האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מערכת הזנת חוטים חדשה להדפסת תלת מימד מבוססת לייזר

מערכת הזנת חוטים חדשה להדפסת תלת מימד מבוססת לייזר

מומחה טכנולוגיית ייצור היברידית למערכת הוספה חיסורית (HMT) חשפה כי היא תיקח את ההובלה בהשקת תוכנית מו"פ חדשה בשם "FastWireAM".

בתמיכת מאיץ הטכנולוגיה הבריטי Innovate UK, מטרת הפרויקט היא לעקוב במהירות אחר הפיתוח של מערכת הזנת חוטים קומפקטית חדשה המבוססת על הדפסת תלת מימד בלייזר. ברגע שעיצוב ה-DED החדש יהיה מוכן, HMT תעבוד עם חברת הייעוץ TWI ויצרנית חומרי הגלם של חוטי ריתוך Epoch Wires כדי לייעל את הביצועים שלה ולהאיץ את נתח השוק שלה.

HMT שיתפה פעולה עם TWI ו-Epoch כדי לפתח מערכת הזנת חוטים חדשה להדפסת תלת מימד בלייזר.

מערכת הזנת חוטים חדשה להדפסת תלת מימד מבוססת לייזר

במהלך תוכנית המחקר, HMT תעבוד עם Epoch כדי לבנות מערכת חדשה בבסיס יורקשייר של חברת הטכנולוגיה TWI. החברה הבריטית תשלב את המכשיר בתא הרובוט שלה KUKA, ומתכננת להשתמש בתא לביצוע בדיקות אופטימיזציה ומיפוי ביצועים במדגימה ייעודית.

לאחר ש-TWI אימתה את תפקודי המערכת כצד שלישי עצמאי, שתי החברות ידפיסו בתלת-ממד סדרה של רכיבי מקרה תעשייתיים. באמצעות חלקי אב טיפוס אלה, HMT שואפת בסופו של דבר להדגים את היתרונות של הדפסת תלת מימד על פני טכנולוגיית DED קיימת באמצעות ראש ההדפסה ההחלפה הקנייני שלה.

להשתתפותה של Epoch יש גם אלמנט שיווקי, שכן היא מתכוונת להציג את ה"ערך המוסף" שהלקוחות מצפים להם מחומרי הגלם של חוטי הריתוך עם ליבות האבקה שלה. למרות שהשותפים טרם אישרו את מועד השלמת הפרויקט, הם קיבלו מענק מ-Innovate UK, שיאיץ את פיתוח הציוד.

בשנה שעברה, HMT השתמשה בראש PE-1 DED שלה עבור חלקים מודפסים בתלת מימד, באיכות דומה להזרקה.

שיטת ייצור היברידית של HMT

נוסדה בשנת 2012, HMT מחויבת לשלב הדפסת תלת מימד וכרסום באמצעות שיווק ראש AMBIT DED הייחודי שלה. בשל העיצוב המשולב הייחודי של הציוד, המשתמשים יכולים להשתמש בטכנולוגיה הוספה והמחסור לייצור חלקים מבלי להתאים את המבנה של מכונת CNC.

מאז הפיתוח של AMBIT המקורי, החברה הוציאה סדרה של ראשי כלים, ראשי בדיקה וסורקי לייזר שנועדו לספק ללקוחות את צדדיות התהליך הטובה ביותר. החברה עוסקת גם בתחומים נוספים של הדפסת תלת מימד ופיתחה את שיטת הייצור התרמופלסטית החדשה שלה "AXIOM" במאי 3.

התהליך ההיברידי של HMT שואף לשלב את יתרונות המהירות ואיכות החלקים הקשורים בהזרקה עם ייצור תוסף כדי למצוא "דרך ביניים" חדשה. החברה גילתה שיטה חדשה כשחיברה את ראש ההדפסה AMBIT XTRUDE PE-1 לכלי מכונת CNC במהלך ייצור PPE בשנה שעברה.

אומרים שגימור פני השטח של רבים מהחלקים המתקבלים דומה לזה של חלקים יצוקים בהזרקה. למרות ש-XTRUDE PE-1 עצמו אינו חדש והוא חובר לפלטפורמות רובוטיות שונות, גישה חדשה זו משקפת לפחות את המחויבות של החברה לשיפור מתמיד של הטכנולוגיה שלה.

ממשלת בריטניה הקימה את Innovate UK כדי לקדם פיתוח של טכנולוגיה מתקדמת ולעיתים קרובות מספקת מימון לפרויקטים המבוססים על הדפסת תלת מימד.

בדצמבר אשתקד, Meta Additive קיבלה מענק של 1.2 מיליון ליש"ט מ-Innovate UK כדי להמשיך ולפתח את טכנולוגיית הזרקת הדבק החדשנית והקניינית שלה. על פי דיווחים, התהליך יכול להשיג צפיפות חלק גבוהה יותר והתכווצות נמוכה יותר, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור יישומי הדפסת תלת מימד רפואית או תעופה וחלל.

Blue Tap, מוצר נגזר של אוניברסיטת קיימברידג', קיבל גם מימון מקרן החדשנות הבריטית כדי לתמוך בפיתוח הטכנולוגי של טכנולוגיית טיהור המים שלה להדפסת תלת מימד. מד הכלור התוסף של החברה מיועד לשימוש במערכות אספקת מים בצנרת במדינות מתפתחות.

בעבר, Innovate UK גם הקימה קול קורא לפרויקט והשיקה תחרות מימון של 2 מיליון ליש"ט במרץ 2019 כדי לסייע בהמשך מחקר טכנולוגיית הפוטוניקה. חלק ממענק המו"פ שמור לקידום עיבוד לייזר, הדפסת תלת מימד, ריפוי פוטון או תהליכי LiDAR.

קישור למאמר זה: מערכת הזנת חוטים חדשה להדפסת תלת מימד מבוססת לייזר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מערכת הזנת חוטים חדשה להדפסת תלת מימד מבוססת לייזרPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).