האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

משתנים אלה בהזרקה חייבים להיות בשליטה קפדנית או שעלויות העיבוד מחדש גבוהות

משתנים אלה בהזרקה חייבים להיות בשליטה קפדנית או שעלויות העיבוד מחדש גבוהות

טחינה חוזרת מתייחסת לחומרים שעברו עיבוד לפחות פעם אחת, ואז השער, הפסולת וכו' נטחנים או נגרסים. שימו לב שאפילו לשרפים הפרימיטיביים ביותר עשויים להיות היסטוריית עיבוד אחת או יותר, מכיוון שהם מורכבים ומגולפים במהלך הייצור. לשרף המקורי עשוי להיות היסטוריית עיבוד נוספת בגלל תוספים (כגון צבע). , חומרי מילוי, מייצבים, חומרי סיכה וכו') דורשים שלב ערבוב שני. "ערבוב" זה יכול להתבצע על ידי ספק השרף או במפעל ערבוב נפרד.

כתוצאה מהיסטוריות עיבוד אלו, פולימרים עשויים לחוות השפלה בתכונות הפיזיקליות, הכימיות והזרימה. הבעיה הראשונה שיש לבדוק אם יש ספק לגבי איכות השרף היא הירידה באורך שרשרת הפולימר או במשקל המולקולרי. זה נעשה באמצעות בדיקת קצב זרימת ההיתוך (MFR). אם השרשרת נשברת, ה-MFR של השרף הטהור יגדל. פולימרים מלאי סיבי זכוכית הם מקרה מיוחד מכיוון שסיבי זכוכית נשברים במהלך העיבוד וחלים כללים מיוחדים.

האם אני יכול לערבב את REGRIND שלי?

הגורם לפירוק המשקל המולקולרי חשוב, אבל זה לא הנושא העיקרי של מאמר זה. האם התערובת מקובלת? אם תגרסו את השרשרת (למשל על ידי עיבוד של חומר רטוב שלדעתכם יבש), תתקלו בצרות (הידרוליזה), ואסור לערבב את החומר הזה עם החומר המקורי. למרות שרוב המעבדים אומרים שהם יכולים לדעת אם השרף נרטב מההתכה או מהמראה של החלק, למרבה הצער, הם טועים. תגובת ההידרוליזה צורכת מים, והחלקים נראים ומתפקדים היטב בטמפרטורת החדר.

שמירה על אורך שרשרת הפולימר היא רק ההתחלה. זיהום עשוי להיות הבעיה הגדולה ביותר עם חומרים ממוחזרים. זה יהיה מזוהם על ידי שרפים אחרים, צבעים, לכלוך, אבקה עדינה, מתכות וכו '. צמחים מסוימים מכילים הרבה חומרים ממוחזרים. הם יודעים שהחומרים הממוחזרים האלה מזוהמים ולא ניתן להשתמש בהם, אבל הם עדיין שומרים אותם בספרים בשם "בעל ערך". חומרים ממוחזרים יושבים שם, תופסים שטח מלאי יקר.

סיבוכים אחרים של שרף/שחיקה מחדש עשויים להיות אובדן או צריכה של תוספים, כגון חומרי שחרור, נוגדי חמצון, שואבי חומצה וחומרים אנטי סטטיים, כמו גם היסטוריה תרמית קודמת, כמו גם ירידת צבע, הפחתת אורך הסיבים, ייבוש יתר וכו'.

משתנים אלה בהזרקה חייבים להיות בשליטה קפדנית או שעלויות העיבוד מחדש גבוהות

באילו רמות ניתן להשתמש?

יש נקודה אחרונה, אנחנו צריכים לדון ברמת השימוש בחומרים ממוחזרים. כמה מותר ובמה בעצם משתמשים? ביישומים רפואיים, התשובה האופיינית היא לא. טווח התעשייה הוא 0 עד 100%. בנוסף, רמת היעד יכולה להיות מספר, בעוד שהרמה המשמשת בפועל היא בדרך כלל מספר שונה מאוד. רק בגלל שאתה משתמש בתערובת השקילה המתקדמת ביותר לא מבטיח שאתה ברמת הטחינה מחדש. מה האסטרטגיה שלך להבטיח את רמת היעד של חומרים ממוחזרים?

