האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ניתן לייצר חלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

ניתן לייצר חלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

חוזק גבוה & רקיע חלקי נירוסטה ניתן לייצר


לאחרונה, צוות מחקר משותף מאוניברסיטת בירמינגהם שבבריטניה, אוניברסיטת שטוקהולם בשבדיה ואוניברסיטת ג'ג'יאנג בסין פיתח טכנולוגיית הדפסה תלת מימד חדשה מפלדת אל-חלד עם חוזק משיכות גבוהים, אשר מתגברת על חוזק והשיכות של ייצור תוספים. צוואר הבקבוק. ניתן להשתמש בתהליך זה לייצור רכיבים כבדים בתעשייה האווירית והרכב.

ניתן לייצר חלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

השוואה בין חלקי נירוסטה רגילים וחלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

הטכנולוגיה החדשה של התכת לייזר סלקטיבית (SLM) שפותחה על ידי צוות המחקר מסוגלת להדפיס צורות חסרות תקדים, ומספקת קצב קירור מהיר במיוחד מ -1000 מעלות צלזיוס / שנייה ל -100 מיליון מעלות צלזיוס, שמייצר כמה תוצאות מכניות רצויות מאוד. ייצור נירוסטה מודפס בתלת מימד עמיד יותר בפני יצרני מכוניות ומטוסים. קצב הקירור המהיר של טכנולוגיה זו, בנוסף לייצור תוספים, טרם הגיע לתהליך ייצור המתכות, והשאיר את המתכת במצב שאינו בשיווי משקל. זה יכול לגרום למיקרו-מבנים רשתיים שלא מיושרים בגודל תת-מיקרון, המייצרים תכונות מכניות רצויות כגון חוזק ושיכות.ניתן לייצר חלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

חלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

"עבודה זו מספקת לחוקרים כלי חדש לתכנון מערכות סגסוגת חדשות בעלות תכונות סופר-מכניות המסייעות להדפסת תלת מימד מתכתית להיכנס לאזורים בהם נדרשת מאפיינים מכניים גבוהים, כגון רכיבים מבניים בתחום התעופה והחלל." ד"ר לייפנג ליו, חוקר ב- ABCASH באוניברסיטת בירמינגהם, אמר.

ליו וצוותו אחראים לבניית מערכות בדיקת חומרים מיקרו-ננו בתוך המיקרוסקופ האלקטרונים כך שחוקרים יוכלו לנתח את הביצועים של דגימות מתכת מודפסות תלת-ממדיות במהלך בדיקות מכניות. 

על פי PTJ Shop, מערכת בדיקות זו מסייעת לחוקרים להבין את המנגנונים הפיזיים הללו ולקבוע את מאפייני מבנה המיקרו היעיל של מתכות מודפסות.

קישור למאמר זה: ניתן לייצר חלקי נירוסטה חוזקים וגמישים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!