האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ניתן לייצר חלקי פלסטיק איכותיים באמצעות פירומטרים

ניתן לייצר חלקי פלסטיק איכותיים באמצעות פירומטרים

חלקי פלסטיק חיוניים בתעשיות רבות ושונות. שילובים חדשים של חומרים וטכנולוגיות ייצור מפותחים, במיוחד ביישומים מאתגרים כמו הנדסת רכב.

תרמופלסטיים מחוזקים בסיבים רציפים הם דוגמה נפוצה לחידוש הזה, שהוא חזק במיוחד וקל משקל בו זמנית.

הנדסת רכב היא תחום כזה, המספק שורה של יישומים אפשריים עבור תרמופלסטיות מחוזקות בסיבים רציפים. חלקים העשויים מחומר זה הם בעלי תכונות מכניות טובות ויכולים להסתגל לגיאומטריות מורכבות תוך שהם עדיין קלים.

טכנולוגיית הזרקה מאפשרת ליצרנים לעצב במדויק חלקי עבודה בצורה הרצויה תוך שימוש בחומרים המועדפים עליהם. ניתן לשלב חלקי מתכת ברכיבים אלו, ובמקביל, הטכנולוגיה יכולה לקצר את זמן המחזור, שהוא שיקול מרכזי בעת ייצור מוצרים בנפח גבוה.

טכנולוגיית ייצור חדשה דורשת ניטור טמפרטורה מדויק

באמצעות תהליך FiberForm שלה, KraussMaffei פיתחה בהצלחה טכנולוגיה חדשה שיכולה לייצר חלקים אלה בסטנדרטים גבוהים. במקרה זה, מוצרים חצי מוגמרים תרמופלסטיים מחוזקים בסיבים רציפים (הנקראים גם צלחות אורגניות) משמשים כחומר הבסיס.

מוצרים חצי מוגמרים בפורמט גדול כמו זה יכולים להיות עשויים משכבות פחמן, זכוכית, ארמיד או סיבים מרוכבים המוטבעים במטריצה ​​תרמופלסטית (כגון פוליפרופילן או פוליאמיד). הסדין האורגני מחומם לפני עיצוב תרמו לצורה הרצויה ומוזרק בחזרה.

אם התהליך כולו יצליח, השלב הראשון של תהליך FiberForm זה – החימום של המוצר הגמר למחצה חשוב מאוד. הטמפרטורה של כל פני השטח של כל הסדין האורגני צריך להיות אחיד ככל האפשר.

ישנם שני שיקולים חשובים לחימום פלטות דקות בתנור מיוחד המצויד ברדיאטורים אינפרא אדום: יש לחמם את הפלטות הדקות האורגניות במהירות האפשרית, ולפזר את הטמפרטורה באופן שווה על פני כל המשטח.

טכנולוגיית מדידה ובקרה חדשה

KraussMaffei עיצבה ופיתחה טכנולוגיית חימום אינפרא אדום המתאימה לתהליך זה, שיכולה להבטיח חימום אחיד ומהיר של יריעות אורגניות. בגרסה הסטנדרטית, בהתאם לגודל מערכת החימום, ישולבו עד 72 רדיאטורים אינפרא אדום.

במערכת החימום האינפרא אדום של KraussMaffei, המוצר הגמר למחצה מחומם לטמפרטורה המתאימה. מדחום האינפרא אדום ממוקם מאחורי החריץ (חץ לבן). מקור תמונה: KraussMaffei

ד"ר Cetin עזר להחיות את המוצרים החדשניים החדשים הקלים הללו.

במהלך תהליך הפיתוח והיישום נעשה שימוש גם במצלמות הדמיה תרמיות של Optris לבדיקת התוצאות. פרוטוקול התהליך החדש של KraussMaffei (משמאל) מבטיח חלוקה אחידה של טמפרטורת פני השטח. מקור תמונה: KraussMaffei

בקרי טמפרטורה מסורתיים זמינים מסחרית מתאימים רק לעתים רחוקות למשימה זו.

