האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ניתוח יישומים של טכנולוגיית ייצור יציקה של יציקות גוף משאבה

ניתוח יישומים של טכנולוגיית ייצור יציקה של יציקות גוף משאבה

משאבת החפירה היא משאבה מקצועית בשימוש בתעשיית החפירות לאחרונה. חלקי הזרימה עשויים בעיקר מפלדה עמידה בפני שחיקה וברזל יצוק לבן Hangmo. מעטפת המשאבה היא החלק העיקרי של משאבת החפירה, והיא גם יציקת החומר העמיד בפני שחיקה הגדולה ביותר שלה. יש לו קשיים מסוימים בייצור יציקה, והוא נוטה להתכווצות, הצטמקות, נקבוביות וסדקים. מאמר זה מנתח את המאפיינים הטכנולוגיים של סוג זה של יציקות, נוקט שורה של אמצעים טכנולוגיים וקיבל תוצאות טובות.

1. מאפיינים מבניים של יציקות

איור 1 מציג את המבנה של גוף משאבת החפירה:

יציקות גוף משאבת המחפר הן יציקות עבות דופן, עם ממדי מתאר מעל 2000 מ"מ × 2000 מ"מ, גובה כולל 600 ~ 1000 מ"מ, עובי דופן 60 ~ 120 מ"מ; רוב החומרים המשמשים הם ברזל יצוק לבן עמיד בפני שחיקה כדי להתאים את המדיה התעשייתית והכרייה הגדולה יותר.

2. ניתוח תהליך היציקה

כיווץ הגוף וההתכווצות הליניארית של ברזל יצוק לבן עמיד בפני שחיקה שניהם גדולים מאוד. העיקרון הוא לאמץ תהליך יציקה דומה לזה של פלדה יצוקה; יחד עם זאת, בשילוב עם המאפיינים של יציקות עבות יותר, על מנת לשפר את אפקט ההזנה, האכלה העליונה מועדפת בדרך כלל. ואמצעי תהליך כגון הגדלת הרץ בצורה מתאימה

(1) הקמת מערכת מזיגה

מערכת היציקה עשויה מגביעי זרימה, לבני פלדה זורמים, לבנים משושים עם ארבעה חורים וצינורות קרמיקה. מערכת המזיגה הכפולה מאומצת. 1. השכבות העליונות והתחתונות מופרדות באופן סימטרי מכל זוג טבעות פה עליון ותחתון. כוס ה-Sprue עשויה מקרמיקה של Φ270/Φ90mm, ה-Sprue היא סדרה של לבני פלדה זרימה בקטרים ​​שונים, והרץ הפנימי משתמש בסדרה של ספארו קרמיים מעוצבים בקטרים ​​שונים. כל יחידת רץ נלחצת

(1~1.5) קבע את הגודל, שבו אזור החסימה הוא בדרך כלל פי 1.2~2 מהברזל היצוק האפור.

(2) הגדרות Riser

על פי עיקרון ההזנה שנקבע, בשילוב עם צורת הוולוט של גוף המשאבה, מאומץ תהליך ערבוב של שימוש במגבות צד בחלקים קטנים ובעלים עליונים לכל השאר. יש להגביה את המגבות הצדדיות לאותו גובה כמו העליונה העליונה. גודל הגבהה נקבע בשיטת המודולוס בשילוב השיטה הפרופורציונלית.

ניתוח יישומים של טכנולוגיית ייצור יציקה של יציקות גוף משאבה

(3) סידור ברזל קר

מניחים עיגול של ברזל קר על המשטח התחתון של הקופסה התחתונה, בדרך כלל בצורה של הפרדת חלקים מרובים. לשון ההפרדה (הצומת בין יציאת המים לגוף הראשי) היא נקודה חמה אופיינית לסוג זה של יציקה, ואינה קלה להאכיל אותה עם מגבה. בדרך כלל, ברזל קר קונפורמי מצופה חול משמש לצינון כדי להפחית את התרחשותם של ליקויי התכווצות. .

(4) פרמטרים נוספים של תהליך

ניתן לבחור לפי המדריך. תהליך היציקה הטיפוסי מוצג באיור 2

3. אמצעים וביצוע תהליך ייצור

(1) צבע והברשה

עבור תבניות חול (ליבות) לגוף משאבה כללית, משתמשים בציפוי אבקת זירקון על בסיס אלכוהול ליציקות פלדה; עבור תבניות חול למשאבת חיפור בקנה מידה גדול (הליבות הן כולן אבקת זירקון על בסיס אלכוהול או ציפוי אבקת זירקון על בסיס מים ליציקות פלדה.

