האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראינים

מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראינים

מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראינים


קיירן הגיע לחנות PTJ בפעם השלישית כדי לדון בעיבוד העיבוד של הפרויקט בהישג יד. על מנת לבחור ספק חומרה מתאים, ממש קשה לנסוע הלוך ושוב בין אוקראינה לסין. הקבוצה הראשונה של 5 אנשים הגיעה לחברה שלנו והביאה לנו חלקי יד ומתחרי שוק להערכה. בפעם השנייה קיראן הביא לחברה שלנו מהנדס מבנים כדי להחליף דרישות ספציפיות ופניות למוצרים שלנו. כשהוא התקשר ואמר שהוא רוצה ללכת לחברה שלנו מדבר שוב על הפרויקט, אני יודע שסביר להניח שזה בהחלט יעובד כאן.

מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראינים
הלקוח האוקראיני Kairan Cnc פרויקט עיבוד עיבוד תמונה 1 (זמן:2013.09.18)

כעת, כשהוחלט על שיתוף הפעולה, התקשורת עוד יותר כנה. הוא סיפר שמצא 7 מפעלי עיבוד CNC בשנזן לבחירה מוקדמת, כולל לונגגנג, באואן, פויונג, ואף הלך להנגלי בפעם הראשונה. זה נקבע בעצם להיות מעובד כאן, בהשוואה ל- עיבוד CNC צמחים שראיתי בעבר, הסביבה של המפעל שלנו, ציוד העיבוד שלנו, בקרת האיכות שלנו, יעילות התקשורת הטכנית וכו '. בנוגע למחיר, הוא אפילו שם את התחרות שאנו מכירים היטב. מחיר היריבה נחשף בפנינו. הוא למד שההצעה שלנו לא הייתה הגבוהה ביותר או הנמוכה ביותר, אך הוא לא רצה או העז למצוא את המחיר הנמוך ביותר.

לפני חתימת החוזה הגיש קיירן בקשה. הוא קיווה שנוכל לסייע להם באופטימיזציה מבנית, כלומר לסייע בשינוי הציורים. למרות שהוא תוצר של מתחרה חיקוי גבוה, הוא חייב לבצע כמה שינויים במבנים מסוימים ואינו יכול להפר. זהו העיקרון הבסיסי של ייצור מוצרים; שנית, להבטיח את מימוש הפונקציות ולהקל על השימוש; וכדי לפשט את המבנה ולהוזיל את עלות החלקים.

לפני כן, ל- PTJ לא היה מהנדס מבנים מקצועי. לא עזרנו ללקוחות לייעל את מבנה המוצר. מהנדסים רבים נדהמו לאחר ששמעו זאת. האם אין מהנדס עיצוב במפעל עיבוד CNC? אם אינך יכול לעזור לייעל את מבנה הלקוח, כיצד תוכל להיות סמוך ובטוח שתוכל לבצע את פרויקט החלקים עבורך, האם תוכל לטפל בו? רוב מהנדסי המבנה סבורים כנראה שלמהנדסי עיצוב חלקים יש אפשרות לשנות ציורים. זה בטוח. זהו רק עניין של שימוש בתוכנה, אך לא ניתן לשנות מבנה מוצר כלשהו באמצעות תוכנת UG או PROE. עדיין יש הבדל בין מבנה המוצר למבנה החלק. יש יותר מדי נושאים שניתן להתייחס אליהם בעיצוב מבנה המוצר, כגון ארגונומיה, מכניקה, מכונות וכו '. נקודות אלה אינן בשליטת מהנדסי תכנון החלקים שלנו. אם נעקוב אחר ההבנה שלנו, נוכל לשנות את הציור. בסופו של דבר, יש בעיה עם המדגם. אנו יכולים לשאת בכל האחריות, אך מכיוון שעיכוב מסירת הפרויקט מהווה בעיה גדולה, לפעמים שינוי מבני קטן לכאורה עלול לגרום לעיבוד מחדש. מהנדס תכנון חלק לא יכול להיות מהנדס מבנים מוסמך, ולכן לעתים קרובות אנו אומרים שלמקצוע יש התמחות.

מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראינים
הלקוח האוקראיני Kairan Cnc Project Project 2 (זמן:2013.09.18)

איננו מעיזים לקחת על עצמו את תפקיד מהנדס המבנים, אך התלוננו על כך שהמהנדס של הלקוח אינו מבין את המבנה, וציורי המוצר שצוירו אינם בשלים במיוחד. זה גרם לנו לצרות רבות בשלב המוקדם. לאחר המשא ומתן העסקי, הפרויקט יצא לדרך רשמית. התחלה, עיצוב הלולאה הזו דורש גם תהליך ארוך של התאמת שרטוטים, מה שלעיתים לא מעכב את אספקת עיבוד החלק. מסיבות שונות, הבנו את הצורך במתן תמיכה טכנית מבנית ללקוחותינו והיה עלינו להצטייד במהנדסים הבקיאים בעיצוב ובתכנון מבנה המוצר.

קיירן לא סיפר לי עד מאוחר יותר כשעלה על המטוס. הוא החל ללמוד לצייר רישומי תלת מימד רק באפריל השנה. לא היה לו מגע עם זה בעבר, והוא לא ידע עיבוד CNC. ובדוק שאיכות המוצר הסופי אכן טובה בהרבה מהמוצרים התחרותיים שנרכשים בשוק. כדי להשיג את אותה פונקציה, היא מרקמת ויפה יותר מהמדגם. זוהי הדרישה היחידה שקייראן הציבה בנו לפני העיבוד, וזה לא אכזב אותו. צדדי ההיצע והביקוש יכולים להפוך לחברים רק בהנחה של מענה לצרכים הבסיסיים זה של זה. זו המסקנה שרכשתי מעשיית עסקים במשך שנים רבות, במיוחד בתעשיית עיבוד CNC. בגלל האישור, השיחה של קיירן איתנו כבר לא כל כך קשה ודומה יותר לתקשורת בין חברים. בגלל האישור, קבוצת הפרויקטים השנייה הגיעה מיד. הוא אמר כי יהיו יותר מ -3 קבוצות של מוצרים מאחור ויעובדו במספר קבוצות. אני מאמין שכל עוד נתייחס בכנות אחד לשני ונשתדל לענות על צרכי הלקוחות שלנו, יהיו לנו יותר ויותר חברים ונקבל יותר ויותר תמיכה.

קישור למאמר זה: מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראינים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מספק תמיכה טכנית מבנית ללקוחות אוקראיניםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.