האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מחקר על טכנולוגיה מרכזית של תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסים

מחקר על טכנולוגיה מרכזית של תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסים

תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסים


בפיתוח טכנולוגיית התעופה, הדרישות לחלקי מבנה של כלי טיס בהיקפים גדולים, משולבים, דקים ודקים, בולטים מאוד. הגודל עולה אך הסבילות מוכפלת, עובי הקיר יורד, אך הצלעות גדלות והדיוק הממדי עולה. במקביל, מדד סובלנות המשקל עולה, ומשולבים התכונות המבניות המרובות של רכיב מבני יחיד, מה שמוביל לדיוק צורה ומיקום קפדני. החיים הארוכים והמשקל הקל דורשים שחוספוס פני השטח של העיבוד ישתפר בדרך כלל ב- 1-2 רמות. מכיוון שכל רכיבי המבנה של כלי הטיס מעובדים ב -100% CNC, איכות העיבוד היא הסתירה ביעילות העיבוד בולטת.

מחקר על טכנולוגיה מרכזית של תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסים

תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסים

במהלך הפיתוח והייצור של מטוסים, עיבוד NC מתמודד עם שלוש בעיות גדולות-נזק לעיבוד עיבוד, חוסר יציבות בעיבוד ועיוות עיבוד. מאז 2007, PTJ שופ, בתמיכת פרויקטים שונים בתעשיית התעופה, פתרה בהצלחה את הבעיות שהוזכרו לעיל.

הגורמים המהותיים לנזק לעיבוד, חוסר יציבות ודפורמציה נובעים מהאינטראקציה הדינאמית של מערכת התהליכים "כלי מכונה-כלי-עבודה" ב- NC תהליך עיבוד שבבי. תיאוריות ושיטות מסורתיות המבוססות על ניסיון וגורם יחיד אינן פותרות את הבעיות הנ"ל.

הרעיון הכללי הוא לטפל בבעיה. באמצעות דוגמנות, נתח את האופי המכני של "עומס יתר → נזק", "פטפוט → יציבות" ו"מתח → דפורמציה ". מהניבוי התיאורטי, "הוכחה" ו"ציוד ציוד "" מתפוגגים ". התחל בשילוב של אנטי ביטול, חומרה ותוכנה, ופרץ את הטכנולוגיות המרכזיות הבאות:

  • 1) כוח חיתוך / איזון עומס תרמי מראש התאמת טכנולוגיית עיבוד לעיבוד חומרים קשים ומבנים מורכבים;
  • 2) טכנולוגיית עיבוד כרסום יציבה ומהירה עבור חלקים מבניים גדולים עם דפנות דק;
  • 3) טכנולוגיית חיזוי ובקרה של מתח ועיוות שיורי במהלך כל התהליך של חלקים מבניים גדולים ומורכבים.

PTJ חנות שפותחה באופן עצמאי: תוכנת חיזוי כוח חיתוך משתנה וזמן חיתוך משתנה ותוכנות אופטימיזציה של פרמטרים והתקן מיקרו-סיכה, תוכנת אופטימיזציה של סימולציית סימולציה של חיתוך NC והתקן ספיגה של רטט פסיבי, תוכנת סימולציה של עיוות עיבוד והתאמת מתח "רטט תרמי". המכשיר מיושם על תהליך העיבוד הנשלט על ידי מספרים של חלקים מבניים גדולים ומורכבים של כלי טיס, ופותר את הבעיות של עיבוד אי יציבות, נזק ודפורמציה.

מחקר ויישום של טכנולוגיות מפתח:

1. טכנולוגיית עיבוד כוח חיתוך / איזון עומס תרמי לפני התאמה לחומרים קשים לעיבוד

הבעיה של נזק לעיבוד העיבוד היא ש חיתוך לייזר כוח / עומס תרמי גדול ומשתנה בחדות במהלך עיבוד CNC תהליך הגורם לנזקים מכניים ולכוויות משטח בהשפעת כלים וחפצי עבודה, במיוחד בעיבוד שליטה מספרית של חומרים קשים לעיבוד.

הדרך המסורתית להימנע ולהפחית נזקי עיבוד היא להפחית במידה ניכרת את כמות החיתוך ולהשתמש בכמות גדולה של נוזל חיתוך, מה שמקריב באופן משמעותי את יעילות החיתוך. מול דרישות עיבוד חדשות, המבוססות על מודלים של כוח חיתוך דינמי ובהתחשב באילוצים מרובים של מערכת התהליכים, הוצעה שיטת כרסום מעגלית מקומית מרובעת ספירלית עם עקומות ספירלה משתנות כדי לייעל את נתיב הכלי ולהתאים מראש את פרמטרי החיתוך. כוח החיתוך מאוזן כדי למנוע עומס יתר והשפעה של כוח החיתוך.

