האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מכשירים רפואיים מפלסטיק PVC הופכים למפתח למיחזור פלסטיק

מכשירים רפואיים מפלסטיק PVC הופכים למפתח למיחזור פלסטיק

הקיבולת הגבוהה ויכולת המיחזור הייחודית של PVC מצביעות על כך שבתי חולים צריכים להתחיל עם PVC עבור תוכניות מיחזור מכשור רפואי מפלסטיק. כמעט 30% מהמכשירים הרפואיים מפלסטיק עשויים מ-PVC, מה שהופך את החומר הזה לפולימר הנפוץ ביותר לייצור שקיות, צינורות, מסכות ומכשירים רפואיים חד פעמיים אחרים.

החלק הנותר מתחלק בין 10 פולימרים שונים. זהו אחד הממצאים העיקריים של מחקר שוק חדש שנערך על ידי Global Market Insights, חברת חקר שוק וייעוץ ניהולי גלובלית. המחקר גם צופה ש-PVC ישמור על מיקומו מספר אחת עד 2027 לפחות.

מכשירים רפואיים מפלסטיק PVC הופכים למפתח למיחזור פלסטיק

PVC קל למיחזור ויש לו מגוון רחב של שימושים. ציוד הדורש חלקים רכים ונוקשים יכול להיות עשוי כולו מפולימר אחד – זהו המפתח להצלחת מיחזור הפלסטיק.

הקיבולת הגבוהה ויכולת המיחזור הייחודית של PVC מצביעות על כך שבתי חולים צריכים להתחיל עם חומר פלסטי זה כאשר בוחנים תוכניות מיחזור של פסולת פלסטיק רפואית.

Ole Grøndahl Hansen, מנהל פרויקטים של PVCMed Alliance, התייחס לממצאים החדשים: "מגיפת ה-COVID-19 מדגישה את תפקיד המפתח שמילאו מכשירים רפואיים חד פעמיים מפלסטיק במניעה ובקרה של זיהומים בבתי חולים. ההשפעה השלילית של הצלחה זו היא המספר ההולך וגדל של פלסטיק של בתי חולים. אַשׁפָּה. אנו מאמינים שמחזור הוא חלק מהפתרון. למרבה המזל, הפלסטיק המשמש ביותר בתחום הבריאות הוא גם הפלסטיק הניתן למחזור, ולכן אנו קוראים לבתי החולים להתחיל להשתמש ב-PVC לפעילויות מיחזור".

עד כה, קיומם של חומרים CMR (מסרטן, מוטגני, רעילות רבייה) בציוד PVC מסוים היווה מכשול למיחזור PVC רפואי. לדברי Ole Grøndahl Hansen, האתגר הזה נפתר כעת: "כמעט לכל היישומים, זמינים ובשימוש פלקטים חלופיים ל-PVC. ארבעה מהם רשומים כעת בפרמקופאה האירופית, שהיא האירופית ואזורים אחרים של מוצרים רפואיים פיתחו הנחיות בטיחות ואיכות."

מאז הקמת תוכנית המיחזור של RecoMed בבריטניה בשנת 2014, תעשיית ה-PVC האירופית השתמשה ב- VinylPlus כדי להשקיע במיחזור מכשור רפואי מסוג PVC. התוכנית נוצרה בהשראת פרויקטי המחזור המוצלחים של בתי חולים PVC באוסטרליה וניו זילנד, שכללו יותר מ-250 בתי חולים.

בפברואר 2021 השיקה VinylPlus פרויקט שיתופי בשם VinylPlus Med. הפרויקט נועד להאיץ את הקיימות של שירותי הבריאות ברחבי אירופה על ידי מיחזור ציוד רפואי חד-פעמי מ-PVC. הפרויקט מפגיש בתי חולים, מנהלי פסולת, ממחזרים ותעשיית ה-PVC במדינות נבחרות באירופה.

התוכנית תתמקד בייצור של מיחזור PVC שאינם מכילים חומרים מדאיגים שניתן לכלול במוצרים יקרי ערך שונים הנמכרים באירופה. בלגיה נבחרה כמדינת הפיילוט, עם בתי חולים באירופה, Renewi (חברת ניהול פסולת) ו-Raff Plastics (ממחזרים) כשותפים. מדינות אחרות באירופה מקימות תוכניות נוספות.

קישור למאמר זה: מכשירים רפואיים מפלסטיק PVC הופכים למפתח למיחזור פלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מכשירים רפואיים מפלסטיק PVC הופכים למפתח למיחזור פלסטיקPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.