האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ניתן להשתמש בחומר מרוכב חדש של ננו-צינורות פחמן לייצור מנועים יעילים במיוחד עם צפיפות הספק גבוהה

ניתן להשתמש בחומר מרוכב חדש של ננו-צינורות פחמן לייצור מנועים יעילים במיוחד עם צפיפות הספק גבוהה

לפי האתר הרשמי של המעבדה הלאומית Oak Ridge, מדענים השתמשו בטכנולוגיה חדשה כדי ליצור חומר מרוכב של ננו-צינורות נחושת/פחמן באורך של 10 ס"מ ורוחב של 4 ס"מ. חומר זה יכול להגדיל את קיבולת הזרם של חוט הנחושת וניתן להתאים אותו. זהו חומר חדש למנועים יעילים במיוחד וצפיפות הספק גבוהה.

ניתן להשתמש בחומר מרוכב חדש של ננו-צינורות פחמן לייצור מנועים יעילים במיוחד עם צפיפות הספק גבוהה

על פי דיווחים, לננו-צינורות פחמן משקל קל, חוזק גבוה ומוליכות חשמלית מצוינת. הוספתם למטריצת נחושת כדי לשפר מוליכות חשמלית ותכונות מכניות אינה רעיון חדש. עם זאת, בתוצאות המחקר בעבר, אורך החומר המרוכב קצר מאוד, רק ברמת מיקרון או מילימטר, עם יכולת מדרגיות מוגבלת, או שאורכו ארוך יותר אך הביצועים גרועים.

במחקר זה, מדענים הפקידו וסידרו ננו-צינורות פחמן על מצע נחושת שטוח כדי להשיג חומר מרוכב מטריצת מתכת עם יכולות טיפול בזרם ותכונות מכניות טובות יותר מאשר נחושת בלבד. לאחר מכן, החוקרים השתמשו בקריסת מגנטרון (טכנולוגיית ציפוי ואקום) כדי לצבוע סרט נחושת על החלק העליון של ננו-צינורות הפחמן, וחיללו את הדגימה בכבשן ואקום ליצירת שכבת נחושת צפופה ואחידה, ובכך ייצרו נחושת/פחמן מוליכות גבוהה. רשת ננו-צינורות.

תוצאות המחקר מראות כי הקיבולת הנוכחית של החומר המרוכב גדלה ב-14%, והתכונות המכניות גדלות ב-20%.

מחקר זה נועד לקדם את היישום הרחב של כלי רכב חשמליים מהיבטים רבים, כגון הפחתת עלויות, שיפור או הארכת הביצועים והחיים של מנועים חשמליים ורכיבים אלקטרוניים. ניתן להשתמש בחומר בכל רכיב שמשתמש בנחושת, כולל פסים יעילים יותר וקטנים יותר מחברים עבור ממירי משיכה לרכב חשמלי, וכן במערכות טעינה אלחוטיות וקוויות.

קישור למאמר זה:

 ניתן להשתמש בחומר מרוכב חדש של ננו-צינורות פחמן לייצור מנועים יעילים במיוחד עם צפיפות הספק גבוהה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתן להשתמש בחומר מרוכב חדש של ננו-צינורות פחמן לייצור מנועים יעילים במיוחד עם צפיפות הספק גבוההPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).