האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סוגי קטגוריית תהליך ציור מתכת

סוגי קטגוריית תהליך ציור מתכת

מַתֶכֶת הַטבָּעָה וציור מתכת הוא בשימוש נרחב הַטבָּעָה תהליך כרגע. עם מתכת הַטבָּעָה טכנולוגיית שרטוט מתכת, ניתן ליצור חלקים שונים בעלי קירות דקים בעלי צורות גליליות, מלבניות, מדורגות, כדוריות, חרוטיות, פרבוליות ועוד צורות לא סדירות. מהן הקטגוריות של רישום מתכת?

סוגי קטגוריית תהליך ציור מתכת

 • 1. שרטוט מתכת צילינדר: מתיחה של מוצרים גליליים עם אוגנים (אוגנים). האוגן והחלק התחתון שניהם שטוחים, הדופן הצדדית של הגליל סימטרית בציר, והעיוות מופץ באופן שווה על אותו היקף, והריק על האוגן מייצר עיוות ציור עמוק.
 • 2. ציור מתכת אליפטי: העיוות של הריק על האוגן הוא עיוות מתיחה, אך כמות העיוות ויחס העיוות משתנים בהתאם לאורך צורת המתאר. ככל שהעקמומיות גדולה יותר, כך העיוות הפלסטי של הריק גדול יותר; לעומת זאת, ככל שהעקמומיות קטנה יותר, כך העיוות הפלסטי של הריק קטן יותר.
 • 3. ציור מתכת מלבני: חתיכה מלבנית נמוכה שנמתחת ונוצרת בבת אחת. בעת מתיחה, התנגדות המתיחה בפינות המעוגלות של אזור עיוות האוגן גדולה יותר מעמידות המתיחה בקצוות הישרים, ומידת העיוות בפינות המעוגלות גדולה מזו שבקצוות הישרים.
 • 4. ציור מתכת בצורת הר: כאשר הדופן הצדדית של חלק ההטבעה משופעת, הדופן הצדדית תלויה במהלך תהליך ההטבעה ואינה מחוברת לתבנית. התבנית לא מחוברת עד סוף הצורה. מאפייני העיוות של חלקים שונים של הקיר הצדדי במהלך היווצרות אינם זהים לחלוטין.
 • 5. שרטוט מתכת בצורת תלולית: העיוות של הריק של לוחית הכיסוי בצורת תלולית במהלך תהליך היצירה אינו דפורמציה מתיחה פשוטה, אלא יצירה מורכבת עם מתיחה ועיוות בולטות בו זמנית. העיוות של הריק על משטח הלחיצה הוא עיוות מתיחה (מתח מתיחה בכיוון הרדיאלי ולחץ לחיצה בכיוון המשיק), בעוד שהעיוות של הריק בתוך הפרופיל (במיוחד האזור המרכזי) הוא עיוות בולט (הן רדיאלי והן מַשִׁיקִי). האם מתח מתיחה).
 • 6. ציור מתכת חצי כדורי עם אוגן: כאשר החלק הכדורי נמתח, הריק נוגע בחלקו העליון הכדורי של האגרוף, ורוב השאר במצב חופשי תלוי ובלתי מוגבל. לכן, הבעיה העיקרית בתהליך של מתיחה מסוג זה של חלק כדורי היא הידלדלות רצינית של חלק המגע המקומי, או חוסר היציבות והקימוט של החלק המעוקל.
 • 7. ציור מתכת אוגן: חלק האוגן של המוצר המתוח מעובד על ידי ציור רדוד. מצב הלחץ והמתח דומה ללחיצת דחיסה. בשל הלחץ הלחיצה המשיק, קל להתקמט, ולכן מגבלת היווצרות מוגבלת בעיקר על ידי קמט הדחיסה.
 • 8. שרטוט מתכת קצה: בצע ציור זוויתי ומתכתי על האוגן של המוצר שנמתח מראש. סוג זה של עיבוד דורש מהחומר פלסטיות טובה.
 • 9. שרטוט מתכת עמוק: מוצרי שרטוט מתכת החורגים מהמגבלה של שרטוט מתכת צריכים להימתח יותר מפעמיים לפני שניתן יהיה להשלים אותם. לאחר שרטוט המתכת בכיוון העומק של התחנה הקדמית, מתבצע שרטוט מתכת בכיוון העומק. החלק הנמתח של האוגן הרחב נמתח לקוטר האוגן הנדרש כאשר הוא נמתח בפעם הראשונה, וקוטר האוגן נשאר ללא שינוי כאשר הוא נמתח מאוחר יותר.
