האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מספר פריצות דרך בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית שזעזעו את העולם

מספר פריצות דרך בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית שזעזעו את העולם

הדפסת תלת מימד (3DP) היא סוג של טכנולוגיית אב טיפוס מהיר. זוהי טכנולוגיה המשתמשת באבקת מתכת או פלסטיק וחומרים אחרים הניתנים לחיבור לבניית אובייקטים על ידי הדפסה שכבה אחר שכבה על בסיס קבצי מודל דיגיטלי. היום, אנחנו כאן כדי למנות את ההתקדמות העיקריות "הגבוהות" ביותר בתעשיית הדפסת התלת מימד העולמית בעתיד הקרוב.

מספר פריצות דרך בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית שזעזעו את העולם

הדפסת תלת מימד (3DP) היא סוג של טכנולוגיית אב טיפוס מהיר. זוהי טכנולוגיה המשתמשת באבקת מתכת או פלסטיק וחומרים הניתנים לחיבור אחרים לבניית אובייקטים על ידי הדפסה שכבה אחר שכבה על בסיס קבצי מודל דיגיטלי. היום, אנחנו כאן כדי לפרט את ההתקדמות ה"גבוהות" ביותר בתעשיית הדפסת התלת מימד העולמית בעתיד הקרוב. היום, אנחנו כאן כדי לפרט את ההתקדמות ה"גבוהות" ביותר בתעשיית הדפסת התלת מימד העולמית בעתיד הקרוב. לוקהיד מרטין שמה רשמית את טכנולוגיית הדפסת התלת מימד של היהלום למחקר ופיתוח. לפני זמן לא רב, ענקית התעופה והחלל והצבא האמריקאית לוקהיד מרטין הגישה בקשה לפטנט על סוג חדש של טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית, שלפי הדיווחים היא מסוגלת להדפיס יהלומים מלאכותיים בכל צורה. לְהִתְנַגֵד. אומרים שהטכנולוגיה תשמש בעיקר לפיתוח כלים כמו מקדחי על, שריון קל, סכינים, מסורים ועוד, אך ניתן להשתמש בה גם להתאמה אישית של תכשיטים.

נכון לעכשיו, חברת התעופה וההגנה הידועה לוקהיד מרטין תכננה להכניס את הפטנט הזה ליישום באופן רשמי. הם משתמשים בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית ויהלומים סינתטיים כדי לספק לאנשים יהלומים אידיאליים יותר. למרות שמדובר ביהלום סינטטי, מדפסת התלת מימד של יהלומים בה משתמשת לוקהיד מרטין כמעט זהה ליהלום אמיתי. מובן כי מדפסת התלת מימד של לוקהיד מרטין יכולה ליצור מגוון דמויות גיאומטריות מורכבות. זה עשוי לפתוח כיוון חדש לשוק היהלומים. מצד אחד, היא מספקת יהלומים פשוטים ובמחירים נמוכים לאנשים עם תקציב לא מספיק, ומצד שני, היא מספקת יהלומים בהתאמה אישית יוקרתית עבור עריצים מקומיים. למרות שהעלות של מדפסות תלת מימד יהלומים תהיה גבוהה, ניסיון מעניין שכזה צפוי למשוך משקיעים רבים.

מנוע המל"ט המודפס בתלת מימד של רוסיה נגד השמים

דווח כי VIAM שיתפה פעולה לאחרונה עם המכון המתקדם של תעשיית ההגנה הרוסית (FPI) כדי לפתח במשותף מנוע מזל"ט מודפס בתלת מימד. כל חלקי המנוע הקטן הזה ייוצרו בהדפסה תלת מימדית, המשקל הכולל הוא רק 3 גרם, וכוח ההנעה יכול להגיע ל-3 קילוגרם. לפי VIAM, ניתן להגדיל את כוח ההנעה של המנוע ב-900 קילוגרם רק באמצעות כוונון עדין. מנכ"ל VIAM, יבגני קבלוב, אמר: "מנוע זה מיוצר בטכנולוגיית סינטר הלייזר העדכנית של VIAM. חומרי הגלם בהם נעשה שימוש הם תערובת של חומרים עמידים לטמפרטורה גבוהה ואבקת אלומיניום. באמצעות טכנולוגיית ייצור תוסף, למנועים שלנו יש יכולות שלא ניתן להשיג על ידי מנועים קונבנציונליים. מפרטים. לדוגמה, עובי הדופן של תא הבעירה של מנוע זה הוא רק 75 מ"מ, מה שניתן לעשות רק בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית." מובן כי תוך כדי פיתוח הדפסת 3D מנוע, VIAM ו-FPI עדיין לומדים את היכולת להרכיב בהצלחה סוג זה של מנוע. מזל"ט מנוע. לפי FPI, לאחר השלמת פרויקט זה, שני הצדדים ימשיכו לשתף פעולה במחקר ופיתוח מעמיק של טכנולוגיה, חומרים ושירותים לייצור תוספים רוסיים.

