האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מכונת שלפוחית ​​פלסטיק בתוספת רובוט תעשייתי אוטומטי להפחתת תוכנית העבודה של ייצור פלסטיק

מכונת שלפוחית ​​פלסטיק בתוספת רובוט תעשייתי אוטומטי להפחתת תוכנית העבודה של ייצור פלסטיק

סין ידועה כ"מפעל העולם". עם התפתחות מתמשכת של הכלכלה, תעשיית הייצור של סין תהיה בשלב של טרנספורמציה ושדרוג. חברות נוספות יחפשו אסטרטגיות החלפת רובוטים כדי לשפר את התדמית הארגונית שלהן ולחזק את בקרת איכות המוצר ושיפורם. פריון העבודה.

רקע

רובוטים נמצאים בשימוש נרחב ברחבי העולם מאז שנות ה-1970, והם רק עוד סוג של "כלי" שהומצא ומשמש את האנושות. הפונקציה החשובה ביותר היא החלפה מלאכותית. בשילוב הניסיון של מדינות מפותחות, ניתן לחלק את תעשיית הרובוטים לחמישה שלבים: תקופת הכנה טכנית, תקופת דגירה תעשייתית, תקופת פיתוח תעשייתית ותקופה אינטליגנטית. תעשיית הרובוטיקה בארצות הברית, יפן ואירופה השלימה את ארבעת השלבים הראשונים ונמצאת כעת בתקופה אינטליגנטית. ארצות הברית היא מקום הולדתם של רובוטים תעשייתיים. כבר ב-1959 ייצרה חברת UNIMATION של ארצות הברית את הרובוט התעשייתי הראשון בעולם UNIMATE. עם זאת, עם העברת כושר הייצור לאסיה, תעשיית גופי הרובוטים התעשייתיים שלה הייתה איטית. בשנות ה-1980, תעשיית הרובוטיקה היפנית הגיעה להתעלות על ארצות הברית והפכה ל"ממלכת הרובוטים". בשנת 2000, ארצות הברית, יפן ומדינות רובוטיקה גדולות אחרות הקדישו את עצמן למחקר ופיתוח של טכנולוגיות מתוחכמות יותר. טכנולוגיית הרובוטים נכנסה לתקופה של התפתחות מהירה והולכת לקראת שלב המודיעין. בעוד שתעשיית הרובוטים של סין עדיין בתקופת הדגירה שלה, רובוטים כלכליים תעשייתיים נמצאים בשלב 3/4.

מכונת שלפוחית ​​פלסטיק בתוספת רובוט תעשייתי אוטומטי להפחתת תוכנית העבודה של ייצור פלסטיק

העולם חווה את המהפכה התעשייתית הרביעית. Industry 4.0 מבוסס על מערכות גיאוגרפיות מידע, ו-80% מהחידושים מונעים על ידי טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT). אוטומציה ומידע הם המפתחות לייצור מתקדם. כיורש של טכנולוגיית האוטומציה, רובוטים הם עדיין אחד המתקנים הטכניים החשובים ביותר עבור Industry 4.0. אפשר לומר שהמהפכה התעשייתית הרביעית עדיין מבוססת על רובוטים. בפרט, פיתוח רובוטים תעשייתיים קשור קשר הדוק להעברת ייצור עולמי. רובוטים המחליפים בני אדם יהיו כיוון הפיתוח העתידי של הייצור העולמי. במובן הרחב, ציוד אוטומציה שניתן לתכנת בחופשיות נחשב לרובוט, וניתן להחליפו היטב על ידי בני אדם. על פי המבנה של רובוטים תעשייתיים, רובוטים תעשייתיים מחולקים כיום לסוג קואורדינטות מלבניות, סוג מרובה מפרקים, סוג קואורדינטות מעורבות וסוג מקביל. ניתן לחלק אותו לרובוטים יוקרתיים בעלי שישה מפרקים ורובוטים חסכוניים עם פחות משישה צירים.

