האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

מערכת שרף אפוקסי למתלי רכב מסחרי

מערכת שרף אפוקסי למתלי רכב מסחרי

מערכת שרף אפוקסי למתלי רכב מסחרי

קפיצים נמצאים בשימוש נרחב במערכות המתלים של רכבים מסחריים ורכבי שטח. הם חייבים לשאת תנאי עומס שונים, כגון עומסים לאורך ולרוחב, מומנט בלימה וכו'. תאגיד התעשייה של קוריאה קלן, Korea Hyundai Motor Group ו-SK Chemicals שיתפו פעולה כדי לפתח קפיץ עלים המבוסס על חומר מרוכב שרף אפוקסי. קפיץ זה עשוי מחומרי פלדה מסורתיים, מה שמפחית את המשקל בכמעט 50% ומשפר את העמידות פי חמישה. .

מערכת חומרים מרוכבים אפוקסי קל משקל מביאה יתרונות רבים למתלה קפיצי העלים של רכבים מסחריים.

מערכת שרף האפוקסי החדשה משלבת את המאפיינים של אשפרה מהירה וקשיחות גבוהה, מתאימה במיוחד לחומרים מרוכבים עבים (>100 מ"מ). המערכת יכולה לעבוד בטמפרטורה גבוהה ובסביבה לחה. ביצועי ה-NVH (רעש, רטט וחספוס) שלו ועמידות בפני עייפות שופרו, מה שיכול לייעל את מחזור הריפוי של חומרים מרוכבים עבים ולהפחית את העיוות שלו. תוכנת הסימולציה מיישמת את האופטימיזציה של קינטיקה ריפוי ופרמטרים של מודל ריאולוגי כימי. זה מאפשר לחזות ולמצוא תנאי ריפוי מספקים.

עלה הקפיץ עדיין יכול לשמור על החוזק או הקשיחות המבניים הנדרשים לאחר נזק מקרי או בדיד. באמצעות שיטת ניתוח כשל פרוגרסיבי רב-קנה מידה מבוססת אלמנטים סופיים, ניתנת חיזוי חיי העייפות של הקפיץ המרוכב והוערכה ההשפעה של אירועי נזק על הביצועים של קפיץ הלהב המרוכב.

קישור למאמר זה:מערכת שרף אפוקסי למתלי רכב מסחרי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מערכת שרף אפוקסי למתלי רכב מסחריPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.