כדי לפתח אסטרטגיות ולייעל את הערך של חומרים ממוחזרים, חשוב להבין את הסיבוכים הכרוכים בכך. יש לאמץ נהלי סדנאות נכונים ומשמעת כדי למנוע אסונות. רשימת הסיבוכים חשובה, ולכל אחד מהם יש הבדלים עדינים:

• עקוב אחר רמת הטחינה מחדש בפועל בחלק.

• פירוק פולימרים בחומרים ממוחזרים.

• מגוון רחב של גודל חלקיקים בחומרים ממוחזרים. האם כדאי לגרנו מחדש? עבור כל בורג הזרקה, קשה מאוד להמיס בצורה אחידה בגדלים או צורות של חלקיקים שונים.

• זיהום של פלסטיק אחר, נושאי צבע, מתכת, עץ, אבק, קרטון וכו'. ניתן לרסק את המערכת מבלי להוציא הרבה כסף, ולאחר ערבוב בכל אחוז שהיא לעולם לא תעזוב את המערכת אלא אם תמכור את כל חומר ממוחזר.

• קנסות מופרזים בטחינה מחדש. ידוע כי קנסות גורמים לכתמים שחורים או לבנים.

• הבדלים בעיבוד עקב הבעיות הנ"ל. אלה יהיו אקראיים ויהיה קשה למעבד ללכוד ולהסתגל.

אם אתה רוצה לערבב חומרים ממוחזרים עם חומרים בתוליים, אתה חייב להתמודד עם כל הנושאים האלה. הם אולי מעובדים על הנייר, אבל כמעט בלתי אפשרי לשלוט בהם בסדנת הייצור. לדוגמה, איך בודקים כדי לאשר שהחומרים הממוחזרים טובים ושלא זוהמו או התקלקלו? אפשר לעשות את זה, אבל עדיין לא ראיתי את מימושו האמיתי. ואז יש עלויות.

שורה תחתונה: אם חומרים ממוחזרים זה טוב, אז למה לערבב אותם? אם השרף הממוחזר לא טוב, למה צריך לערבב אותו? כאשר תערבבו חומרים ממוחזרים עם בתולות, תתמודדו עם בעיות שונות: אין דרך להתמודד עם זיהום; ישנה גם בעיה של יציבות התהליך, מכיוון שאחוזים שונים של חומרים ממוחזרים יעברו דרך בית הדפוס שלך.

שיטה אלטרנטיבית

לכן, אין לערבב חומרים ממוחזרים עם חומרים בתוליים ולהיתקל בכל הבעיות הנ"ל. במקום זאת, השתמש ב-100% חומרים ממוחזרים להערכה. אחסן חומרים ממוחזרים עד שכל השרף המקורי יתכלה. לאחר הסרת הקנסות, ההזנה נטחנת ביחס של 100%. היתרונות של שיטה זו הם:

• אל תדאג לגבי כמות הטחינה מחדש או אם

מערבבים נכון.

• אם הפולימר מתכלה, המכונה תודיע לך אם אתה משתמש בקרת מהירות ותראה את הלחץ בפועל במהלך השידור. שרשראות פולימר שבורות יראו לחץ נמוך יותר בעת הובלה, מכיוון שבקרת המהירות יכולה לשמור על אותו זמן מילוי.

• ייתכן שטווח גודל החלקיקים עדיין מהווה בעיה, אך ניתן לתקן אותו על ידי התאמות תהליך.

• אפשרות הזיהום עדיין קיימת, אך אסטרטגיה זו מטהרת את עצמה; זיהום לעולם לא יתערבב עם חומרים איכותיים. בנוסף, כעת תוכל ליישם אסטרטגיות מסוימות, כגון שימוש בתולי בלבד על הרץ החם כדי למנוע סתימה של קצה המלחם, ולטחון מחדש רק עבור יישומי ראנר קר.

