האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

נקודות שיש לשים לב אליהן כאשר חלקי עובש עוברים שיפוץ

נקודות שיש לשים לב אליהן כאשר חלקי עובש עוברים שיפוץ

על מנת להשתמש טוב יותר באביזרי עובש, עלינו לבצע בדיקה מפורטת ותחזוקה במהלך השימוש. זה יכול לא רק למנוע מאביזרי עובש מתאונות, אלא גם להאריך את חיי השירות של תבניות, אך על מנת להשתמש באביזרי עובש טוב יותר, אנו בעת הבדיקה, כדאי לשים לב לנקודות העיקריות הבאות, אשר עוזרות מאוד השימוש באביזרי עובש.

נקודות שיש לשים לב אליהן כאשר חלקי עובש עוברים שיפוץ

  • 1. בדוק אם יש אזהרה מוקדמת מפני חלודה או רטיבות במפזר האוויר. אם אתה מוצא חלודה או רטיבות ליד חור הפליטה הרץ החם, המשמעות היא שהעיבוי הפנימי או צינור המים עלולים להישבר. לחות עלולה לגרום לקצר חשמלי של התנור. אם המכונה לא פועלת כל השנה וצריך לסגור אותה בלילה או בסופי שבוע, אז הסיכוי להתעבות מסוג זה יגדל.
  • 2. זכור להזכיר למפעיל לא "לנקות" את הזרבובית החמה בשער. אם המפעיל יראה במקרה חתיכה קטנה של נירוסטה בזרבובית התבנית, יתכן ומדובר ברכיב זרבובית. "ניקוי" הדבר לכאורה החוסם הזה הורס לעיתים קרובות את הפה החם. כדי לא לפגוע בזרבובית החמה, אנא ודא את סוג הזרבובית של מערכת ההרצה החמה לפני שתבצע כל פעולה וודא כי כל המפעילים מאומנים היטב ויוכלו לזהות את סוגי החרירים בהם אתה נוגע.
  • 3. אבזם עצירה לשקופית. עבור מכונות הפועלות כל השנה, עבודה זו צריכה להיעשות אחת לשבוע. וסוף השנה הוא זמן טוב להעניק לחלקים אלו תחזוקה שוטפת של שימון.
  • 4. בדוק את ערך ההתנגדות של התנור. היית צריך למדוד את ההתנגדות של החימום כשהתחלת להשתמש בו לראשונה, וסוף השנה הוא כאשר אתה מודד ומשווה אותו שוב. אם ערך ההתנגדות משתנה ב- ± 10%, שקול להחליף את תנור החימום כדי לוודא שהוא לא ייכשל ברגע קריטי בתהליך הייצור. אם ערך ההתנגדות הראשוני מעולם לא נמדד, מדוד אותו פעם אחת והשתמש בערך המתקבל כנתוני התייחסות לבדיקות עתידיות של החימום.
  • 5. בדוק אם יש סימני בלאי בין עמוד המנחה לשרוול ההנחיה. חפש סימנים של שריטות או שפשופים. סוג זה של שחיקת חלקי עובש נגרם מחוסר סיכה. אם הסימנים רק מופיעים, אתה יכול להאריך את חייהם על ידי הוספת חומר סיכה לעמוד העמוד ולשרוול ההנחיה. אם הבלאי חמור, יש להחליף חלקים חדשים. אחרת, ייתכן שהחלל וחלק הליבה אינם מתאימים היטב, וכתוצאה מכך עוביים שונים של דופן החלל של החלקים.

קישור למאמר זה: נקודות שיש לשים לב אליהן כאשר חלקי עובש עוברים שיפוץ

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


נקודות שיש לשים לב אליהן כאשר חלקי עובש עוברים שיפוץPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.