האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ניתן להשתמש בסיבים אלקטרוניים מודפסים בתלת מימד לייצור חיישני נשימה לבישים

ניתן להשתמש בסיבים אלקטרוניים מודפסים בתלת מימד לייצור חיישני נשימה לבישים

חוקרים מאוניברסיטת קיימברידג' השתמשו בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית (הידועה גם בשם ייצור תוסף) כדי ליצור סיבים אלקטרוניים, שכל אחד מהם דליל פי 3 משיער אדם, ויצר חיישן העולה על ציוד מסורתי מבוסס סרטים.

טכנולוגיית הדפסת סיבים פורסמה בכתב העת "Science Advances" ("הדפסת סיבים באוויר עבור מערכים ו-3D Optoelectronics וארכיטקטורת חישה") וניתן להשתמש בה לייצור חיישני נשימה ניידים ללא מגע לבישים. לחיישנים מודפסים אלה יש רגישות גבוהה ועלות נמוכה, וניתן לחבר אותם לטלפונים ניידים כדי לאסוף מידע על דפוסי נשימה, קול ותמונות בו זמנית.

ניתן להשתמש בסיבים אלקטרוניים מודפסים בתלת מימד לייצור חיישני נשימה לבישים

הסופר הראשון אנדי וואנג (אנדי וואנג) הוא סטודנט לדוקטורט מהמחלקה להנדסה באוניברסיטת קיימברידג'. הוא השתמש בחיישן סיבים כדי לבדוק את כמות הלחות של הנשימה הדולפת דרך כיסוי הפנים כדי לזהות נשימה תקינה, נשימה מהירה ושיעול מדומה. תנאי נשימה. חיישני סיבים אופטיים טובים משמעותית מחיישנים מסחריים דומים, במיוחד בניטור נשימה מהירה, במיוחד בקוצר נשימה חוזר.

חיישן הסיבים האופטיים המחוברים למסכת הפנים מזהה נשימות אנושיות ברגישות ובתגובתיות גבוהה. תמונה: אנדי וואנג

למרות שחיישני סיבים אופטיים לא תוכננו לזהות חלקיקי וירוסים, עדויות מדעיות מראות יותר ויותר שחלקיקי וירוס כגון נגיף קורונה יכולים להיות מועברים דרך טיפות נשימה ואירוסולים, ובכך למדוד דליפות בדרכי הנשימה דרך סוגים שונים של דרכי נשימה. כמות וכיוון הלחות. כיסוי פנים יכול לשמש כאינדיקטור להגנה על "חולשה".

צוות המחקר מצא שרוב הדליפות מבד או מסכות כירורגיות הגיעו מלפנים, במיוחד בעת שיעול, בעוד שרוב הדליפות ממסכות N95 הגיעו מלמעלה ומהצדדים עם חיבורים הדוקים. עם זאת, שני סוגי המסכות עוזרים להפחית את זרימת הנשיפה כאשר הם לובשים נכון.

בהשוואה לטכנולוגיית הסרט הדק המסורתי, חיישנים העשויים מסיבים מוליכים קטנים שימושיים במיוחד עבור חישת נפח של נוזלים וגזים תלת מימדיים, אך עד כה, הדפסתם ושילובם במכשירים וייצורם בקנה מידה גדול היו אתגר. . ", אמרה ד"ר יאן יאן שרי הואנג מהמחלקה להנדסה בקיימברידג', שהייתה אחראית על המחקר הזה.

הואנג ועמיתיה הדפיסו סיבים מרוכבים בתלת מימד העשויים מכסף ו/או פולימרים מוליכים למחצה. טכנולוגיית הדפסת סיבים זו יכולה ליצור מבנה סיבי ליבה-קליפה, וליבת הסיבים המוליכים בטוהר הגבוהה שלו עטופה במעטפת פולימר מגן דק, בדומה למבנה של חוט רגיל, אך בקוטר של כמה מיקרונים בלבד.

בנוסף לחיישני נשימה, ניתן להשתמש בטכנולוגיית ההדפסה גם לייצור סיבים ביו-תואמים הדומים בגודלם לתאים ביולוגיים, כך שהם יכולים להנחות את תנועת התאים ו"לתפוס" את התהליך הדינמי הזה כאותות חשמליים. יתרה מכך, הסיבים דקים עד כדי כך שהם בלתי נראים לעין בלתי מזוינת, כך שכאשר משתמשים בהם לחיבור רכיבים אלקטרוניים תלת מימדיים קטנים, נראה כי אלקטרונים "צפים" באוויר.

הואנג אמר: "חיישני הסיבים האופטיים שלנו הם קלים, זולים, קטנים וקלים לשימוש, כך שניתן להמיר אותם לציוד בדיקה ביתי כדי לאפשר לציבור לבצע בדיקות בניהול עצמי כדי לקבל מידע על הסביבה שלהם".

הצוות מקווה לפתח את טכנולוגיית הדפסת הסיבים הזו עבור מגוון חיישנים רב תפקודיים, שעשויים לזהות יותר מינים נשימתיים עבור ניטור בריאות נייד או יישומי ממשק ביו-מכונות.

קישור למאמר זה: ניתן להשתמש בסיבים אלקטרוניים מודפסים בתלת מימד לייצור חיישני נשימה לבישים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתן להשתמש בסיבים אלקטרוניים מודפסים בתלת מימד לייצור חיישני נשימה לבישיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected]ntejin.com ).