האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מכונות כיפוף מאפשרות ל-fabs לייצר מוצרים מאתגרים, מה שהופך את עיבוד הספירלה לצפוי יותר

מכונות כיפוף מאפשרות ל-fabs לייצר מוצרים מאתגרים, מה שהופך את עיבוד הספירלה לצפוי יותר

אפשר לחשוב שרק בעלי מלאכה בעלי ניסיון של שנים ותשומת לב רבה לפרטים יכולים לעשות ספירלות, אבל זה לא המקרה.

בעזרת כלים מתאימים ניתן להשלים את ייצור הספירלה באופן רציף ומדויק. זה אושר על ידי יצרני מתכת המשרתים תעשיות כמו תחנות כוח, מתקני ייצור פטרוכימיים, יצרני מזון ויצרנים של מוצרי חימום וקירור תעשייתיים.

אבל לא רק יצרנים גדולים משתמשים בטכנולוגיה הזו. הוא משמש גם על ידי בעלי מלאכה שמייצרים מדרגות ומעקות. בכל המקרים הללו, היצרנים צריכים לעמוד במפרטים קפדניים כך שהמוצר הסופי לא רק מקובל בבירור, אלא גם מספק את כוונת העיצוב המקורית.

תארו לעצמכם כמה זה מסובך ליצור מחליף חום עם שתי ספירלות, ספירלה קטנה יותר מוקפת בספירלה גדולה יותר, או שתי ספירלות עם אותו קוטר וגובה מוחדרים אחת לשניה. ייצור הספירלה הסופי חייב לעמוד בסובלנות שנקבעו מראש, אחרת המוצר הסופי לא יפעל כמצופה.

מכיוון שאי אפשר לקיים מספר תהליכים בתהליך הגלגול הספירלי, הלקוח צריך לשלב את העוצמה והדיוק של הציוד. לכן, המכונה חייבת להיות חזקה כדי להשיג את היכולות הנדרשות ולהשיג במדויק את הסבולות הנדרשות במעבר אחד.

מכונת כיפוף הפרופילים העגולים תוכננה במיוחד לייצור פרופילים ספירליים בעלי סובלנות גבוהה.

במחליף חום, אתה עשוי למצוא צינורות מחומרים שונים מרותכים יחד באותה ספירלה. לכל צינור יש מטרה משלו כי הם יכולים לעמוד בלחצים שונים של קיטור. עם זאת, כל חומר מגיב אחרת ללחץ במהלך כיפוף. המשמעות היא שמכונת כיפוף הפרופילים המשמשת לייצור ספירלה צריכה להיות רגישה מספיק כדי להתמודד עם מאפייני הריבאונד של כל חומר.

במקרה זה, טכנולוגיה הידראולית מתקדמת יכולה לעזור למפעילים להתגבר על המאפיינים הטבעיים של מתכת. בעת עיבוד הפרופיל הספירלי, המפעיל של מכונת כיפוף הפרופילים יכול לכוונן את הפרופיל כדי שיהיה אחיד בצורתו.

התכונות הסטנדרטיות של המערכת ההידראולית של מכונת כיפוף הפרופיל העגול עוזרות להשיג דיוק ייצור זה. המפעיל יכול לתפעל את הג'ויסטיק כדי לשלוט בתנועה הפרופורציונלית לגלילה ולהתאמה. ניתן גם להתאים את מהירות התרגום המשתנה של יחידת הכיול, ולכוון עוד יותר את קוטר הספירלה לאחר שהפרופיל עובר דרך גליל הכיפוף.

עבור אותם לקוחות שדורשים דיוק גבוה יותר, ניתן לצייד את המכונה בכוונון מיקרו-הידראולי של הגלגלת התחתונה. זה מאפשר כוונון נוסף באמצעות פקודת ההפרדה בלוח הבקרה, והוא מחובר במקביל לכיוונון הגלגלת הראשית.

גלגול ספירלי הוא עובדה מסובכת, מכיוון שהלקוחות ידרשו סוגים רבים ושונים של פרופילים, כל אחד עם תכונות ומאפיינים מכניים משלו. אפילו לאותו סוג פרופיל עשוי להיות מספר רב של גדלים שונים, מה שמשפיע על קוטר הגלגול וגובה הספירלה המיוצרת.

גלילי ההנחיה הגדולים במכונת כיפוף החלק העגול פועלים כמו יחידת כיול כדי להבטיח אספקה ​​של הגודל הנדרש. בנוסף, כל יחידה כוללת גם גלילים קטנים שונים לכיול סוגי חתכים שונים. ניתן למקם את גלילי הכיול הללו במספר מיקומים על המסגרת של יחידת הכיול, מה שמאפשר את טווח קוטרי הכיפוף שניתן לכייל.

מכופף הצינורות הסטנדרטי יכול לגלגל ספירלות ימינה ושמאלה, ללא צורך בפירוק והרכבה מחדש של יחידת הכיול בהתאם לצד ההזנה של הפרופיל. זה עוזר למפעיל לשפר את יעילות הייצור מבלי להקדיש זמן להתכונן לשיטות התקנה שונות.

מכונת כיפוף מקטעים יכולה לא רק להתמודד עם עבודות סטנדרטיות, אלא גם להסתגל בקלות לגלגול ספירלי, לענות על הצרכים של חברות המפעילות עבודות ייצור פנימיות שונות. היכולת לעבור מסוג אחד של ייצור ספירלה לאחר ללא זמן נוסף לשינוי התצורה של מכונת כיפוף המקטעים היא הצעה מוצלחת לכל רצפת מפעל, גם לאלה שאולי אין להם מומחה לייצור טופס ספירלה בבית.

קישור למאמר זה:

 מכונות כיפוף מאפשרות ל-fabs לייצר מוצרים מאתגרים, מה שהופך את עיבוד הספירלה לצפוי יותר 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מכונות כיפוף מאפשרות ל-fabs לייצר מוצרים מאתגרים, מה שהופך את עיבוד הספירלה לצפוי יותרדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.