האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סוֹד! תהליך עיבוד CNC לרכזת גלגלי אלומיניום

סוֹד! תהליך עיבוד CNC לרכזת גלגלי אלומיניום

רכזת הגלגלים, כלומר הצורה הפנימית של הצמיג משמשת לתמיכה בחבית הצמיג, והמרכז מורכב על פיר. לגלגלי הרכב הנפוצים יש גלגלי פלדה וגלגלי סגסוגת אלומיניום. לגלגלי פלדה יש ​​חוזק גבוה והם משמשים לעתים קרובות במשאיות גדולות;

אם אתה צריך מחקרי מקרה של ptj, לחץ רכזת גלגלים.

 עם זאת, גלגלי הפלדה כבדים ומשקלם בצורתם, שאינם תואמים את הרעיון של פחמן דל ואופנה כיום, ומחליפים בהדרגה גלגלי סגסוגת אלומיניום.

יתרונות גלגלי סגסוגת אלומיניום

  • (1) בהשוואה לגלגלי רכב מפלדה, היתרונות של גלגלי סגסוגת אלומיניום ברורים: הצפיפות קטנה, כ 1/3 פלדה, מה שאומר שאותו נפח של גלגלי סגסוגת אלומיניום יהיה קל יותר 2/3 מאשר גלגלי פלדה. הנתונים הסטטיסטיים מראים כי איכות הרכב הכוללת מופחתת ב -10%, וניתן להגביר את יעילות הדלק ב -6%עד 8%. לכן, לקידום גלגלי סגסוגת אלומיניום יש משמעות רבה לחיסכון באנרגיה, חיי פחמן נמוכים.
  • (2) המוליכות התרמית של אלומיניום גבוהה, בעוד שהמוליכות התרמית של הפלדה נמוכה, ולכן באותם תנאים ביצועי פיזור החום של גלגלי סגסוגת אלומיניום טובים יותר מאשר גלגלי הפלדה.
  • (3) אופנתי ויפה. סגסוגת האלומיניום ניתנת להזדקנות ולחיזוק, ולוח גלגל סגסוגת האלומיניום ללא טיפול ההזדקנות הוא בעל חוזק נמוך וקל לעיבוד, וגלגל סגסוגת האלומיניום לאחר הטיפול העמיד בפני קורוזיה והצביעה צבעונית ומעודנת.

ניתוח מבני של גלגלי סגסוגת אלומיניום לרכב

על מנת לענות על צרכי השימוש בפונקציות ובשוק, לרכזת סגסוגת האלומיניום יש מגוון עיצובים מבניים כגון שילוב אינטגרלי ורב-חלקי במבנה; ישנם חישורים רחבים, חישורים צרים, חישורים מרובים, מעט חישורים ועיצובים עיצוביים אחרים. מטעמי בטיחות, המראה והעיצוב המבני של גלגל סגסוגת האלומיניום חייבים להתבסס על דרישות הבטיחות והשימוש הפונקציונאלי. עבור מכוניות נוסעים רגילות מספיקים גלגלי סגסוגת אלומיניום כדי לעמוד בדרישות הביצועים שלהם.

מבנה רכזת הרכב מוצג באיור 1. ניתן לחלק אותו לשני חלקים: השפה והרכזת. הניתוח הפונקציונאלי של כל חלק מוצג באיור שלהלן.
סוֹד! תהליך עיבוד CNC לרכזת גלגלי אלומיניום

דרישות ביצועים עבור גלגלי סגסוגת אלומיניום לרכב

ישנם סוגים ומבנים רבים של גלגלי סגסוגת אלומיניום, ודרישותיהם משתנות בהתאם לסוג הרכב ולדגם. עם זאת, חוזק ודיוק הם הדרישות הבסיסיות ביותר. על פי מחקר שוק, רכזת הגלגלים צריכה להיות בעלת המאפיינים הבאים:

  • 1) החומר, הצורה והגודל נכונים וסבירים, וניתן לנצל את תפקוד הצמיג במלואו ולהחליף אותו עם הצמיג, בעל צדדיות בינלאומית;
  • 2) בעת נהיגה, התנודות האורך והרוחביות קטנות, וההפסד ורגע האינרציה קטנים;
  • 3) עם משקל מספיק, קשיחות ויציבות דינאמית בהנחת הירידה במשקל;
  • 4) יכולת הפרדה טובה עם פיר וצמיג;
  • 5) בעל עמידות מצוינת;
  • 6) תהליך הייצור יכול לענות על הדרישות של איכות מוצר יציבה, עלות נמוכה, מספר זנים וייצור בקנה מידה גדול.

קישור למאמר זה: סוֹד! עיבוד CNC לעיבוד רכזת גלגלי אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סוֹד! תהליך עיבוד CNC לרכזת גלגלי אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.