האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ניתוח תהליך גילוף מדויק של CNC

ניתוח תהליך גילוף מדויק של CNC

מבוא של מכונת גילוף CNC


מכונת חריטת דיוק CNC היא סוג של כלי מכונה CNC. מכונת חריטה ממתכת יכולה לבצע חיתוך וניקוב ללא מגע על לוחות וצינורות מתכתיים או מתכתיים, המתאימים במיוחד ל חיתוך לייזר של לוחות נירוסטה, לוחות ברזל, ופלים מסיליקון, קרמיקה, סגסוגות טיטניום, אפוקסי, פלדת A3, יהלומים וחומרים אחרים. הציוד פועל בצורה יציבה ואמינה, בעל איכות עיבוד טובה, יעילות גבוהה, הפעלה פשוטה ותחזוקה נוחה.

ניתוח תהליך גילוף מדויק של CNC

גילוף דיוק CNC- PTJ מכונות CNC חנות

מכונת החריטה המדויקת CNC דומה מאוד למכונת החריטה, מכונת החריטה והטחינה, ומרכז העיבוד (גונג המחשב) במראה ובמבנה. להלן ניתוח השוואתי בין הארבעה:
מבחינה רעיונית CNC דיוק עיבוד שבבי:

מרכז עיבוד שבבי: הוא יכול לממש את העיבוד הריכוזי של כרסום, קידוח, משעמם, חריצה והקשה על הקפיצה לאחר הידוק היצירה של העבודה. הפונקציה מדגישה במיוחד "כרסום".

עיבוד חריטת דיוק CNC: כשמו כן הוא, ניתן לחתוך אותו או לטחון אותו במדויק. על בסיס מכונת החריטה, כוחם של הציר ומנוע הסרבו גדל, וה- מֵסַב יכולת המיטה נשמרת. יחד עם זאת, נשמרת המהירות הגבוהה של הציר, וחשוב מכך, הדיוק גבוה.

מכונת חריטה: מהירות הציר הגבוהה שלה מתאימה לעיבוד כלים קטנים, המומנט קטן יחסית, ומתמקד בפונקציית "חריטה", כגון עץ (המכונה במיוחד מכונת גילוף בעץ הנקראת מכונת גילוף בעץ), לוח דו-צבעוני, לוח אקרילי ולוחות אחרים עם קשיות נמוכה, זה מתאים מדי לחתיכות עבודה גדולות עם חיתוך חזק. נכון לעכשיו, רוב המוצרים בשוק הנושאים את שם מכונת החריטה הם בעיקר עבודות יד, בעלות נמוכה ואינם מתאימים לפיתוח עובש בגלל דיוק נמוך; עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל כגון מכונות חריטת רקיק.

מכונת חריטה וכרסום: מכונת חריטה וכרסום מתמקדת בחריטה וכרסום, ומהווה מודל מעבר בין גילוף מדויק לעיבוד שבבי. בהשוואה למכונות חריטה מדויקות, יש לו את היתרונות של קשיחות חזקה יותר, יעילות עיבוד גבוהה יותר, הספק גבוה ומתאים לחיתוך מהיר וכבד של מתכות רכות. לעומת cnc עיבודהיתרונות הם: עיבוד מהיר יותר של מתכות רכות כגון נחושת ואלומיניום, ועיבוד יעיל יותר של תבניות פלדה. חסרונותיו אינם מתאימים לחיתוך וכריתת כבד של עבודות עבודה גדולות. מכונת החריטה והטחינה מתפתחת גם במהירות גבוהה, המכונה בדרך כלל מכונה במהירות גבוהה. יש לו יכולת חיתוך חזקה ודיוק עיבוד גבוה מאוד. זה יכול גם לעבד ישירות חומרים עם קשיות מעל HRC60 עבור דפוס חד פעמי.

קישור למאמר זה: ניתוח תהליך גילוף מדויק של CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתוח תהליך גילוף מדויק של CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.