האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מלאי של טכנולוגיית פלסטיק מודפסת 3D שחור

מלאי של טכנולוגיית פלסטיק מודפסת 3D שחור

עם המחקר והפיתוח המתמשך של טכנולוגיות חדשות, "הדפסת תלת מימד" הפכה לשימוש נרחב יותר ויותר, כגון עיצוב תעשייתי, תעשיות שיניים ורפואה, הנדסת בנייה, מערכות מידע, תעופה וחלל ועוד. הדפסת תלת מימד חדרה לאט לאט לכל ההיבטים של החיים שלנו. הביאו לנו נוחות והפחיתו עלויות.

היום, העורך ייקח את כולם להציץ בהישגים המדעיים והטכנולוגיים השחורים של הדפסת תלת מימד.

1. מטהר מים מודפס בתלת מימד שעולה $3

פרויקט פריז בשם Faircap משתמש במטהר המים המודפס בתלת מימד בקוד פתוח כדי לספק לאנשים מי שתייה נקיים כדי לעזור לפתור את דילמת המים האנושית.

ניתן להבריג את מטהר המים הזה ישירות על הפיה של קומקום PET סטנדרטי ויכול לסנן את החלקיקים, הכימיקלים, החיידקים והווירוסים המלוכלכים ביותר במים.

הכנת סוג זה של מטהר מים היא גם פשוטה מאוד. אתה רק צריך להכין מדפסת תלת מימד, חוט PET מאושר על ידי ה-FDA ולהוריד את קובץ ה-STL החינמי.

בעתיד, Faircap מקווה לספק מגוון דגמים שונים של מטהרי מים מודפסים בתלת מימד לסינון שפכים מברזים, נהרות, אגמים ובריכות, תוך שמירה על עלותם בכ-$3.

2. דגם לב מפלסטיק, "עכבר לבן" עשוי להיות "מובטל"

במונחים של הדפסת תלת מימד ביולוגית, המרכז הרפואי לילדים בוושינגטון בארצות הברית השתמש בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד כדי להדפיס את הלב האנושי הראשון בעולם עם "פלסטיק", וגרם ללב הזה לפעום כמו לב אנושי רגיל.

לורה אוליביירי, קרדיולוגית ילדים אמריקאית, הציגה שהחומר העיקרי של הלב התלת מימדי המודפס הפעם הוא פלסטיק. לאחר הזנת נתוני המטופל למכשיר, המדפסת יכולה ליצור שכבה של דגימות לב משוכפלות שכבה אחר שכבה. היתרון בכך הוא שהמנתחים יכולים להשתמש בלבבות המודפסים בתלת מימד כדי לתרגל פעולות מורכבות.

מלאי של טכנולוגיית פלסטיק מודפסת 3D שחור

קיאק מודפס 3.3D "בדק בהצלחה את השיט"

מהנדס בשם ג'ים סמית' השתמש בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד כדי ליצור את הקיאק המודפס בתלת מימד הראשון בעולם והשיק אותו בהצלחה.

ה"קיאק" הזה מורכב מ-28 חלקים של פלסטיק ABS צבעוני. כל חלק מיוצר על ידי מדפסת תלת מימד ולאחר מכן מוברג יחד. זמן הייצור לוקח 3 ימים.

הספינה המוגמרת היא באורך 5.08 מטר, רוחבה 0.52 מטר ומשקלה הכולל של 29.29 ק"ג. חלק ה-ABS שוקל 26.48 ק"ג, החלק המושחל מפליז שוקל 0.86 ק"ג, והבורג שוקל 2.068 ק"ג. העלות הכוללת היא 500 דולר בלבד.

4. המכונית המודפסת יכולה לא רק לראות אלא גם לרוץ

ב-10 באוקטובר 2014 יצאה המכונית המודפסת בתלת-ממד הראשונה בעולם "סטרדי" לרחובות ניו יורק למשפט. המכונית כולה עשויה מסיבי פחמן ופלסטיק, תוך שימוש ב"טכנולוגיית הדפסת תלת מימד".

ל"סטרדי" יש שני מושבים בלבד, מחזור הייצור הוא 44 שעות, המכונית כולה משתמשת ב-40 חלקים בלבד, והמהירות המרבית יכולה להגיע ל-80 קילומטרים לשעה. "סטרדי" מסתמך על אנרגיה חשמלית. טעינת סוללה לוקחת רק 3.5 שעות ויכולה לנסוע כ-100 קילומטרים.

פלסטיק להדפסת 5.3D יכול ליצור מנועי רקטות

צוות הרקטות של MIT השתמש בניילון ובמדפסת תלת מימד כדי ליצור מנוע רקטות פלסטיק.

בניסוי ההצתה הראשון המנוע התניע בהצלחה! למרות שהיה מעט בלאי בפיית המנוע לאחר ההצתה, לפחות היא לא נמסה או התפוצצה בטמפרטורות גבוהות.

חוקרים טוענים כי השימוש בניילון הוא אופציה, יותר בשל ההכרח של אילוצים כספיים. אבל הצוות גם הוכיח שזה אפשרי להשתמש במנועי הדפסה תלת מימדיים מפלסטיק.

כיום, הצוות בוחן מנועים גדולים ועמידים יותר. בסופו של דבר, הם ייצרו רקטה של ​​פגז פלסטיק, ולטיל כזה יש מספיק כוח כדי להבטיח שהטילה תשלים את קילומטראז הטיסה שלה.

מה מקורה של הדפסת תלת מימד קסומה שכזו?

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד, המכונה גם טכנולוגיית אב טיפוס מהיר, מבוססת על קבצי מודל דיגיטלי ויכולה להשתמש בחומרים מיוחדים כדי לבנות במהירות מבני אובייקט באמצעות הדפסה שכבה אחר שכבה.

ניתוח סיכויי פיתוח

מדעני חברה מאמינים שהדפסת תלת מימד, כטכנולוגיית עיבוד חדשה, תשנה את שיטת הייצור ההמוני המיוצגת על ידי פס הייצור שנוצר על ידי המהפכה התעשייתית השנייה, תהפוך את ייצור המוצר לאינדיבידואליזציה והתאמה אישית, ותממש את דרך הייצור הבסיסית. שינוי.

נכון לעכשיו, זהו רגע קריטי עבור תעשיית הייצור של ארצי לשנות ולשדרג ולעשות מאמצים לייצור מושכל. כסוג של ייצור אוטומטי, הדפסת תלת מימד נחשבת לעתיד הייצור התעשייתי ותהפוך לנציג חשוב של ייצור מתקדם.

נכון לעכשיו, תעשיית ההדפסה התלת מימדית העולמית חווה צווארי בקבוק בפיתוח הטכנולוגיה, החומרים והיישומים, וסין אינה יוצאת דופן. לכן, כדי לפתח את תעשיית ההדפסה התלת מימדית, חברות מקומיות עדיין צריכות לעבוד קשה כדי לשפר את רמת ההדפסה התלת מימדית.

קישור למאמר זה: מלאי של טכנולוגיית פלסטיק מודפסת 3D שחור

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מלאי של טכנולוגיית פלסטיק מודפסת 3D שחורפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.