האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ניתוח על מצב הפיתוח של טכנולוגיית אילגון פרופילי אלומיניום וצביעה אלקטרוליטית

ניתוח על מצב הפיתוח של טכנולוגיית אילגון פרופילי אלומיניום וצביעה אלקטרוליטית

לסרט תחמוצת אנודי אלומיניום יש נקבוביות ויכולת ספיגה, שהיא נושאת הצבע האידיאלית ביותר. צביעה יכולה לא רק לשפר את הקישוט ועמידותם בפני קורוזיה של המוצר, אלא גם להעניק לפני השטח של מוצרי אלומיניום מאפיינים פונקציונליים שונים ולהגדיל את הערך המסחרי. כיום פותחו טכנולוגיות רבות לצביעת סרט תחמוצת, שניתן לחלקן באופן גס לצביעה כימית וצביעה אלקטרוליטית.

טכנולוגיית הצביעה האלקטרוליטית של ארצי החלה בשנות ה-1980, וכרגע בעצם הצביעה האלקטרוליטית מבוססת על מלח ניקל בודד, מלח פח בודד או מלח מעורב פח-ניקל. צביעה AC מבוססת על תהליך צביעה אלקטרוליטי של מלח פח-ניקל מעורבב ומלח פח. צביעה AC משמשת לשליטה בעומק הצבע, שנשלט בעיקר על ידי מתח וזמן. לתהליך זה יש בעיות כמו צבע יחיד, יציבות לקויה ופיזור של נוזל הצביעה, שלא נפתרו היטב כל הזמן. ויש להוסיף כמה תוספים כדי לשפר את יכולת ההפרעות נגד זיהומים של תמיסת הצביעה האלקטרוליטית. צביעה DC נשלטת על ידי מלח ניקל בודד, וצביעה הזרקת מלח ניקל יחיד היא להשתמש בצביעה DC מתמורה כדי לשלוט בעומק הצבע, אשר נשלט על ידי התאמת צורת הגל ותקופת הזמן; לתהליך זה יש אמבטיה יציבה, אחידות צביעה טובה ויכולת חזרה למין טוב וגוון צבע יציב.

הטיפול בשפכים המיוצרים על ידי ה טיפול שטח של אילגון פרופיל אלומיניום תמיד היה דאגה להגנה על הסביבה. מי השפכים מגיעים בעיקר מהזרמת מיכל הכביסה. על מנת להפחית את צריכת הכימיקלים ולהפחית את הזרמת שפכים, מיחזור הכימיקלים ככל האפשר ישיג בסופו של דבר חיסכון באנרגיה והפחתת פליטות. המטרה של.

יתרונות וחסרונות

1. צבע פח מלח

צביעת מלח פח מתחלקת לצביעת מלח פח בודד וצבע מלח מעורב פח-ניקל. במהלך תהליך הצביעה של מלח מעורב ניקל-דיל, יוני ניקל אינם מושקעים בנקבוביות של סרט התחמוצת, אלא רק ממלאים תפקיד עזר, כך שצבע מלח ניקל יכול להיקרא גם צבע מלח פח.

צביעת מלח פח פשוטה יחסית לשליטה בהשוואה למלח ניקל בודד, ועלות הציוד נמוכה יותר, והוא נמצא בשימוש נרחב בקווי ייצור אופקיים של חמצון; אבל קל מאוד לחמצן את ה-SnSO4 באמבט צביעת מלח הפח כדי לייצר משקעי פח ארבע-ערכיים; תמיסת המיכל מעורבבת עם מלחים כפולים, ולא ניתן לשחזר יוני ניקל. לאחר השטיפה מוזרמים השפכים לתחנת טיהור שפכים לטיפול, מה שמגביר את הקושי בטיפול בשפכים. שתי שיטות הצביעה הללו צריכות להוסיף תוספים כדי לשמור על נוזל המיכל צלול ויציב; כאשר הייצור מגיע לכמות מסוימת, קל לעכור את נוזל המיכל, ויש להפסיק את הייצור לצורך התחדשות וטיפול במשקעים כדי לקבל נוזל מיכל צלול, אחרת נוזל המיכל הוא עכור. לא ניתן להבטיח את איכות המוצר. בפס הייצור האנכי, מלח פח משמש לצביעה. מכיוון שגוף המיכל עמוק יחסית, בדרך כלל מעל 7 מטרים, משקעים של פח ארבע-ערכי יגרמו לריכוז תמיסת המיכל להיות לא אחיד ולהציג מצב גרדיאנט, שקל לייצר הבדלי צבע עליונים ותחתונים ברורים במהלך הצביעה. לצביעת מלח הפח יש פגם בעמידות למזג האוויר, ובהדרגה יש סימני דהייה עם התגברות זמן השמש.

2. צביעת מלח ניקל בודד בשיטת הזרקה

אימוץ צביעת זרם ישר לשינוי, שימוש ב-H3BO3 כחיץ לייצוב ערך ה-pH של תמיסת האמבט. באמצעות צורות גל מתח חיוביות ושליליות מיוחדות, יוני ניקל נפתרים בצורה אלקטרוליטית אחידה בתחתית נקבוביות סרט התחמוצת האנודי, והצביעה פרופיל סגסוגת האלומיניום מקבל צבע יציב ואחיד.

עומק הצבע נשלט על ידי חישוב מספר גלי העזר. החומר הכהה צריך להיות מונח על צורת הגל הבסיסית עם גלי עזר של 1-N שהם זהים או דומים לצורת הגל הבסיסית כדי להשיג את מטרת ייצור החומר הכהה.