תוכנת חיזוי כוח חיתוך משתנה וזמני אופטימיזציה של פרמטרים עבור עיבוד CNC של מטוסים חלקים פותחה, ומפרטי יישום נוצרו; פותחו שלושה סוגים של מכשירי סיכה מדויקים לחיתוך כמעט יבש. סגסוגת הטיטניום TC4 מסגרת כוללת גדולה במיוחד מעובדת ונבדקת למבנים מורכבים כגון צלעות, קצוות וצורות פנימיות כדי להשיג מהירות חיתוך יציבה של יותר מ -150 מ 'לדקה, וחספוס פני השטח של החלקים הקריטיים מגיע ל- Ra1.6 ~ Ra0.8.

2. טכנולוגיית עיבוד כרסום במהירות יציבה לרכיבים גדולים עם דפנות גדולות

הבעיה של חוסר יציבות בעיבוד היא שהמבנים הדקים והחיזוקים גבוהים גורמים להתדרדרות המאפיינים הדינאמיים של מערכת התהליכים, ומתרחשת חיתוך חיתוך. מול דרישות עיבוד חדשות, המבוססות על ניתוח אינטראקציות של מערכת תהליכים, הוקם מודל דינמי של "מכונת כלי-כלי-עבודה". באמצעות בדיקות וזיהוי, עקומת תחום יציבות התנופפות חושבה על ידי סימולציה. תחת האילוצים המרובים של מערכת התהליכים, ניתנים פרמטרי חיתוך אופטימליים להשגת חיתוך במהירות גבוהה ויעילות ללא פטפוט וכדי "למנוע" חוסר יציבות בעיבוד.

בהתבסס על דגם הרפרוף, פותחו והתקנו מגוון התקני שיכוך ושיכוך רטט על החלקים המתאימים של המבנה המעובד או כלי המכונה כדי לדכא או להחליש את התנודות המתרחשות ולהשיג את "חיסול" תנודות העיבוד.

פיתחה באופן עצמאי את חומרת בדיקת הזיהוי, תוכנת X-Cut / e-Cutting ומכשיר שיכוך, והקימה מאגר תהליכים המבוסס על מספר רב של בדיקות. בדיקות לדוגמה של מסגרות גוף המטוס בסגסוגות אלומיניום במטוסים מראות כי:

למד עיבוד יציב ללא פטפוט של קצוות קשיחים חלשים;

שיעור הסרת החומרים גדל ביותר מכפול;

חספוס פני השטח של החלקים הקריטיים מגיע ל- Ra0.8 מיקרומטר.

3. טכנולוגיית חיזוי ובקרה של לחץ ועיוות שיורי במהלך כל התהליך

העיוות של רכיבים גדולים ומורכבים נובע בעיקר מ:

  • 1) העיוות הנגרם כתוצאה מהמתח הנותר בחומר המשוחרר ללא הרף ומופץ מחדש במהלך תהליך החיתוך;
  • 2) העיוות בין הכלי לחומר העבודה (כולל הידוק) תחת פעולת כוח החיתוך עיוות יחסי.

לכן, היווצרות של מתח שיורי בחלקים המבניים של המטוסים והתפתחות העיוות האלסטי של הלהב הם ליבת הניבוי והבקרה של עיוות העיבוד. עבור רכיבי מטוסים גדולים ומורכבים, בצע ניתוח סימולציה של המתח השיורי מהריק ועד התוצר המוגמר של החלק המבני, ניבא את מצב חלוקת המתח השיורי וחוק העיוות, וייעל את התהליך והפרמטרים לשליטה על מצב הלחץ השיורי. של הריק למימוש התחזית של עיוות עיבוד שבבי CNC לאחר מכן. "הֲגָנָה"; פיתחה מכשיר להזרמת מתח שיורי מתח "רטט תרמי", המיישם השפעות תרכובות תרמיות ורטט מסוג "חלל נקודה" על חומר העבודה לביצוע השוואת מתח שיורית כדי "לחסל" את דפורמציה של חומר העבודה.

הטכנולוגיה הכוללת של הישג הפרויקט הזה הגיעה לרמה המתקדמת הבינלאומית, והיא הגיעה לרמה המתקדמת הבינלאומית בטכנולוגיית עיבוד הטרום התאמה מראש של כוח חיתוך / עומס תרמי.

קישור למאמר זה: מחקר על טכנולוגיה מרכזית של תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מחקר על טכנולוגיה מרכזית של תהליך עיבוד שבבי CNC למבנה מורכב גדול של מטוסיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.