תהליך צביעה:

①לאחר שתבנית החול (הליבה) של צבע על בסיס מים נדרשת לצאת מהליבה, תחילה צובעים אותה עם צבע עבה יותר, לאחר מכן משטחים ודוחסים אותה בעזרת כפית לחיצה, וחוזרים על הפעולה כדי לוודא שעובי ה- צבע הוא בין 1.5-2 מ"מ, ולאחר מכן תן לו להתייבש באופן טבעי (חשבון ציבורי: מנהל המשאבה). צחצחו אותו שוב למחרת והיכנסו לכבשן לייבוש. טמפרטורת הכבשן נדרשת להיות (250±10) ℃, שימור החום הוא 2 שעות וקצב החימום נשלט על כ-1000 ℃/h.

②לציפוי אבקת זירקון על בסיס אלכוהול ליציקות פלדה, אמצו שיטה דומה לזו של על בסיס מים, מברשת תחילה עם ריכוז גבוה יותר של צבע, לאחר מכן ללחוץ ולהבריש ולהצית לאחר עמידה של 3 דקות, בעובי ציפוי של 1.5 -2 מ"מ וללא בועות תופעת הריבוד היא העיקרון.

(2) טיפול בסימני יציקה

על מנת להבטיח את הסימון הברור והיפה של הדמויות, עדיף להשתמש בחול זירקוניום לכיסוי הדמויות, או להשתמש בליבות חול שיוצרו בצורה מקצועית. לאחר העיצוב, השתמשו בריכוז קטן יותר של צבע לצביעה כדי למנוע "הצטברות אבק" בפינות מתות.

(3) אמצעי פליטה

① קשרו חבל קש על מגהץ הליבה כדי ליצור נתיב אוויר, לא פחות מ-6 גדילים של חבל קש, והוציאו אותו מראש הליבה, והשתמשו בחור של Φ60 מ"מ מחוץ לראש הליבה כדי להנחות את האוויר. ②השתמש בחורים של Φ60 מ"מ כדי ליצור 2~3 מעברי אוויר בליבה המרכזית של הקופסה העליונה של תבנית החול.

(4) אמצעים קשורים אחרים

① בעת יצירת הליבה, הנח מספר חבלי קש בליבה כדי לשפר את הפליטה ואת נסיגת הליבה. ②הצוואר של הגבהה עשוי מחול קוורץ מעודן או חול מיוחד עם עמידות גבוהה יותר. ③ליבת חור ההרמה של גוף המשאבה עשויה חול זירקון.

(5) התכה ומזיגת

①לפני יציאה מהכבשן, הוסף 0.6%Al+0.2%CaSi להוצאת הגז במצקת הברזל המותך. השתמש בשיטת ערבוב סיגי ברזל כדי להקיש ברזל. ② יש לייבש את הציפוי העקשן של המצקת ולאפות עד אדום כהה או אדום. יש לבחור בקפידה את התקעים ולבני המושב למצקת, ולבחור את הלבנים שנוצרו עם משטח מגע קומפקטי ואיכות חימר אחידה כדי למנוע את פתיחת חור המצקת במהלך היציקה. ③טמפרטורת התנור היא 1450~1480℃, וטמפרטורת היציקה היא 1400~1430℃. ניתן לבצע התאמות מתאימות בהתאם למבנה הספציפי של היציקה. ④ לאחר שהברזל המותך יצא מהכבשן, הניחו לו לעמוד זמן מה במצקת והתחילו לשפוך

(6) תיבת לחץ יציקה

זמן הלחיצה תלוי בתנאי היציקה, כדי להבטיח שטמפרטורת נפילת חול היציקה היא בטווח של 200 מעלות צלזיוס.

(7) לנקות

הליך ניקוי: חול נופל. הסרת הגבהה, הסרת תפר אצווה, טיפול בחום, השחזה ותיקון הגבהה, השחזה, צביעה ואחסון.

(8) טיפול בחום

טיפול מרווה + מזג.

4. סיכום

יציקות כאלה כוללות את גוף המשאבה של מעטפת המשאבה הבודדת של משאבת החפירה, מעטפת מעטפת המשאבה הכפולה (נקראת גם המיכל הפנימי, מיכל המגן והמעטפת הפנימית) וכו', המהווים חלק גדול של את יציקות משאבות החפירה ולפתור את הבעיות הטכנולוגיות. לאחר ייצור המוני, ניתן להשיג יתרונות כלכליים טובים יותר. החל מניתוח המאפיינים המבניים וביצועי תהליך החומר, אנו מציגים טכנולוגיית יציקה בוגרת ומדדי תהליך באתר. ליציקות המיוצרות יש משטח חלק ואיכות פנימית טובה. הם יושמו בהצלחה על מחפרנים של לשכות נתיבי מים מרכזיות, והם כבשו את שוק החפירות עבור ארגונים. מעניק ערבות טכנולוגית חזקה.

קישור למאמר זה: ניתוח יישומים של טכנולוגיית ייצור יציקה של יציקות גוף משאבה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתוח יישומים של טכנולוגיית ייצור יציקה של יציקות גוף משאבהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.