האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ניתוח בעיות ואסטרטגיות בריתוך אנכי כלפי מעלה של נירוסטה

ניתוח בעיות ואסטרטגיות בריתוך אנכי כלפי מעלה של נירוסטה

ההגבלה של כרום משושה מונעת את השימוש בחוט ליבות שטף (FCAW) ברוב המקומות, וריתוך גז מתכת בקשת (GMAW) מתפקד בצורה גרועה בשני הכיוונים של ריתוך חריצים. אז מה היצרנים צריכים לעשות כדי לקבל ביצועים ואמינות טובים יותר?

מטיפול בחומרים ועד לחיתוך וריתוך, נירוסטה (SS) מביאה בדרך כלל לקשיים בייצור. הבה נסקור במהירות את הסיבות להכנת נירוסטה אל חלד.

ישנן מספר קבוצות SS שונות, אך לרוב פלדת פחמן הופכת למעין פלדת אל חלד, בה מוסיפים כרום במינימום 10.5% במשקל. הגרסה הנפוצה ביותר של נירוסטה היא SS austenitic, המכילה כ-8% במשקל של ניקל. זה משפר את עמידות בפני קורוזיה, משמש כזרז אוסטניט, ומשפר מאוד את הקשיחות עבור יישומים בטמפרטורה נמוכה.

סדרת SS austenitic מסווגת כחומר 18% כרום/8% ניקל, שיכול לעמוד ביעילות בפני חמצון סביבתי או כימי (חלודה) וקורוזיה. הבחירה בסוג מיוחד של SS תלויה ביכולתו לספק את התכונות המכניות הנדרשות בתנאי השימוש. אלה משתנים בהתאם לריכוז המוצר, טווח טמפרטורת הפעולה או הצמיגות. שחיקה יכולה להפחית במידה ניכרת את היעילות של דרגות או סוגים מסוימים של נירוסטה כפונקציה של טמפרטורת הפעולה.

ניתוח בעיות ואסטרטגיות בריתוך אנכי כלפי מעלה של נירוסטה

לגבי ריתוך, תוספת של כרום וניקל ושאר יסודות סגסוגת היא גם הסיבה לכך שריתוך SS מאתגר יותר. אלמנטים אלו משנים את הדינמיקה של בריכת הריתוך, אחת מהן היא הנזילות, הנגרמת מהעברת אנרגיית הקשת ושינויים במתח הפנים של בריכת הריתוך המותכת. מסיבות אלו, ריתוך אנכי כלפי מעלה (3G/F) או ריתוך אנכי כלפי מטה הופך למאתגר יותר.

המטרה העיקרית של ייצור ריתוך SS היא למצוא מתכת מילוי מתאימה שתעמוד בתנאי השירות הצפויים.

במידת הצורך, יש לשקול שימוש בגז מגן בתנאי השימוש הנדרשים. בהנחה שכל התנאים הללו מתקיימים, המטרה הבאה היא להשתמש בתהליך הריתוך ובמתכת המילוי כדי לאפשר לכם לבצע ריתוך ללא פגמים ולייעל את קצב השקיעה של תהליך הריתוך.

עבור רוב היישומים, ייבחר ריתוך קשת טונגסטן בגז (GTAW), GMAW או FCAW עבור תהליכי ריתוך ידני. GTAW מייצרת כמה מהריתוכים האיכותיים ביותר, אך הם איטיים מאוד מבחינת קצב השקיעה ומהירות הנסיעה, ולכן לא נשקול להשתמש בהם לעת עתה. כמובן, לצורך פישוט הציוד, ריתוך תחזוקה באתר עשוי להשתמש גם בריתוך מתכת מוגנת (SMAW), אך אנו נתמקד בייצור עצמי.

מכיוון של-SS יש מגוון של הרכבים כימיים העולים בהרבה על זה של פלדת פחמן, ההרכב הכימי היעיל עבור כיתה אחת עשוי שלא לעבוד עבור אחר. הדרגה הספציפית של מצע SS הנדרשת על פי תנאי השימוש מחייבת אותך לבחור מתכות מילוי התואמות או חורגות מהתכונות המכניות הנדרשות.

