האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ניתן להשתמש בסגסוגת ODS בעלת ביצועים גבוהים בכורי ביקוע והיתוך גרעיני

ניתן להשתמש בסגסוגת ODS בעלת ביצועים גבוהים בכורי ביקוע והיתוך גרעיני

חוקרים מאוניברסיטת טקסס A&M הדגימו לאחרונה את התכונות המצוינות של סוג חדש של סגסוגת מחוזקת בפיזור תחמוצת (ODS), שפיתחו לשימוש בכורי ביקוע והיתוך.

פרופסור לין שאו מהמחלקה להנדסה גרעינית שיתף פעולה עם מדעני מחקר במעבדה הלאומית של לוס אלמוס ובאוניברסיטת הוקאידו כדי ליצור את הדור הבא של סגסוגות ODS בעלות ביצועים גבוהים, שהן אחת המתכות החזקות והמתקדמות ביותר בתחום עד כה.

ניתן להשתמש בסגסוגת ODS בעלת ביצועים גבוהים בכורי ביקוע והיתוך גרעיני

סגסוגת ODS היא תערובת של מתכת וחלקיקי ננו-אוקסיד קטנים וידועה בעמידותה הגבוהה לזחילה. המשמעות היא שככל שהטמפרטורה עולה, החומר שומר על צורתו במקום להתעוות. סגסוגות ODS רבות יכולות לעמוד בטמפרטורות של עד 1,000 מעלות צלזיוס והן נמצאות בשימוש נפוץ במנועים וכלי שולחן בייצור חשמל והנדסת תעופה וחלל.

תעשיית הגרעין זקוקה לחומרים אמינים ועמידים כדי ליצור את מרכיבי הליבה של כורים גרעיניים. החומר חייב להיות בעל חוזק גבוה, עמידות לקרינה ועמידות בפני התפשטות חלל (החומר יצור חלל בחשיפה לקרינת נויטרונים, מה שיוביל לכשל מכני).

חוקרי גרעין חיפשו חומרים עמידים לזחילה והתפשטות איכותיים לכורים בטמפרטורה גבוהה.

שאו אמר: "באופן כללי, סגסוגות ODS צריכות להיות עמידות בפני התנפחות תחת קרינת נויטרונים קיצונית. עם זאת, לרוב סגסוגות ה-ODS המסחריות יש בעיות מההתחלה."

הסיבה לכך היא שכמעט כל סגסוגות ה-ODS המסחריות מבוססות על שלב הפריט. סגסוגות פריט מסווגות לפי מבנה הגביש והתכונות המתכות שלהן, ובעלות פלסטיות טובה וחוזק סביר בטמפרטורה גבוהה. עם זאת, כאשר שלב הפריט הוא השלב החלש ביותר, נשפטת עמידות הנפיחות שלו. לכן, רוב סגסוגות ה-ODS המסחריות נכשלות בקו ההגנה הראשון.

ד"ר לין שאו ידוע בעבודתו החלוצית במדעי חומרי הקרינה. הוא מנחה את מעבדת המאיץ לבדוק סגסוגות בתנאי קרינה קיצוניים. צוות המחקר שלו שיתף פעולה עם צוות המחקר של אוניברסיטת הוקאידו ביפן, בראשותו של ד"ר Shigeharu Ukai, ופיתח סגסוגות ODS חדשות שונות.

"החלטנו לחקור עיקרון עיצובי חדש, כלומר, חלקיקי התחמוצת משובצים בשלב המרטנסיט, שזו הדרך הטובה ביותר להפחית את התפשטות החללים, לא את שלב הפריט". אמר שאו.

סגסוגת ה-ODS המתקבלת יכולה לעמוד ב-400 תזוזות לאטום והיא אחת הסגסוגות המוצלחות ביותר שפותחו בתחום זה, הן מבחינת חוזק טמפרטורות גבוהות ועמידות מעולה להתנפחות.

פרטי הפרויקט כולו פורסמו ב"כתב העת לחומרים גרעיניים" יחד עם המחקר האחרון. מאז, הצוות ערך מספר מחקרים, ומשך את תשומת הלב של משרד האנרגיה והתעשייה הגרעינית האמריקאי. הפרויקט הניב בסך הכל 18 מאמרים ביומן ו-2 עבודות דוקטורט.

קישור למאמר זה: ניתן להשתמש בסגסוגת ODS בעלת ביצועים גבוהים בכורי ביקוע והיתוך גרעיני

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתן להשתמש בסגסוגת ODS בעלת ביצועים גבוהים בכורי ביקוע והיתוך גרעיניPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).