האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

מרכיבי יהלומים יוחלו על חלקי לבוש ותוכניות חלל

מרכיבי יהלומים יוחלו על חלקי לבוש ותוכניות חלל

סגסוגת מגנזיום למות הליהוקלהיות פופולרי בתחום הרכב


טכנולוגיית הדפסת תלת מימד עשתה יותר ויותר פריצות דרך עם התפתחות החברה. היום PTJ Shop מסביר את פריצות הדרך האחרונות במונחים של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד.

מרכיבי יהלומים יוחלו על חלקי לבוש ותוכניות חלל

מרוכבים יהלומים

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד משלימה את הדפסת "היהלום" החומר הקשה ביותר

מדובר בחברת הנדסה שוודית משנת 1862 ופיתחה טכנולוגיה מהפכנית המייצרת חלקי מרוכבים יהלומים שאינם דורשים עיבוד נוסף, אשר מודפסים בצורה הרצויה ממדפסת תלת מימד.
לפני כן, בגלל קשיות היהלומים, לא יכולנו לעצב אותם לגיאומטריות מורכבות. רובנו חושבים שיהלומים מוגבלים רק ליישום תכשיטים, אך מה שמעולם לא ציפיתי הוא שניתן להשתמש ביהלומים גם בתעשיות הרכב, הכרייה, הצבא ואחרים, ואף להפיק תועלת מכך.
ראש פרויקט הארגון אמר: "היסטורית, יהלומים מודפסים בתלת מימד הם מעבר לדמיון שלנו. גם עכשיו אנחנו רק מתחילים לפרוץ את היישומים האפשריים, אך ההתפתחות האחרונה הזו תשנה את מה שאנחנו יודעים עכשיו. ייצור."
הוא גם ציין כי בעתיד סביר מאוד להניח כי תרכובת יהלומים זו תיושם על תעשיות מתקדמות חדשות כמו חלקי בלאי ותוכניות חלל. הדחיפה הגדולה בתעשייה היא לא לחפש פיתוח חומרים חדשים לגמרי, אלא לארגן מחדש את החומרים הקיימים לחלוטין. שימוש בתהליכים חדשים ומהפכניים, כמו הדפסת תלת מימד, יפתח דרכים חדשות לבנות את התכונות הדרושות לנו עם אותם סוגים של חומרים שיש לנו כיום.

פריצת דרך של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד תפתח את הדרך להדפסת מוצרי "עץ"

עבור חומרים מודפסים בתלת מימד, עץ בהחלט לא מוכר לכולם. זה נכון, מכיוון שהיישום המוצלח של "עץ" על הדפסת תלת מימד הוא עניין אחרון. מובן שכאשר בעבר נעשה שימוש בחומר של מוצר העץ המודפס בתלת מימד, החומר הופיע בצורת ג'ל ננו-תאית, כלומר הכיל סיבי תאית זעירים המופקים מעיסת העץ. עם זאת, למרות שזה מדפיס מגוון רחב של עצמים, הם חסרים נקבוביות, קשיחות וחוזק הפיתול של העץ בפועל.
מאוחר יותר הוסיפו מומחים המיסלולוזה, מרכיב טבעי של תאי הצמח, לחומר המודפס, שהגביר את חוזק הג'ל והדביק את סיבי התאית כמו דבק.
אם בסופו של דבר ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו לייצור כל דבר, החל באריזה ועד רהיטים, היא תיצור מוצרי עץ מעודנים ו"מורכבים "יותר. כאשר נעשה שימוש נרחב בטכנולוגיה זו, מאמינים כי ההתאמה האישית של רהיטי עץ תשתנה. זה יעיל וזול יותר מכיוון שטכנולוגיית הדפסת תלת מימד מפחיתה את כוח האדם.

פריצת דרך רפואית: הדפסת תלת מימד יכולה להפעיל חוליות צוואר הרחם המלאכותיות בכדי לפתור את בעיית העולם

בניתוח תת-טוטאלי מסורתי בצוואר הרחם אין ניתוח תותב קבוע. במחקר זה פותח סוג חדש של קומפלקס גוף גוף-חולייתי מלאכותי בין חוליות באמצעות טכנולוגיית הדפסה תלת-ממדית, שיכולה לשחזר את יציבות המקטע הניתוחי לאחר ניתוח עמוד השדרה הצווארי. שחזר את התפקוד המוטורי של הקטע הניתוחי.

קישור למאמר זה: מרכיבי יהלומים יוחלו על חלקי לבוש ותוכניות חלל

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


מרכיבי יהלומים יוחלו על חלקי לבוש ותוכניות חללPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים ליטוש CNC, קידוח, יציקת קונבנציונאלי,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.