האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מיסבים מדויקים הם חלקים חשובים בכלי מכונה  

מיסבים מדויקים הם חלקים חשובים בכלי מכונה  

דיוק מֵסַבs הם אחד החלקים החשובים בתפעול של ציוד כלי מכונות. בתעשיית מכונות CNC, דיוק מֵסַבתמיד שיחקו תפקיד חשוב בתפעול נורמלי וביעילות הייצור. אז מה הם המאפיינים של דיוק מֵסַבבמכונות CNC?

מיסבים מדויקים הם חלקים חשובים בכלי מכונה  

1. גמיש מאוד

כדי להבטיח את דיוק פני השטח של חומר העבודה, זה תלוי בעיקר בהליך העיבוד. זה שונה מכלי מכונה רגילים. אין צורך לייצר ולהחליף כלים רבים ו מתקנים, ואין צורך להתאים לעתים קרובות את כלי המכונה. לכן, כלי מכונת CNC מתאימים לאירועים שבהם חלקים מוחלפים לעתים קרובות. כלומר, הוא מתאים לייצור יחיד, אצווה קטנה ופיתוח מוצרים חדשים, מקצר את מחזור ההכנה לייצור וחוסך הרבה עלויות ציוד תהליך.

2. דיוק עיבוד גבוה

דיוק העיבוד של כלי מכונת CNC יכול להגיע בדרך כלל ל-0.005 ~ 0.1 מ"מ. כלי מכונת CNC נשלטים בצורה של אותות דיגיטליים. בכל פעם שמכשיר ה-CNC מוציא אות דופק, החלקים הנעים של כלי המכונה נעים בשקול דופק אחד (בדרך כלל 0.001 מ"מ), והמכונה מתקדמת. השגיאה הממוצעת של נגיעה האחורית של שרשרת ההילוכים ושל גובה הברגים המובילים יכולה להיות פיצוי על ידי התקן הבקרה המספרי. לכן, דיוק המיקום של כלי מכונת הבקרה המספרית גבוה יחסית.

3. איכות עיבוד יציבה ואמינה

כדי לעבד את אותה אצווה של חלקים, באותו כלי מכונה, באותם תנאי עיבוד, תוך שימוש באותו כלי ונוהל עיבוד, נתיב החיתוך של הכלי זהה לחלוטין, לחלקים יש עקביות טובה והאיכות יציבה .

4. תפוקה גבוהה

כלי מכונת CNC יכולים להפחית ביעילות את זמן העיבוד וזמן העזר של החלקים. מהירות הציר וטווח ההזנה של מכונות CNC גדולות, מה שמאפשר לכלי המכונות לבצע חיתוך רב עוצמה עם כמויות חיתוך גדולות, תנועה ומיקום מהירים של החלקים הנעים של מכונות CNC ועיבוד חיתוך מהיר. , זה מקטין את זמן האספקה ​​בין תהליכים של מוצרים מוגמרים למחצה ומשפר את יעילות הייצור.

5. שיפור תנאי העבודה

לאחר התאמת מכונת ה-CNC לפני העיבוד, היכנסו לתוכנית והפעילו אותה, והמכונה יכולה לבצע עיבוד באופן אוטומטי ורציף עד לסיום העיבוד. המפעילים עוסקים בעיקר בהזנת תוכניות, עריכה, טעינה ופריקה של חלקים, הכנת כלי עבודה, תצפית על מצב עיבוד שבבי ובדיקת חלקים. עוצמת העבודה מופחתת מאוד, ועבודתם של מפעילי כלי מכונות נוטה להיות עבודה אינטלקטואלית. בנוסף, כלי המכונה הוא בדרך כלל עיבוד סגור, שהוא נקי ובטוח.

6. תורם למודרניזציה של ניהול הייצור

העיבוד של כלי מכונת CNC יכול להעריך במדויק את זמן העיבוד מראש, והכלים והמתקנים בהם נעשה שימוש יכולים להיות סטנדרטיים ומודרניים. כלי מכונות בקרה מספריים משתמשים באותות דיגיטליים ובקודים סטנדרטיים כמידע בקרה, שקל לממש את הסטנדרטיזציה של מידע עיבוד. נכון לעכשיו, הוא שולב באופן אורגני עם תכנון וייצור בעזרת מחשב (CAD/CAM), המהווה את הבסיס לטכנולוגיית ייצור משולבת מודרנית.

קישור למאמר זה:מיסבים מדויקים הם חלקים חשובים בכלי מכונה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מיסבים מדויקים הם חלקים חשובים בכלי מכונה  פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.