הרקטה המודפסת בתלת מימד אלקטרון עומדת "ללכת לגן עדן"

Rocket Lab היא חברת תעופה וחלל פרטית מניו זילנד. בתחילת 2015 היא פיתחה את הטיל האלקטרון הראשון בעולם המונע על ידי סוללות המצויד במנוע מודפס בתלת מימד "רתרפורד" (כמעט כל הרכיבים העיקריים מודפסים בתלת מימד), ולאחר מכן בשנת 3. בדיקת ההצתה של מנוע רתרפורד הושלמה במרץ של 3, השגת אבן דרך חדשה. נמסר כי סוף סוף הושלמה פלטפורמת ההשקה שהחברה בנתה. כפי שמוצג בתמונה למעלה, הוא ממוקם בחצי האי מאצ'ה בניו זילנד, ויתחיל בניסויים ממשיים בספטמבר 2016. המשמעות היא שאם הכל ילך כשורה, אלקטרון יפתח בקרוב את מסע החלל הראשון שלו. נמסר כי הרקטה היא כלי שיגור דו-שלבי לשיגור מטענים קטנים. השלב הראשון מחובר ל-2009 Rutherfords במקביל, והשלב השני הוא Rutherford סט יחיד עם פיית ואקום. המאפיינים העיקריים של מסלול כדור הארץ הם עלות ייצור נמוכה, תקופת שיגור קצרה ועלות שיגור נמוכה. הוא צפוי לענות טוב יותר על צרכי שיגור הרקטות התכופים יותר ויותר בשוק התעופה והחלל הנוכחי.

מדפסת תלת-ממדית נוספת בקנה מידה ננו-פלזמה יוצאת

Nanoscribe היא יצרנית מדפסות תלת מימד גרמנית ומספקת ללקוחות תוכנה ופוטוסיסט. החברה ידועה בטכנולוגיית הדפסת מיקרו 3D בקנה מידה ננו ומיקרו, והם ממשיכים לחדש כדי לענות על צרכי הלקוחות. לאחרונה, הם הוציאו ציוד חדש להדפסת תלת מימד — מדפסת תלת מימד Photonic Professional GT. מדווח כי המדפסת משתמשת בתהליך עבודה פשוט של מיקרו-הדפסה תלת מימדית, וניתן ליצור חלקים זעירים במהירות. לפי Nanoscribe, זה מאפשר שימוש במודלים תלת מימדיים וירטואליים ביישומים רבים כמו רפואה, אופטיקה, פלורידה יישומית, מכניקה וכו'. בנוסף, למדפסת תלת מימד Photonic Professional GT עוד הרבה דגשים: מדפסות מיקרו תלת מימד מסחריות ברזולוציה הגבוהה ביותר, הדפסת תלת מימד במהירות גבוהה המבוססת על טכנולוגיית גלוונומטר, טכנולוגיה פיזואלקטרית מדויקת ופוטו-רזיסטים כפולים UV. פילמור פוטון (3PP), ליתוגרפיה דו-פוטונים של פוטו-רזיסט בטון רגיל, טווח שטח הכתיבה יכול להגיע ל-3×3 מ"מ, וניתן לצפות בתהליך ההדפסה בזמן אמת באמצעות מצלמת מיקרוסקופ בעלת רגישות גבוהה לזרימת עבודה בהדפסה תלת-ממדית. חבילת תוכנה ידידותית. יתרה מכך, ניתן להשתמש במדפסת התלת מימד הן בסביבות אספטיות והן בסביבה לא סטרילית. Nanoscribe פיתחה חומרה זו בעלת ביצועים גבוהים לצרכי מחקר מדעי. בליטוגרפיה ללא מסכות, ניתן להשתמש בו זמנית בפרוסות סיליקון ובזכוכית.

קישור למאמר זה: מספר פריצות דרך בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית שזעזעו את העולם

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מספר פריצות דרך בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית שזעזעו את העולםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.