הפתרון לצמצום העבודה במפעלי ייצור מבוססי פלסטיק הוא עיבוד רובוטים תעשייתיים אוטומטיים במכונות הזרקה, מכונות שלפוחיות ומכונות לנשיפה, עם מערכות הזנה אוטומטיות, מערכות ריסוק ומחזור פיות אוטומטיות, התקני זיהוי אוטומטיים ותחנות קליטה. , מסוע אוטומטי ומערכת אחסון אוטומטית וכו ', למימוש ייצור אוטומטי רגיל.

2. בעיות עימן מתמודדים ארגונים

עם ההתפתחות הכלכלית העולמית, חברות נתקלו בבעיות רבות, הבאות לידי ביטוי בנקודות הבאות:

2.1 הגדלת עלויות הייצור ועלויות הניהול של מפעלים

עם התרחבותו המהירה של השוק בענף ההזרקה, הביקוש לעובדים מחברות ההזרקה גובר. כיום, ההתפתחות המהירה של הכלכלה החברתית שיפרה בהדרגה את רמת החיים של אנשים. גם שכרם של העובדים עלה בקצב מהיר, וצריך לשלם להם במלואו ובזמן מדי חודש. עם הארכת חיי העבודה של העובדים, עלות העבודה של מפעלים גדלה משנה לשנה. כיצד להפוך אותו לגדול יותר חיזוק הפחתת עלויות הייצור, שיפור איכות המוצר ופריון העבודה הם נושאים אסטרטגיים שכל חברה חייבת להתמודד איתם.

2.2 לא ניתן להבטיח ביעילות את איכות המוצר

היציבות המתמשכת של העובדים בשל רמתם הטכנית ומנטליות העבודה שלהם היא הגורם הקריטי ביותר למוצר. חברות מתמודדות לעתים קרובות עם מחסור במשאבי אנוש בייצור עקב זמן משימות הייצור הצפוף, והרמה הכוללת ומנטליות העבודה של העובדים לא יכולה להיות עקבית. זה מוביל לאיכות מוצר לא יציבה, במיוחד לדור החדש של עובדים שנולדו בשנות ה-1990 יש דרישות גבוהות יותר לשכר ולרווחה סוציאלית, ודורשים עצימות עבודה נמוכה יותר, ולעיתים קרובות מחליפים מקום עבודה, מה שגורם לניידות עובדים גבוהה ולהפסדים חמורים לחברה.

עם התקדמות מתמשכת של התוכנית הלאומית "תוצרת סין 2025", תעשיית האוטומציה עומדת בפני הזדמנויות חסרות תקדים. מוצרים חדשים צצים בלי סוף, הטכנולוגיה ממשיכה לחדש, ואיכות מוצרי תעשיית הרובוטים המקומיים הופכת בוגרת יותר. אימוץ אסטרטגיות רובוט הוא המגמה הכללית. מצד אחד, זה מפחית את העבודה של העובדים. אינטנסיביות, קו ייצור אוטומציה של רובוטים, מטעינה, הידוק ופריקה מושלמות לחלוטין על ידי רובוטים, מצמצמים את קישורי הביניים, משפרים מאוד את איכות החלקים ומבטיחים את היציבות של דיוק המוצר; רובוטים חכמים קומפקטיים בעלי בטיחות גבוהה מחליפים פעולות ידניות, זה יכול לשלוט טוב יותר בקצב, למנוע את ההשפעה על פעימת הייצור עקב גורמים אנושיים, לשפר מאוד את יעילות הייצור ולממש את העיבוד ההמוני האוטומטי; לקדם את הפיתוח של רובוטים בתעשיית הייצור העיבוד, ולשפר את איכות המוצר והעקביות של תעשיית הייצור העיבוד. הוא מספק תמיכה בציוד בסיסי לשדרוג תעשייתי.