הרמן מילא תפקיד מרכזי בפיתוח המוצרים החדשים הללו. בנוסף, הבקר הסטנדרטי אינו יכול להסתגל לחימום של המערכת כולה במספר מחזורים, או להשלכות של פעולות כאלה.

ניתן לייצר חלקי פלסטיק איכותיים באמצעות פירומטרים

פירומטר חזק מסופק על ידי יצרן מקצועי

עובדות הוכיחו שהפירומטר CT LT22 של Optris הוא הבחירה האידיאלית. הרמן מתאר כי ישנם יתרונות רבים לשימוש בפירומטרים אלה ביישומים שלהם. הם אכן קומפקטיים מאוד ויכולים אפילו לעמוד בטמפרטורות הגבוהות השוררות מאחורי רדיאטורים אינפרא אדום.

הפיירומטר עצמו מורכב משני חלקים – ראש החיישן הקומפקטי בקוטר של 14 מ"מ בלבד ויכול לפעול בטמפרטורות סביבה של עד 180 מעלות צלזיוס ללא קירור. המערכת האלקטרונית המרוחקת היא שמגדירה את הפרמטרים, אותם ניתן להתקין הרחק מהחיישן עצמו.

בדוגמה זו, המערכת האלקטרונית מותקנת מחוץ למערכת החימום האינפרא אדום. ראש החיישן מצויד בטבעת טיהור אופציונלית כדי למנוע מהרכיבים האופטיים להיות מזוהמים על ידי ערפל או אבק.

טכנולוגיית שליטה חכמה

התוכנה המשמשת לבקרת הטמפרטורה של מערכת החימום החדשה מורכבת ממערכות חיצוניות ומספר מערכות פנימיות בלולאה סגורה. בתחילה הוקצה פירומטר לכל אזור חימום בודד.

המערכת החיצונית בלולאה סגורה מנטרת את כל הטמפרטורה, תוך התחשבות באופן שבו כל אזור משפיע זה על זה. מחשב תעשייתי מספק חומרה לבקרת טמפרטורה, והפירומטר מחובר באמצעות פלט זרם של 4 עד 20 mA. אלה כלולים כחלקים סטנדרטיים בפירומטר Optris.

צילום מסך של ממשק המשתמש של היצרן. מקור תמונה: KraussMaffei

מנקודת המבט של תוכנה וחומרה, ניתן לשלב את טכנולוגיית החימום האינפרא אדום של KraussMaffei במתקני הייצור.

המערכת מחוברת מכנית למכונת ההזרקה באמצעות ממשק Euromap 18 סטנדרטי, מה שאומר שניתן להתאים את טכנולוגיית החימום האינפרא אדום של KraussMaffei גם למכונת הזרקה שכבר הותקנה והשתמשו בה.

מעטפת כרית אוויר לאחר טיפול FiberForm. מקור תמונה: KraussMaffei

פתרונות החומרה והתוכנה המשמשים לשליטה בטמפרטורה של מערכת החימום האינפרא אדום חייבים גם להיות מסוגלים לתקשר בצורה חלקה עם הבקר של מכונת ההזרקה. לכן, טכנולוגיית החימום שולבה במלואה בבקר מכונת ההזרקה של KraussMaffei MC6.

מפעל ייצור אוטומטי לייצור תרמופלסטיים מחוזקים בסיבים רציפים. מקור תמונה: KraussMaffei

ייצור המוני אמין

טכנולוגיית החימום האינפרא אדום מחממת את הפתיתים האורגניים במהירות ובאחידות. בייצור המוני זה שיקול חשוב, והוא כרוך גם באמינות התנור.

שיקולים אלו קשורים לטכנולוגיית הבקרה ולמכונות עצמה. רכיבים אמינים הם חיוניים, מכיוון שבמקרה הגרוע ביותר, פירומטר פגום בודד עלול לגרום להפסקה מוחלטת של הייצור.

קישור למאמר זה: ניתן לייצר חלקי פלסטיק איכותיים באמצעות פירומטרים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ניתן לייצר חלקי פלסטיק איכותיים באמצעות פירומטריםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.