האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

נוזל החיתוך מייצר בועות, כיצד נוכל לפתור אותו?

נוזל החיתוך מייצר בועות, כיצד נוכל לפתור אותו?

בתהליך חיתוך וטחינה ממתכת, נוזל חיתוך הוא נוזל תעשייתי המשמש לקירור ושמן כלים וחלקים מעובדים. השימוש הסביר של נוזל חיתוך בחיתוך יכול לא רק להפחית את החיכוך בין הכלי לשבב, הכלי ומשטח העיבוד, אלא גם הוא יכול להפחית את כוח החיתוך וטמפרטורת החיתוך, להפחית את שחיקת הכלים ולשפר את איכות משטח מעובד. אבל מה אתה יודע על סיווג נוזל החיתוך? מהי בחירת נוזל החיתוך?

מהם הסיווגים של נוזלי חיתוך?

ישנם שני תקני סיווג של נוזלי חיתוך, האחד מבוסס על ההרכב והביצועים המתאימים של נוזל החיתוך, והשני מחולק ישירות ל"נוזל חיתוך מבוסס שמן "ו"נוזל חיתוך על בסיס מים". כאן רק נבין את הסיווג הנפוץ על פי הרכב נוזל החיתוך.

1. תמיסה מימית

המרכיבים העיקריים של הפתרון המימי הם: מים, תוספים נגד חלודה ותוספי סיכה. לתמיסה המימית הזו יש אפקט קירור טוב יותר והיא נפוצה בדרך כלל בטחינה רגילה ובגימור כלשהו.

2. אמולסיה

ניתן לחלק תחליביים לתוספים שונים על פי תוספים שונים: תחליב רגיל (בנוסף לביצועי ניקוי וקירור טובים, אך גם תכונות נגד חלודה וסיכה), תחליב נגד אנטי חלודה (יותר ביצועים נגד חלודה), תחליבויות לחץ קיצוני ( סרט הספיחה נוצר בטמפרטורה גבוהה ולחץ גבוה, המשפיע אפקט סיכה טוב מאוד).

3. שמן חיתוך

שמן החיתוך מחולק ל -3 סוגים בהתאם לסוג השמן: שמן מינרלי (סיכה כללית), שמן דינמי/צמחי ושמן מורכב (סיכה גבולית), שמן חיתוך בלחץ קיצוני (בעל ביצועי סיכה טובים וביצועי סיכה בלחץ קיצוני).

נוזל החיתוך מייצר בועות, כיצד נוכל לפתור אותו?

מהי בחירת נוזל החיתוך?

יש באמת הרבה תוכן בעקרון הבחירה של נוזל חיתוך, כאן נדבר על כמה, אם אתה רוצה לדעת יותר, אתה יכול להמשיך לשים לב אלינו.

בעת חיספוס, עלינו לשים לב לבחירת נוזל החיתוך, מכיוון שכמות החיתוך והחיסכון בחיתוך הם גדולים, היא תיצור חום חיתוך רב, וקל לגרום לשחיקת כלים מהירה. במקרה זה, אנו בדרך כלל בוחרים קירור טוב. , ויש לו נוזל חיתוך בביצועי ניקוי, סיכה ואנטי חלודה מסוימים.

בעת חיתוך חומרים קשים לעיבוד כגון פלדה בעלת חוזק גבוה וסגסוגות בטמפרטורה גבוהה, יש להשתמש בנוזלי חיתוך המכילים תוספי לחץ קיצוני מכיוון שתהליך החיתוך נמצא במצב של חיכוך סיכה בלחץ קיצוני.

כיצד ניתן לפתור את הבועה הנוצרת על ידי נוזל חיתוך?

בעת שימוש בנוזל חיתוך, אנו מוצאים לעיתים כי כמות גדולה של קצף נוצרת על פני נוזל החיתוך, דבר המשפיע על איכות ודיוק העיבוד, גורם לכשל של חומר הסיכה הקירור וגורם לבזבוז של מיכל השמן. כרך. יתרה מכך, נוזל הקירור עלול לגרום נזק לכלי מכונת העיבוד, לכלי החיתוך ולחומר העבודה, ולהשפיע על איכות ודיוק העיבוד.

מדוע נוזל חיתוך מייצר בועות?

על מנת להבטיח את הדיוק ואיכות העיבוד, אני מאמין שטכנאים רבים יחפשו את הגורם לקצף בנוזל החיתוך וישאפו לפתור בעיה זו. לאחר מכן, בואו נסתכל מדוע נוזל החיתוך מייצר בועות ופתרונות.

1. סיבה

1. איכות המים רכה יחסית, מים מרוככים ומים המכילים אלקלי יגדילו את קצף התחליב;

2. משאבת זרימת הנוזלים אינה אטומה היטב ותגדיל את קצף הנוזל;

3. קצב הזרימה של נוזל החיתוך מהיר מדי, אין לבועות זמן להתעלות, וככל שהן מצטברות יותר, וכתוצאה מכך כמות גדולה של בועות;

4. נפח מיכל נוזל החיתוך קטן מדי, וכתוצאה מכך זמן עמידה לא מספיק של נוזל החיתוך;

5. תכנון המערכת אינו סביר, במיוחד פריסת צינור ההחזרה ומיכל הנוזלים אינו סביר;

6. יש יותר מדי זוויות ישרות בעיצוב הכיור, או שזווית הזרבובית של נוזל החיתוך ישרה מדי;

7. בעיות קצף מדי פעם נגרמות כתוצאה מהשפעות חיצוניות, כגון זיהום נוזל החיתוך על ידי חומר הניקוי והסתננות של זיהומים.

שתיים, הפתרון

ראשית, במערכת הקירור הריכוזית הצינורות מחוברים בשלבים בשלבים, ולחץ הצינורות ליד תיבת הקירור צריך להיות נמוך יותר.

שנית, כאשר מוודאים שרמת הנוזלים של נוזל החיתוך אינה נמוכה מדי, בדקו את גובה מפלס הנוזל בזמן והוסיפו את נוזל החיתוך בזמן; בנוסף, לשלוט על קצב הזרימה של נוזל החיתוך כדי לא להיות מהיר מדי. בעת עיצוב מיכל המים, הזווית הנכונה של מיכל המים לא צריכה להיות יותר מדי.

לבסוף, בעת שימוש בנוזל חיתוך, שימו לב לזווית זרבובית נוזל החיתוך כדי לא להיות ישרה מדי.

שלוש, סכנות הקצף

1. הקצפה של נוזל עבודה מתכת תשפיע על אפקט הסיכה והקירור שלו.

2. הקצפה תשפיע על הפעולה הרגילה של המכונה. הקצף ממלא את מיכל הנוזלים ועולה על גדותיו, מה שיגרום עוד יותר לרדת מפלס השמן, לפגוע בחלקי המכונה ולהשפיע על הפעולה החלקה.

3. הקצפה של נוזל עבודה מתכת מגבירה מאוד את מגע הגז-נוזל, מקדמת חמצון, מייצרת תופעה חלקלקת שמן, גורמת לערבוב לא אחיד של מרכיבים, ומובילה להידרדרות והתדרדרות המוצר.

4. הקצפה של נוזל עבודה ממתכת תשפיע על עוצמת השידור והאות של המוצר.

5. קצף ישפיע על ביצועי המוצר, וכתוצאה מכך יציבות הביצועים נגד חלודה, ביצועי הניקוי וביצועי הלחץ הקיצוני.

קישור למאמר זה:נוזל החיתוך מייצר בועות, כיצד נוכל לפתור אותו? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


נוזל החיתוך מייצר בועות, כיצד נוכל לפתור אותו?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.