האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מסילה מהירה עשויה מסגסוגת אלומיניום

מסילה מהירה עשויה מסגסוגת אלומיניום

מעבר הרכבת כולל בעיקר קרונות נוסעים, רכבות משא, רכבות מהירות, רכבות תחתיות, רכבות קלות ורכבות מגלב. מה שאני רוצה להתמקד בו הוא הרכבת המהירה, שהיא מה שאנו מכנים לעתים קרובות הרכבת המהירה. ניתן לומר כי טכנולוגיית ייצור ותפעול הרכבות המהירה של סין הגיעה לרמה המובילה בעולם.

מסילה מהירה עשויה מסגסוגת אלומיניום

רכבות קלות משקל, במיוחד רכבת מהירה, קרונות נוסעים דו-קומתיים ורכבות רכבת תחתית, הן הנושאים המרכזיים במודרניזציה של התחבורה ברכבת, והשימוש הנרחב בחומרי סגסוגת אלומיניום הוא הדרך היעילה ביותר לשיפור משקל כלי הרכב. צרפת הייתה הראשונה להשתמש בחומרי סגסוגת אלומיניום על מסגרות החלונות של קרונות נוסעים ברכבת; הממלכה המאוחדת השתמשה גם בסגסוגות אלומיניום לייצור לוחות קירות חיצוניים וחומרי קישוט פנים של חשמליות ב-1905; במהלך השנים 1923-1932, ארצות הברית השתמשה בסגסוגות אלומיניום על רכבות רכבת באופן נרחב ייצור של דלתות וחלונות, גגות, לוחות קיר חיצוניים, צינורות קיר פנימיים, בוגי, ליבות גלגלים וחומרים דקורטיביים למכוניות חשמליות ולמכוניות נוסעים וכו'. עשרות שנים, סגסוגת אלומיניום הייתה בשימוש נרחב בייצור רכבות במדינות שונות ברחבי העולם. מהשימוש הראשוני בסגסוגת אלומיניום לייצור חלק ממרכיבי הרכב, הוא התפתח לרכב בעל מבנה אלומיניום בו הרכיבים המבניים הבסיסיים של הרכב עשויים כולם מסגסוגת אלומיניום. לוחות אלומיניום 5083 של Rongchuang Metal, 6061 לוחות אלומיניום, 5052 לוחות אלומיניום, 1100 פלטות אלומיניום וצלחות אלומיניום 7N01 שימשו בייצור חלקי רכבת מהירים. אז מהם היתרונות הספציפיים של רכבי רכבת אלומיניום?

קודם כל, הצפיפות של סגסוגת אלומיניום היא רק שליש מזו של פלדה. באותם תנאים, בהשוואה למבנה גוף הפלדה העמיד בפני שחיקה המכיל נחושת, ניתן להפחית את משקל גוף הנירוסטה בכ-15%, ומשקל גוף סגסוגת האלומיניום יכול להיות מופחת ביותר מ-35%. בשל המשקל המופחת, ניתן להגדיל את גוף סגסוגת האלומיניום נפח התחבורה הוא 10%.

שנית, למרות שעמידות העייפות ועמידות הפגיעה של סגסוגת אלומיניום אינם טובים כמו פלדה, עם התפתחות הטכנולוגיה, פותחו בהצלחה סגסוגות אלומיניום רבות בעלות ביצועים גבוהים ולוחות הקיר החלולים הכוללים של סגסוגות אלומיניום פותחו בהצלחה, וכן אז אומצו שיטות עיצוב מבני סבירות יותר. , יכול לפתור לחלוטין את בעיית הפגמים של סגסוגת האלומיניום הערעור.

לבסוף, לסגסוגת האלומיניום יש עמידות טובה יותר באש, עמידות בקשת ופיזור חום מאשר פלדה; בנוסף, סרט מגן דק תחמוצת יכול להיווצר באופן טבעי על פני השטח של סגסוגת אלומיניום. יש לו עמידות בפני קורוזיה טובה יותר מאשר פלדה.

קישור למאמר זה:מסילה מהירה עשויה מסגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מסילה מהירה עשויה מסגסוגת אלומיניוםדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.