האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מכשיר לחצני מעלית מודפס בתלת מימד נולד

מכשיר לחצני מעלית מודפס בתלת מימד נולד

מר ג'או, תושב בניין מס' 9 בקהילה הצפונית של Haidian South Road, Haidian Street, בייג'ינג, אוהב להתעמק במחקר בימי חול, ולעתים קרובות עושה המצאות מבריקות. בתקופת המגיפה נעשה שימוש בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד לייצור "מכשיר לחצני מעלית באפס מגע" למעליות קהילתיות, אשר מימש "אפס מגע" והיה נוח לשימוש התושבים.

"מה זה? איך להשתמש בזה! אני עדיין קצת לא בנוח." "נהדר, אני מרגיש יותר בנוח עם זה." "ללמד אותנו זקנים ונשים, זה באמת חדשני." "טוב! טוב! עכשיו זה באמת נכון. עידן ההייטק!" "זה הומצא על ידי בנה של דודה ווי כדי לשרת את האנשים."

מכשיר לחצני מעלית מודפס בתלת מימד נולד

לנוכח המגיפה הפתאומית, קהילת Haidian South Road North, Haidian Street הגיבה במהירות. תוך חיזוק ניהול אנשי הכניסה והיציאה מהקהילה, היא גם ביצעה באופן פעיל את חיסול חלקים ציבוריים בקהילה. על מנת לצמצם את הסיכון של תושבים לעלות במעלית, היישוב היה בכל מעלית מצורפים ניירות כדי למנוע מהתושבים לגעת ישירות בכפתורי המעלית.

במהלך התפרצות דלקת ריאות שנגרמה על ידי נגיף הקורונה החדש, רוב המעליות, ככלי חשוב לאבטחה ולנסיעות, לא הפסיקו לפעול. עם זאת, למעליות יש מקום קטן, נוסעים רבים, והן מזוהמות בקלות. כיצד עלינו להגן על עצמנו, להיות אחראים לאחרים ולרכב בבטחה ובסדר? איפה המעלית? אני אגיד לך היום.

1. תושבים המתגוררים בקומות נמוכות צריכים לעלות במעלית ככל האפשר כדי להפחית את תדירות הנסיעות במעלית ולהפחית את ההסתברות להידבקות.

2. חזקו את המניעה העצמית, קחו אתכם נייר טואלט (כפפות) ולחצו על כפתור המעלית דרך נייר הטואלט (כפפות). השלך נייר טואלט (כפפות) כראוי לאחר השימוש.

3. בהמתנה למעלית יש לעמוד משני צידי דלת המסדרון, לא להתקרב יותר מדי לדלת המסדרון, ואל לעמוד מול הנוסעים היוצאים מתא המעלית. לאחר יציאת הנוסעים מהמכונית, לחץ והחזק את הכפתור מחוץ לאולם המעלית כדי למנוע את סגירת המעלית, והמתן זמן מה לפני הכניסה למעלית.

4. בעת העלייה למעלית יש ללבוש מסכות וכפפות, לגעת כמה שפחות בלחצנים ובמעקות בתא המעלית, ולא להישען על קיר הקרון; אל תישאר במכונית.

5. נסו להימנע מלעלות למעלית עם זרים רבים, והמתינו בסבלנות למעלית הבאה אם ​​יש לכם מספיק זמן.

6. חייב להיות לפחות 20 עד 30 סנטימטר מרווח בין אנשים במעלית. צמצם קשר עם כוח אדם. בעמידה, הכיוונים צריכים להיות מדורגים, לא פנים אל פנים.

7. השתדלו לא להשתמש במעלית לשאת חפצים, והפחיתו את המגע של החפצים שלכם עם תא המעלית.

8. לאחר העלייה למעלית יש לשטוף ידיים ולחטא בזמן.

9. כשיש לאנשים בבניין חום, עדיף לא לעלות במעלית, ולהשתדל לא לצאת החוצה אם אין דבר מיוחד בזמן המגיפה.

מר ג'או, תושב בניין מס' 9 של הקהילה, אוהב להתעמק במחקר בימי חול, ולעתים קרובות מייצר המצאות קטנות מדהימות. צפייה בקהילה עובדת יום ולילה למען מניעת ובקרת המגיפה, וצפייה באם מזמינה באופן פעיל את יינג להצטרף לצוות המתנדבים של הקהילה כדי לשמור על בטיחות הקהילה, זה חיזק את נחישותו של מר ג'או לעשות משהו למען המגיפה הקהילתית עבודת מניעה ובקרה.

אז נוצר רעיון: לייצר "מכשיר לחצני מעלית באפס מגע" למעליות קהילתיות, שיוכל לא רק למנוע את הסיכון של זיהום צולב כתוצאה מהנסיעה במעלית, אלא גם לחסוך את עלות רכישת הנייר, שיכול יתואר כהרג שתי ציפורים במכה אחת.

כעת, כשיש לו רעיון טוב, מר ג'או פעל מיד כדי להעניק משחק מלא לנקודות החוזק שלו תוך שימוש בשיטות ייצור היי-טק-טכנולוגיות הדפסה תלת מימדית. לאחר בדיקות וטרנספורמציות רבות, הושלם סוף סוף "מכשיר לחצני מעלית עם אפס מגע" בוגר יחסית. הוא הראה לראשונה את המצאתו לצוות הקהילה והרכוש, וקיבל פה אחד תמיכה ושבחים מכולם. הוא גם ניצל את זמן המנוחה של התושבים להתקנת הציוד. על מנת להקל על השימוש בתושבים, הקהילה גם הדפיסה ופרסמה אותו במיוחד. להמחיש. "בהינף אצבע אני רוצה להגיע לכמה קומות". המקשים כמו מקלדת פסנתר מוקמים על כפתורי המעלית, וכפתורי המעלית נלחצו על ידי גל קל של הנקודות הירוקות המתאימות עם האצבעות. , כל התהליך באמת השיג "אפס מגע". התושבים שמחו מאוד לראות את "הטכנולוגיה החדשה" הזו, וכולם קוננו על הנוחות שמביאה הטכנולוגיה העילית. לבסוף, כולם כבר לא צריכים לדאוג לגבי נגיעה בכפתורי המעלית.

קישור למאמר זה: מכשיר לחצני מעלית מודפס בתלת מימד נולד

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


מכשיר לחצני מעלית מודפס בתלת מימד נולדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).