האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מערכת ICME מקלה על פעולות הדפסת תלת מימד

מערכת ICME מקלה על פעולות הדפסת תלת מימד

ייצור תוסף מייצג את השילוב של תהליכי ייצור פיזיים ונתונים דיגיטליים. הוא מקדם חדשנות ויעילות בייצור על ידי הפיכת נתונים דיגיטליים למוצר פיזי.

עם זאת, כמו כל תהליך ייצור, ייצור תוסף כרוך בתהליך מקובץ CAD אידיאלי למוצר בר-קיימא העונה על דרישות האיכות והחזרה. ההצלחה תלויה בשימוש בתכנון בייצור תוסף כדי לייעל את טופולוגיית החומר ולפתור מתח פנימי וסטיות אחרות מבעיות אידיאליות בהנחיית כלי סימולציה.

שתף ידע

על מנת לנצל את מלוא היתרונות של AM (חופש עיצוב גדול יותר, התאמה אישית של מוצר ומחזורי עיצוב קצרים יותר), המשתמשים צריכים לשקול חומרים ותהליכים זמינים יותר כדי לעזור להם להשיג את מטרותיהם. לכל מי שאינו מומחה, לעקוב אחר מה שקיים בשוק הוא אתגר. נתוני AM קיימים מגבילים את ההצלחה העתידית של טכנולוגיה זו.

נתונים תוספים מפוזרים מקשים על יצרנים לערבב ולהתאים חומרים ומכונות ליצירת זרימות עבודה ומוצרים חדשים, ובכך להציב חסמים לחדשנות. בחירת החומרים והתהליכים שלובים זה בזה וקובעים את מרחב העיצוב של המוצר, לרבות עלותו, משקלו, ביצועיו ואף השפעתו על הסביבה.

המחסור בנתוני החומר והתהליכים גם מונע מצוות התכנון ליישם בביטחון שיטות הנדסה ממוחשבות (CAE) מודרניות על חלקים הניתנים לייצור נוסף.

מערכת ICME מקלה על פעולות הדפסת תלת מימד

בפרויקטים גדולים, שיתוף נתונים חשובים ותובנות תהליכיות חשוב במיוחד. ניסיון רב ערך ניתן ללמוד מבדיקות AM שנערכו, אבות טיפוס שנכשלו, או בדיקות חומר ואיכות שלא חולקו בין המחלקות.

כאשר צוותי פרויקט AM מבצעים משימות בממגורות, קיים סיכון גדול יותר לכשל וסיכון לבזבוז חומרים, זמן וכסף. זה יאריך את הזמן הנדרש להבאת המוצר לשוק ויעכב את אימוץ AM ברחבי הארגון.

גישה מאוחדת

מכיוון שהחומרים והטכנולוגיות של AM הם חדשים יחסית, הדפסת תלת מימד מביאה אתגרי איכות חדשים. חוסר ההיכרות של המעצבים עם חומרים ותהליכי ייצור תוספים מוביל לרוב לפגמים במוצר הסופי. חיזוי ומניעת ליקויים אלו בשלב התכנון דורשים נתוני חומר ומכונה מדויקים והדמיית תהליכים.

יצרני תוספים מובילים נהנים מהנדסת חומרים חישוביים משולבים (ICME), גישה מתפתחת לתהליך דיגיטלי מאוחד, מפיתוח חומרים ועד להנדסת תכנון ועד לייצור. ICME מבטיחה שימוש בשילוב הטוב ביותר של חומרים ותהליכי ייצור כדי לחדש ולמקסם את הביצועים, ובכך להפחית עלויות וזמן אספקה.

ICME היא שיטה שמטרתה להבין את התנהגותם של חומרים במספר קנה מידה. בואינג ממחיש את הנקודה הזו היטב, הוא טבע את הביטוי "אטומים במטוסים".

המטרה היא לתכנן ולעשות שימוש מלא בחומרים מהרכב כימי למיקרו-מבנה ועד לדוגמאות וחלקים מיוצרים. בפועל, שילוב סולמות אלו פירושו שילוב דיסציפלינות מבודדות היסטורית כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. שילוב זה אומר שמעצבים יכולים לחזות את ההשפעה של חומרים נבחרים ותהליכי ייצור על ביצועי המוצר ואופטימיזציה של העיצוב.

מאז סוף המאה ה-20, ICME היה נושא למחקר חדשני בגלל יכולתה להאיץ את הגילוי והיישום של חומרים חדשים. מה שהשתנה הוא שכעת יש לנו יכולות דוגמנות בוגרות, כוח מחשוב נגיש ומערכת אקולוגית טכנולוגית הפועלת לקראת מטרה משותפת זו.

E-Xstream Engineering, חלק מחטיבת מודיעין הייצור של Hexagon, השיקה לאחרונה את 10xICME. סל הפתרונות התעשייתיים נועד למנף את הפוטנציאל של ICME כדי לאפשר לאנשי מקצוע בתחום התכנון, החומרים והייצור לשתף פעולה באופן וירטואלי, תוך שימוש במודלים מפורטים של חומרים קנייניים והגדרות תהליכים מספקי מדפסות תלת מימד, יצרני OEM, מוסדות מו"פ ומשתמשי קצה לפיתוח מוצרים.

10xICME התרחב לאחרונה וכולל את מסד הנתונים Senvol, שהוא מסד נתונים מקיף של חומרים ומכונות AM. התכונות החדשות מאפשרות לצוותים עם גישה לפי דרישה להעריך את יכולות השוק הנוכחיות של הדפסת תלת מימד בהתבסס על יעדי המוצר החדשים שלהם.

לדוגמה, מהנדסי חומרים יכולים לעבוד עם מחלקת הייצור כדי להשוות נתונים היסטוריים על מדפסות תלת מימד עם חומרים, תהליכים וספקים שמעולם לא נעשה בהם שימוש קודם לכן כדי לפתח רשימה של חלופות. לאחר מכן ניתן לנתח חומרים מועמדים ישירות בכלי CAE כדי לחקור מושגי עיצוב ולבצע הערכות בסיסיות. לאחר מכן, צוות פיתוח המוצר יכול לבקש מהספק לגשת לדגמי מערכות החומר הקנייניות הרשומות ולנתיבי כלי מכונות.

עם נתונים מדויקים כאלה, אנשי מקצוע בחומרים יכולים לחקור באופן וירטואלי את מגבלות הביצועים של חומרים "מיוצרים" ולאפשר עיצובים שיכולים לעשות את השימוש הטוב ביותר בתהליכי ייצור תוספים כדי לייצר מוצרים טובים יותר.

אינטגרציה זו מאפשרת ליצרנים גישה מיידית ולפי דרישה לתובנות מבדיקות ופיתוח וירטואליים ובדיקות פיזיות שלאחר מכן, ובכך להעביר באופן רציף ידע AM ממקרה אחד למשנהו במעגל טוב.

שילוב חומרי ייצור תוספים ונתוני תהליכים בפיתוח המוצר מהרעיון ללקוח יעזור לבנות אמון בטכנולוגיות חדשות ולעורר עיצוב מוצר נועז.

קישור למאמר זה: מערכת ICME מקלה על פעולות הדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מערכת ICME מקלה על פעולות הדפסת תלת מימדמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.