ניתוח על מצב הפיתוח של טכנולוגיית אילגון פרופילי אלומיניום וצביעה אלקטרוליטית

תכולת יוני הניקל בתהליך צביעת מלח ניקל בודד בשיטת ההזרקה גבוהה מאוד, וכמות פני השטח של הפרופיל לאחר הצביעה גדולה. הפרשה ישירה של נוזל מיכל הכביסה היא בזבזנית ומזהמת את הסביבה. שיטת עיקרון האוסמוזה ההפוכה RO משמשת למיחזור. ניתן להזרים את השפכים המוחזרים ישירות מבלי לפגוע בסביבה.

2. עקרון התאוששות 1RO של צביעת מלח ניקל בודד בשיטת הזרקה

RO היא שיטה שבה מופעל לחץ מעל הלחץ האוסמוטי של התמיסה (בדרך כלל 10㎏/㎝2), המים בנוזל הצביעה חודרים דרך הממברנה החדירה למחצה, בעוד יוני הניקל נמנעים מלעבור להישאר על פני הממברנה, כך שהתמיסה מלחים, יונים וכו' נשמרים כולם על פני הממברנה כדי להשיג את מטרת ההפרדה.

2.2 תהליך מיחזור

מערכת הטיפול בשחזור ניקל משמשת לשימוש חוזר ביוני הניקל במיכל הצביעה. נוזל המיכל ממיכל הצביעה נלחץ לתוך המסנן כדי להסיר חלקיקים וקולואידים במים, ולאחר מכן נכנס למערכת הטיפול בשחזור ניקל. יוני הניקל בנוזל המיכל מוחלפים, נספגים ומועשרים לקבלת ריכוז גבוה יותר של נוזל שחזור המכיל ניקל, אשר נעשה בו שימוש חוזר במיכל הצביעה. לעומת זאת, לאחר עיבוד שיטתי של נוזל האמבט, מסירים את רוב הזיהומים ויוני הניקל, כך שאיכות המים משתפרת וניתן לעשות בהם שימוש חוזר בתהליך הייצור. המערכת כולה יכולה לממש שחזור כפול של מי שפכים וניקל, שיש לו יתרונות כלכליים וסביבתיים טובים. במים המטופלים נעשה שימוש חוזר ישירות במיכל הכביסה לצורך מיחזור. מכשיר השחזור מפחית ביעילות את אובדן יוני הניקל, מפחית את הוצאות הביוב לארגונים, יוצר יתרונות כלכליים, משפר את איכות המוצר ויכול לעמוד בדרישות הגנת הסביבה וניקיון.

לאחר טיפול ההשבה, יון הניקל במים נמוך, והכמות הנלקחת בהפקת RO2 קטנה מאוד, והיא זורמת לתחנת השפכים יחד עם שפכי ייצור נוספים לטיפול אחיד.

בייצור בפועל, כל הניקל סולפט אינו משמש לצביעה של פיזור יון ניקל מיקרו-נקבי של סרט התחמוצת האנודי, אך יותר מ-2/3 מהניקל סולפט מומס במים נקיים ומשוחררים עם המים הנקיים מהפרופיל; הזרקת מלח ניקל יחיד תהליך הצביעה אינו משתמש בתוספים, והוא מצויד בהתקן שחזור RO. ניתן למחזר ולהשתמש במלח הניקל, עם הפסד נמוך ושמירה על איכות הסביבה. התקנת ציוד לשחזור ניקל, המבוסס על יכולת תפוקה שנתית של 6,000 טון של חומרי צביעה של קו החמצון האנכי, יכולה להפחית את פליטת ניקל גופרתי בכ-15 טון בשנה.

יתרונות: חיסכון באנרגיה: סרט תחמוצת 10-15μm יכול ליצור חומר שחור אחיד. חיסכון בזמן ויעילות גבוהה: זמן הצביעה של חומר שחור טהור הוא 6-7 דקות, מה שחוסך 2/3 זמן מזמן הצביעה המסורתי. הפסד נמוך: ניתן להשתמש במיכל צביעה אחד לייצור רציף ואצווה כולל חומר שמפניה, חומר ברונזה וחומר שחור. וגוון הצבע יציב, יכולת השחזור טובה, הצבע אחיד והפרופיל בעל עמידות טובה במזג האוויר.

למלח פח (או מלח פח-ניקל) יש תוספי צביעה אלקטרוליטיים, והוא מכיל חומרים מצמצמים אורגניים מזיקים ומרכיבים מורכבים בעלי הרכבים וריכוזים שונים, המשפיעים קשות על מדדי זיהום ה-COD וה-BOD של המים המוזרמים מטיפול בשפכים. באמבט מלח פח-ניקל יש גם חומר מורכב של חומר מפחית אורגני וגם זיהום כפול של יוני ניקל, והחומר המורכב משפיע גם על הסרת יוני ניקל במלח הכפול. ההרכב של תמיסת אמבט מלח ניקל יחיד הוא פשוט מאוד, ואין חומר מורכב של חומר מפחית אורגני. הרחקת יוני ניקל פשוטה וקלה יחסית ומידת האוטומציה משופרת. לכן, טיפול במים עם מלח ניקל בודד נוח יותר מאשר מלח מעורב פח-ניקל, כלומר, אמצעי טיפול להגנת הסביבה הם פשוטים יחסית.

קישור למאמר זה: ניתוח על מצב הפיתוח של טכנולוגיית אילגון פרופילי אלומיניום וצביעה אלקטרוליטית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתוח על מצב הפיתוח של טכנולוגיית אילגון פרופילי אלומיניום וצביעה אלקטרוליטיתמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.