בעיות נפוצות של ריתוך אנכי כלפי מטה הן מראה לקוי של חרוז הריתוך, ניתזים מוגזמים, חפיפת בוהן ריתוך גרועה, חוסר איחוי ומראה כביסה (או שקוע). אתה עדיין יכול ליצור ריתוכים מובנים היטב ועמידים בפני דליפות על חומרים דקים, אבל בסך הכל, סכום המשתנים הללו עלול לגרום ליצרנים לחפש פתרונות אחרים. זכור כי עבור חומרים בעלי עובי של פחות מ-3/16 אינץ', ריתוך אנכי כלפי מטה הוא הטכניקה הנפוצה ביותר.

אם לא ניתן למקם את החלק שברצונך לרתך בבטחה, כך שהריתוך נמצא במצב אופקי או אופקי (1G/F או 2G/F), 3G/F (אנכית כלפי מעלה) עשויה להיות האפשרות היחידה.

עבור פרופילים בעלי דופן עבה, הביצועים הטובים ביותר הם להשתמש ב-GMAW או FCAW כדי לרתך אנכית כלפי מעלה. בהשוואה ל-GMAW, השימוש ב-FCAW לריתוך אמנם מייצר יותר עשן ועשן, אך הוא מייצר ריתוכים באיכות גבוהה וקצב שיקוע טוב. חברות רבות משתמשות ב-FCAW כדי לרתך SS ולאמץ אמצעי בקרה הנדסיים מתאימים כדי להבטיח את בטיחות הרתכים. עם זאת, נא להתייעץ עם מחלקת הבטיחות שלך והשיננית התעשייתית המקומית כדי להבטיח שננקטו אמצעי בטיחות נאותים ועמידה בדרישות OSHA.

בהתחשב בכל הגורמים, זה הופך את GMAW לתהליך אידיאלי עבור ריתוך SS. ל-GMAW יש שתי אפשרויות לבחירת חוטים: חוט מוצק או חוט ליבת מתכת. עבור יישומי חוט יחיד, הנוהג הנפוץ ביותר בתעשייה הוא להשתמש ב-0.035-0.045-in.-dia. קו מוצק, תערובת גז מגן 98% ארגון/2% פחמן דו חמצני ומצב שידור קצר חשמלי. תזדקק לאספקת חשמל לריתוך במתח קבוע עם שיפוע תלול והשראות מתכווננת כדי למזער ניתזי ריתוך ולאפשר נזילות רבה יותר של הבריכה המותכת בעת ריתוך במצב 3G/F. זה חיוני לשימוש במצב העברת מתכת ריתוך זה כדי לייצר ריתוכים באיכות גבוהה ומראה יפה.

אם ניתן לרתך את הציוד שלך באמצעות שידור דופק, אתה יכול להשתמש בחוט מתכת עם ליבות. בדרך כלל, חוט הריתוך משתמש בתערובת גז מגן של 90% ארגון/10% פחמן דו חמצני. תרצה להשתמש בקוטר של 0.045 אינץ' או 0.052 אינץ'. האלקטרודה והריתוך נמצאים במצב דופק.

ביישומים מסוימים, בהתבסס על עובי החומר שנדונו קודם לכן, מצב העברת הדופק מספק תוצאות טובות עבור ריתוך אנכי כלפי מעלה אחר באמצעות ריתוך אנכי כלפי מטה. בהתאם ליצרן של ציוד הריתוך וצורת גל הריתוך הדופק שלו, האיכות והתכונות הכימיות של מתכת המילוי ודרגת ה-SS המשמשת, עליך לבצע כמה ניסויים כדי למצוא את פרמטרי הריתוך שמפיקים את התוצאות הטובות ביותר.

קישור למאמר זה: ניתוח בעיות ואסטרטגיות בריתוך אנכי כלפי מעלה של נירוסטה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתוח בעיות ואסטרטגיות בריתוך אנכי כלפי מעלה של נירוסטהמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.