האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקות

נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקות

נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקות


בתהליך ההבנה אבקת מטלורגיה טכנולוגיה, נחשפנו לתהליך ההזרקה של אבקת מתכת. לא ציפיתי שזה שונה לחלוטין מטכנולוגיית יציקה רגילה. אסור שיהיה קושי בייצור המוני של חלקים עם גאומטריות מורכבות, ביצועים גבוהים ודיוק גבוה. על מנת לקדם פריצות דרך בתיעוש של מפעלים לעיבוד אבקות.

נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקות

נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקות

מתי אבקת מטלורגיה ארגונים מבצעים הזרקת אבקת מתכת, בנוסף להכנת האבקה המתאימה הנדרשת לעיבוד, עליהם להוסיף גם קלסרים לאבקה. לכן, גם אבקה וגם קלסר צריכים לעמוד בדרישות, אחרת זה ישפיע על היווצרותם של מוצרי מתכות אבקה.

ביניהן, האבקה צריכה להשתמש באבקה כמעט-כדורית דקה במיוחד ≤ 10um, וממערבוב עד הסרת שומנים והסינטציה, התהליך מורכב יותר ודרישות התהליך קפדניות, במיוחד זמן הסרת השומן והסינטור הארוך יותר, מה שגורם גם ל עלות הייצור של מפעלי מתכות אבקה להיות חלקיות הסיבה העיקרית לגבוהים. זאב הדבק חייב להיות מספיק, אחרת קשה להשיג את הביצועים המתאימים.

בהקשר זה, שיטה פשוטה שפותחה על ידי מפעל מתכות האבקה היא טכנולוגיית הכבישה הזרימה החמה, המבוססת על לחיצה חמה של אבקת המתכת ומשלבת את היתרונות של תהליך הזרקת אבקת מתכת; לאחר מכן על ידי הוספת כמות מתאימה של אבקה גסה ואבקה דקה, והגדלת תכולת חומרי הסיכה התרמופלסטיים, ובכך משפרים מאוד את יכולת הזרימה, תכונות המילוי והיצירות של האבקה המעורבת.

מכיוון שהאבקה המעורבת הופכת לנוזל צמיג עם נזילות טובה במהלך הלחיצה, אין לו רק יתרונות של נוזל, אלא גם בעלת צמיגות גבוהה ומפחיתה את החיכוך. רק אז ניתן לחלק את לחץ הלחיצה באופן שווה באבקה. קיבלתי מעבר טוב. מסיבה זו האבקה יכולה לזרום לכל הפינות ללא סדקים בתהליך הלחיצה, ובכך לשפר מאוד את הצפיפות.

נכון לעכשיו, חברות מתכות אבקה קידמו טכנולוגיה זו ליצירת דיוק של עבודות עבודה בעלות צורות מורכבות מאוד על מכבשי הטאבלט המסורתיים, אשר לא רק מתגברים על החסרונות של הכבישה הקרה המסורתית ביצירת גיאומטריות מורכבות, אלא גם נמנעות מהרמה הגבוהה של טכנולוגיית הזרקה.

קישור למאמר זה: נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


נקודת המוצא של טכנולוגיית לחיצה חמה של זרימת מתכות אבקותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.