיביים משתמשים במארז מתכת גלילי, שבו מותקנים סלילים, מעגלים ותקעים בתצורה קבועה ברכיבים סטנדרטיים עם גיאומטריה קבועה.

בטכנולוגיית אוטומציה, חיישני קירבה אינדוקטיביים נמצאים בשימוש נרחב לזיהוי ללא מגע של חפצי מתכת. ביישומים תעשייתיים, הם יכולים לא רק לתעד את הקרבה של רכיב, אלא גם את המרחק שבו הוא נמצא.

עם זאת, בשל צורת המארז, חיישני קירבה אינדוקטיביים לאינטגרציה בסביבות ספציפיות לא פותחו עד כה, כמו תפסי זרועות רובוטיים.

מעטפת מכל צורה שהיא

אז נשאלת שאלה: למה לא להדפיס את בית החיישן בניילון כך שניתן יהיה להפוך אותו לכל צורה? זה מה שצוות מחקר במרכז הייצור התוסף של מכון Fraunhofer להנדסת ייצור ואוטומציה IPA השיג כעת. הצוות נתמך על ידי עמיתים מיצרנית מכונות עיבוד פלסטיק ARBURG GmbH & Co. KG ומומחה חיישנים ואוטומציה Balluff GmbH.

מחקר חדש משתמש במארז חיישן מודפס תלת מימד מפלסטיק

בית החיישן דורש פלסטיק בעל חוזק דיאלקטרי גבוה ותכונות מעכבות בעירה. המומחים בחרו בפלסטיק פוליבוטילן טרפתלט למחצה גבישי (PBT), המשמש כחומר הזרקה סטנדרטי לבתים אלקטרוניים. עם זאת, עדיין לא נעשה שימוש בחומר מסוג זה להדפסת תלת מימד, ולכן נדרשת עבודה פורצת דרך.

דגמי הדגמה של חיישנים בהתאמה אישית בשלבי ייצור שונים: קונספט CAD (משמאל למעלה), רכיבים אלקטרוניים משולבים (מימין למעלה) ודגם הדגמה הושלם (למטה). (צילום: מכון פראונהופר להנדסת ייצור ואוטומציה)

מסלולי מוליכים בהדפסת תלת מימד

הפלסטיק מוכנס ל"freeformer" בצורת גלולה, מערכת ייצור התוספים התעשייתיים של ARBURG, המשתמשת ביחידת הכנת חומר עם בורג פלסטי מיוחד. לאחר המסת החלקיקים הסטנדרטיים, תהליך היצירה החופשי ללא שימוש בתבנית הוא כדלקמן: הזרבובית בתדירות גבוהה נסגרת לשחרור טיפות פלסטיק זעירות, אותן ניתן למקם בצורה מדויקת בעזרת מנשא החלק הנייד.

באופן זה, freeformer יוצר רכיבים תלת מימדיים עם חללים שכבה אחר שכבה, אותם ניתן להכניס במהלך תהליך ההדפסה. על מנת להשיג זאת, Freeformer יקטע אוטומטית את הזרימה של כל שכבה כך שניתן יהיה לשלב סלילים, מעגלים ותקעים בצורה מדויקת מאוד. בתהליך נפרד, מפיץ משמש לאחר מכן לייצור מסלולי מוליכי כסף בתוך הבית. על מנת להשלים את התהליך הזה, כל מה שצריך לעשות הוא להדפיס את החללים ואז להכניס אותם לפוליאוריתן.

הצוות ייצר יותר מ-30 דגמי הדגמה של חיישנים מותאמים אישית בדרך זו, ולאחר מכן ביצע את צעדיהם לבדיקה: הרכיבים חייבים להיות מסוגלים לעמוד בשינויי טמפרטורה ורעידות, חייבים להיות עמידים למים ולעבור בדיקות בידוד חשמלי. באמצעות אופטימיזציה של תהליך התכנון והייצור, הבדיקה הושלמה לבסוף בהצלחה.

פרויקט המחקר על שילוב פונקציות אלקטרוניות ברכיבי ייצור תוספים נמשך 18 חודשים. סטפן פפר, שמוביל את הפרויקט ב-Fraunhofer IPA, משתף כעת פעולה עם ARBURG כדי ללמוד כיצד להשתמש בפלסטיק מוליך כדי לפתוח יישומים אחרים בעתיד.

קישור למאמר זה: מחקר חדש משתמש במארז חיישן מודפס תלת מימד מפלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחקר חדש משתמש במארז חיישן מודפס תלת מימד מפלסטיקPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.