האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]pintejin.com.

נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניום

נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניום

נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניום


במהלך התמצקות והתכווצות של הסגסוגת, ההתנגדות החיצונית גדולה מדי וקל ליצור סדקים. יציקת אלומיניום למות יש בדרך כלל נטייה להיסדק, ואילו לסגסוגות אל-סי ואל-מג נטייה גבוהה יותר להיסדק.

נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניום
נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניום

הסדקים שונים מסדקים חמים וסדקים קרים. התבונן בסדקים, המראה הוא זיגזג ולא סדיר, המשטח מתחמצן מאוד, המט הוא סדקים חמים והראש סדקים קרים.

סדקים חמים מתרחשים במהלך התמצקות הסגסוגת, כלומר רוב הסגסוגות יצרו שלד דנדריט והחלו להתמצק, אך יש עדיין חלק קטן של נוזלים בחלקי הדנדריט. בשלב זה, ההתכווצות הליניארית של הסגסוגת היא הגדולה ביותר והחוזק התרמי של הסגסוגת נמוך מאוד. התבנית מעכבת את הצטמקותה ויוצרת לחץ התכווצות. כאשר המתח שלה גדול מהמתח המותר של חוזק הסגסוגת בטמפרטורה זו, מתרחשים סדקים.

פיצוח קר הוא שהסגסוגת מונעת מאוד או נתונה לכוחות חיצוניים כאשר המוצק מתכווץ, כגון נפילה מוקדמת של חול או נזק מכני במהלך הניקוי. סדקים קרים מתרחשים לעיתים נדירות.

כאשר היציקה חסומה במהלך תהליך ההתמצקות והקירור בתבנית, יתרחש לחץ ועיוות. הלחץ הוא בטווח העוצמה האלסטית. מתח שיורי יהיה ביציקה, מה שמקטין את חוזק העיצוב של היציקה. הליהוק יתעוות במהלך השימוש והעיבוד, וישפיע על הדיוק והרכבת היציקה. .

מתח יציקה מורכב משלושה חלקים: מתח תרמי, מתח טרנספורמציה פאזה ומתח התכווצות. לחץ הליהוק של למות הליהוקניתן לבטל באמצעות ביטול הכישלון הטבעי של הסחורה.

קישור למאמר זה: נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


נטיית סדקים ויצירת מתח של סגסוגת אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים ליטוש CNC, קידוח, יציקת קונבנציונאלי,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.