האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ניתוח הדילמה של אימוץ הדפסת תלת מימד בענף ייצור חלקי חילוף לרכב

ניתוח הדילמה של אימוץ הדפסת תלת מימד בענף ייצור חלקי חילוף לרכב

 הדפסת תלת מימד בענף ייצור חלקי חילוף לרכב


בשנים האחרונות, למרות שחדשות דיווחו ברציפות כי הדפסת תלת מימד עשתה פריצות דרך בתחום חלקי הרכב, נראה כי טכנולוגיית הדפסת התלת מימד התפתחה בצורה חלקה ביותר בתעשיית הרכב, אך למעשה היא לא. טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מיוצרת בתעשיית הרכב. זה מלא אתגרים בכל מקום.

ניתוח הדילמה של אימוץ הדפסת תלת מימד בענף ייצור חלקי חילוף לרכב למרות שתעשיית ייצור הרכב הייתה הראשונה שהציגה טכנולוגיית הדפסה תלת מימד לייצור אב-טיפוס, בגלל מערכת ההסמכה הטכנית הענקית של תעשיית הרכב, שיטות מורכבות בשרשרת האספקה ​​ודרישות יעילות ייצור גבוהות במיוחד, גורמים אלה הופכים את התיעוש של הדפסת תלת מימד למדי. א לקשיים.
המלכודת שתפסה את כל הגוף וגרמה לכך שנראה שחברות מסוימות חוות את הערך המוסף שמביא הדפסת תלת מימד, כיצד היא מושגת.
תארו לעצמכם חברת ייצור גדולה עם ניסיון של עשרות שנים בעבודה בצורה מסורתית. כל התהליכים, הציוד, ההדרכה, והכי חשוב, התקציבים ממוקדים בתהליכים מסורתיים. בשלב זה הם יידחו באופן אינסטינקטיבי רעיונות חדשים בגלל התפתחותם בטווח הקצר של הביטחון הפיננסי.
מתוך הכרה בכך שייתכן שיהיה צורך לחסל יותר ממחצית מההשקעות הללו, והעתיד הוא סיכון חדש ובלתי ידוע. זה אכן אומץ גדול לחקור את "עמדת החוף" של העולם הלא ידוע.
שילוב טכנולוגיות ייצור חדשות בתהליכי ייצור מרכזיים היא משימה מרכזית, מכיוון שלקוחות חייבים להמשיך ולקבל מוצרים באיכות גבוהה ללא קשר למתרחש במפעל. אף יצרן לא יכול לעצור את הייצור הנוכחי ולחקור את "עמדת החוף" של העולם הלא ידוע. אין להכחיש כי חוסר הוודאות תמיד יביא חוסר ביטחון ויתגבר על בעיה זו בגלל סיכונים לא ידועים. המזומנים והמשאבים הנדרשים לצעדים הראשוניים הם לעתים כה גדולים עד כדי כך שחברות יצרניות נרתעות להמשיך בחיפושים כאלה.
זה הופך לא רק את שרשרת האספקה ​​למכשול, אלא גם השקעת ההון הופכת לגורם נוסף שגורם לתעשיית הייצור ליפול בפח של ההובלה.
היבטים נוספים, כולל הכישרון הקיים בשוק, כולל מערכת ההסמכה להדפסת תלת מימד, הם גורמים נוספים המקשים על הייצור להיפתח לטכנולוגיית הדפסת תלת מימד.
עם זאת, מצב זה משתנה אט אט. בואו נסתכל על התעשייה האווירית. תגלו שהענף השקיע אנרגיה רבה בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד במשך שנים רבות. "קונג פו משתלם", וגם התעשייה האווירית זכתה לתגמול: ניתן לתרגם ישירות את הערך המוסף של חלקים קלים לתחרותיות של חברות ייצור. עבור ענפים רבים אחרים אין שרשרת ערך מוסף ברורה של יצירת ערך מוסף.
על מנת להתמודד עם המהפכה התעשייתית שמביאה הדפסת תלת מימד, חברות ייצור מסורתיות יכולות לנסות להקים מודל של סטארט-אפים פנימיים, מצד אחד כדי להבטיח שמקורות ההכנסה של החברה יהיו ללא הפרעה וקיימים; מצד אחד, באמצעות פתרון הדגירה הפנימית, החלקים המקוריים שקשה ליישם או שהם יקרים מדי מוחלפים בשיטות ייצור קונבנציונליות.

קישור למאמר זה: ניתוח הדילמה של אימוץ הדפסת תלת מימד בענף ייצור חלקי חילוף לרכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!