האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סוגי עיבוד שבבי משעמם CNC בקנה מידה גדול

סוגי עיבוד שבבי משעמם CNC בקנה מידה גדול

מכונות קידוח CNC בקנה מידה גדול משמשות לעתים קרובות לעיבוד חלקים בעיבוד מכני. מכונות קידוח CNC בקנה מידה גדול מעובדות בעיקר עם כלים משעממים לקידוח, אך הן יכולות גם לכרסם פנים, לסובב אוגנים ולחתוך חוטים. אז מה הם סוגי מכונות קידוח CNC בקנה מידה גדול? 

סוגי עיבוד שבבי משעמם CNC בקנה מידה גדול

1. עיבוד מכונה משעמם CNC אופקי

עיבוד מכונת משעמם אופקי CNC, הידוע גם כעיבוד מכונת משעמם אוניברסלית, יכול להיכנס בו-זמנית לעיבוד חורים, פני קצה סיבוב, אוגן מפנה, משטח סיבוב, משטח סיבוב, משטח סיבוב, משטח שחיקה וכרסום וטכנולוגיות עיבוד אחרות בו-זמנית. טכניקות עיבוד אלו מתאימות בדרך כלל לעיבוד חלקי קופסה בגודל גדול יחסית, דרישות דיוק גבוהות ודרישות קפדניות על המיקום בין חלקים שונים.

2. עיבוד מכונה משעמם CNC רצפה

עיבוד מכונה משעמם CNC רצפה הוא בעיקר לעיבוד ציוד גדול וכבד. היתרונות של עיבוד משעמם CNC רצפה הם בעיקר פעולה מרוכזת, שיטות עיבוד מגוונות, רגישות גבוהה של חלקים נעים ותפעול נוח.

3. עיבוד שבבי במכונת קואורדינטות משעממת

העיבוד של מכונת משעמם הקואורדינטות הוא בעיקר לעבד כמה חורים עם דרישות דיוק משעמם גבוה, או לעבד את מערכת החורים עם דיוק מיקום הדדי גבוה. ציוד עיבוד מכונת משעמם הקואורדינטות מצויד במכשיר מדידה מדויק, וניתן לקבוע את מיקום העיבוד על ידי קואורדינטות מלבניות במהלך העיבוד. היתרון הגדול ביותר של עיבוד מכונות משעמם נגינה הוא דיוק עיבוד גבוה.

4. עיבוד מכונה משעמם יהלום

עיבוד מכונה משעמם יהלום ידוע גם כעיבוד מכונת משעמם במהירות גבוהה. יש לו מהירות חיתוך מהירה, כמות קטנה מאוד של הזנה חוזרת וקצב הזנה. הוא משמש בדרך כלל לעיבוד חלקי עבודה עם דרישות משטח גבוהות וחורים דיוק לייצור המוני.

לעיבוד מכונות משעמם CNC בקנה מידה גדול יש ארבע קטגוריות נפוצות: עיבוד מכונת קדחת CNC אופקית, עיבוד מכונת קדחת CNC רצפתי, עיבוד מכונות משעמם נענע ועיבוד מכונה משעמם יהלום, הנפוצות יחסית בעיבוד מכני. איזה סוג של עיבוד מכונה משעמם CNC בקנה מידה גדול צריך לבחור בעת ביצוע עיבוד שבבי, אז יש צורך לבחור את שיטת העיבוד המתאימה למכונת משעמם CNC בקנה מידה גדול בהתאם לדרישות העיבוד של חומר העבודה.

קישור למאמר זה:סוגי עיבוד שבבי משעמם CNC בקנה מידה גדול

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


סוגי עיבוד שבבי משעמם CNC בקנה מידה גדולפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.