2.3 קו ייצור של תעשיית הזרקה

זה תמיד התבסס על כושר ייצור גבוה והשקעה גבוהה, עם ניהול ובדיקות ייצור קפדניות, כדי לספק ללקוחות מוצרים באיכות מהירה כדי לענות על דרישת השוק;

לאור הגורמים המקיפים לעיל, ארגונים רבים מוכווני ייצור שוקלים כיצד להפוך את הטרנספורמציה של מצבי ייצור קיימים בהנחה של הבטחת איכות המוצר ושיפור לוחות הזמנים של הייצור. השיג את האפקט של הפחתת עלויות העבודה ושחרור כוח האדם.

3. פיתרון

בהתבסס על הבעיות לעיל, אנו מציעים את הפתרונות הבאים לתעשיית מכונות ההזרקה:

פתרון 1: מכונת הזרקה יחידה מצוידת במניפולטור ובשולחן עבודה, בעיקר עבור מפעלים קטנים מסוג בית מלאכה, והמוצרים המיוצרים הם בודדים יחסית.

פתרון 2: שלוש מכונות הזרקה מצוידות במניפולטורים ומחוברות זו לזו להתאמה אישית של מוצרים עבור ארגונים קטנים ובינוניים, וארגונים שמוצריהם הגיעו לייצור המוני בהתאם לדרישות הלקוח.

תכנית 3: כל מכונות ההזרקה במפעל כולו מצוידות במניפולטורים ומחוברות לעיבוד מרכזי מרכזי. ניתן לבצע את הפעולות הבאות על ידי מניפולטורים בתעשיית עיבוד הפלסטיק:

במקום להסיר ידנית מוצרים וחומרי פסולת (או פיות) מהציוד, היא משתפת פעולה עוד יותר עם השימוש בטכנולוגיית ראיית מכונה לאיתור מוצרים ותבניות, ומפרידה ומפרידה אוטומטית פסולת או חרירים של מוצרים, מוצרים מוסמכים ומוצרים לא מוסמכים. הגן על התבנית. השתמש בכלי עבודה מיוחדים וג'יגים מיוחדים כדי להטביע אוטומטית את התוספות לתוך התבנית. תווית המוצר מוכנסת אוטומטית לתבנית ליצירה חד פעמית, ללא צורך בידי אדם כדי להדביק אותה שוב.

שתף פעולה עם מזמר אוויר אוטומטי, תבניות מספריים או חיתוך לייזר ציוד וכו' להסרה אוטומטית של המוצרים שאינם דורשים יותר מדי חרירים, הבזקים וכו'. על ידי התקנת ציוד אוטומטי כגון רובוטים, מפעלי עיבוד פלסטיק יבינו פעולה וניהול "בלתי מאוישים", תוך צמצום השימוש בכוח אדם, גם אם העבודה ועלויות אחרות ממוזערות. בשנים האחרונות, עם עליית שכר העובדים והופעת "מחסור בעבודה של מהגרים", החלו מפעלים מקומיים רבים לעיבוד פלסטיק גם להתקין מניפולטורים וציוד אוטומציה נלווה, אשר השיגו יתרונות כלכליים טובים והפכו לטרנד ומגמה חדשה. לחיסכון בעלויות.

לסכם

סין ידועה כ"מפעל העולם". עם התפתחות מתמשכת של הכלכלה, תעשיית הייצור של סין תהיה בשלב של טרנספורמציה ושדרוג. חברות נוספות יחפשו אסטרטגיות החלפת רובוטים כדי לשפר את התדמית הארגונית שלהן ולחזק את בקרת איכות המוצר ושיפורם. פריון העבודה.

קישור למאמר זה: מכונת שלפוחית ​​פלסטיק בתוספת רובוט תעשייתי אוטומטי להפחתת תוכנית העבודה של ייצור פלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מכונת שלפוחית ​​פלסטיק בתוספת רובוט תעשייתי אוטומטי להפחתת תוכנית העבודה של ייצור פלסטיקPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.