• קנסות מופרזים הם עדיין בעיה פוטנציאלית, אך ניתן להוסיף קולט אבק.

• מעקב אחר חומרים ממוחזרים הופך לפשוט. החלקים מסומנים במספר אצווה שרף ומספר מעברים של החומרים הממוחזרים בהם נעשה שימוש. אם חלקים העשויים מחומרים ממוחזרים הם באיכות ירודה או מזוהמים, ניתן לזהות אותם בקלות לפי מספר הדלת, להסירם מהמלאי ולזרוק אותם. האפשרות לזהם את השרף המקורי נמוכה מאוד.

• ניתן לבדוק את המקרה הגרוע ביותר. החלקים עשויים מהחומר המקורי, ולאחר מכן מייצרים אצווה נוספת של חלקים לאחר חמש טחיקות חוזרות. בדקו את המאפיינים שלהם והשוו ביניהם. אם כל המאפיינים טובים, ניתן להשתמש בו רק שלוש פעמים לכל היותר כדי לספק מרווח בטיחות.

לדוגמה, אם אתה רוצה לעבד אצווה של 1000 פאונד של פסולת בשיעור בזבוז של 1000%, תייצר 200 פאונד של פסולת בתהליך הראשון. במעבר השני, תכינו 160 פאונד של חלקים איכותיים ו-40 פאונד של גרוטאות; במעבר השלישי, תקבל 32 פאונד של חלקים ו-8 פאונד של גרוטאות. אם מתרחש זיהום, רק התעלה המזוהמת נזרקת במקום כל תהליך הייצור. תמכור את 8 הקילוגרמים האחרונים של גרוטאות.

• עלויות הון נמוכות יותר מכיוון שלא צריך לרכוש ציוד ערבוב.

• לגבי תכונות פיזיקליות, Sue Janicki et al. השלים מחקר. הנתונים שסופקו על ידי "Material Cascade: An Alternative Recycling Form" שהוצע על ידי SPE ANTEC בשנת 1992 הראו שהתכונות הפיזיקליות שלו נשמרו היטב לאחר 5 פעמים של טיפול התחדשות של 100%.

הטבלאות והגרפים המצורפים מספקים כמה נתוני שמירת רכוש עבור המחקר. טבלה בעמוד עמ'. איור 38 מציג את שמירת הנכסים המצוינת ב-HIPS לאחר מעבר ה-backhaul החמישי. איור בעמוד. איור 39 מציג את העלייה המשמעותית במשקל המולקולרי (MW) של HIPS, PS עמיד לאש (IRPS) ופוליקרבונט (PC).

עם זאת, העלייה ב-MW אינה נכונה מכיוון שהנתונים מיועדים רק למשקל מולקולרי ממוצע. הנתונים מראים כי באמצעות עיבוד, חלקים במשקל מולקולרי נמוך מתנדפים ומוסרים, כך שהמשקל המולקולרי הממוצע עולה. (עובדה מעניינת: הסרת חלקי המשקל המולקולרי הנמוכים הללו למעשה משפרת את עמידות הלהבה של המחשב האישי.)

כמובן, יש כמה בעיות בשימוש ב-100% חומרים ממוחזרים. לשרפים או צבעים מסוימים עשויים להיות בעיות עיבוד, במיוחד שרפים עם סיבי זכוכית. ידוע שעיבוד שרף במילוי זכוכית מפחית את אורך הסיבים, מה שמפחית את התכונות הפיזיקליות.

ייתכן שיהיה עליך לבצע בדיקת UL על 100% חלקים ממוחזרים.

קישור למאמר זה: משתנים אלה בהזרקה חייבים להיות בשליטה קפדנית או שעלויות העיבוד מחדש גבוהות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


משתנים אלה בהזרקה חייבים להיות בשליטה קפדנית או שעלויות העיבוד מחדש גבוהותדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.