 • 10. שרטוט מתכת חרוטי: עבור חלקים חרוטיים עמוקים עם h/d>0.8 ו-α =10°~30°, בשל העומק הגדול, העיוות של הריק גדול יותר, ורק האזור המקומי של הריק נגע עם הריק. אגרוף מועבר ונוצר. קל מאוד לגרום לריק להפוך לדק מדי או אפילו להיקרע באופן מקומי, והוא צריך להיווצר בהדרגה באמצעות מעברים מרובים. שיטת מתיחת השלבים היא למתוח תחילה את החסר לחלק מעבר מדורג, שצורתו המדורגת משיקה לצורתו הפנימית של החלק המחודד, ולבסוף מתרחבת לקונוס. זמני המתיחה והתהליכים של חתיכת המעבר המדורגת זהים לאלו של החלק הגלילי המדורג.
 • 11. שרטוט מתכת מלבני: העיוות של חלק מלבני גבוה שנמתח מספר פעמים לא רק שונה מזה של חלק גלילי עמוק, אלא גם שונה מאוד מזה של חלק בצורת קופסה נמוכה. איור 1-46 מציג כיצד הצורה והגודל של החלק משתנים עם גובה המתיחה במהלך מתיחות מרובות כאשר משתמשים במכבש השינוע האוטומטי רב-תחנות לעיבוד קופסאות מלבניות גבוהות.
 • 12. עיבוד יצירת משטח מעוקל: ציור ויצירת משטח מעוקל, כך שחלק האוגן החיצוני של הריק השטוח ממתכת מצטמצם וחלק האוגן הפנימי מוארך, מה שהופך לשיטת היווצרות הטבעה עבור מוצרים חלולים עם דופן לא ישר ולא ישר -משטחים מעוקלים בתחתית שטוחה.
 • 13. ציור מתכת שלב: ציור מתכת מחדש של המוצר שנמתח מראש בצד שמאל כדי ליצור את החלק התחתון בצורת מדרגה בצד ימין. החלק העמוק יותר מעוות בשלב המוקדם של המתיחה, והחלק הרדוד יותר מעוות בשלב מאוחר יותר של המתיחה. הקיר הצדדי של חלק שינוי המדרגה קל לגרום ללחץ גזירה ועיוות.
 • 14. ציור מתכת הפוך: ציור הפוך של חומר העבודה של ציור המתכת בתהליך הקודם, שהוא מעין ציור מחדש. שיטת המתיחה ההפוכה יכולה להגביר את מתח המתיחה הרדיאלי ויכולה להשיג תוצאות טובות יותר במניעת קמטים. אפשר גם להגדיל את מקדם המתיחה של מתיחה מחדש.
 • 15. ציור מתכת דילול: בשונה מציור רגיל, ציור דילול נועד בעיקר לשנות את עובי דופן הצינור של חלק השרטוט במהלך תהליך הציור. הפער בין התבנית הקמורה לקעורה קטן יותר מעובי הריק. כאשר חלק הקיר הישר של הריק עובר דרך הפער, הוא נמצא בלחץ לחיצה אחיד גדול. בעוד שעובי הדופן הופך דק יותר במהלך תהליך המתיחה, החריגה בעובי הדופן של המיכל מתבטלת ומשטח המיכל גדל. החלקות משפרת את הדיוק והחוזק.
 • 16. ציור מתכת פאנל: מוצרי פאנל הם מתכת הטבעת חלקים עם צורות משטח מורכבות. בתהליך השרטוט, העיוות של הריק מסובך, ותכונות היצירה שלו אינן עוד יצירת ציור פשוטה, אלא צורה מורכבת שבה מתקיימים רישום עמוק ותפיחה בו-זמנית.

הטבעת מתכת ציור מתכת הוא תהליך הטבעה המרכזי הנוכחי. ישנם 16 סוגים של שרטוטי מתכת הטבעת מתכת, כך שיש הרבה צורות מוצר שניתן לעבד וגם היישום רחב מאוד.

קישור למאמר זה:סוגי קטגוריית תהליך ציור מתכת

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


סוגי קטגוריית תהליך ציור מתכתפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.