האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

סוגי רובוטי צינור

סוגי רובוטי צינור

חשיבות הצינורות מובנת מאליה. כשיטת הובלת חומרים יעילה, היא נמצאת בשימוש נרחב במי גשמים עירוניים וביוב, הובלת גז טבעי, הובלת חומרים תעשייתיים, אספקת מים וניקוז ומערכות אוורור כגון בניינים. על מנת לשפר את חיי הצינור, למנוע נזילות ותאונות אחרות, ולהבטיח את פעולתו התקינה של הצינור, יש צורך לבצע בדיקה ותחזוקה יעילים של הצינור. כשיטת בדיקה מהירה ובטוחה, רובוטים לבדיקת צינורות משמשים יותר ויותר במונחים של בדיקת צינורות.

סוגי רובוטי צינור

לאחר מכן, מאמר זה יתמקד בסוגי רובוטי הצינור, כך שלכולם תהיה הבנה ברורה יותר מהם.

נכון לעכשיו, ישנם סוגים רבים של רובוטי צינור שפותחו בבית ומחוצה לה. על פי מצב אספקת האנרגיה, ניתן לחלק אותם לשני סוגים: כבלים ולא כבלים.

עבור רובוטים בצינור המונעים בכבלים, הבעיה העיקרית היא שכאשר הרובוט יעבור מרחק רב ויסתובב יותר, החיכוך בין הכבל לדופן הצינור יהפוך לגדול מאוד, מה שמשפיע קשות על מרחק ההליכה המרבי של הרובוט במהלך הפעולה. זה גם יביא שורה של בעיות כגון אמינות.

כיום ישנם שני פתרונות לשימוש באספקת אנרגיה נטולת כבלים. האחד הוא נשיאת סוללות, והשני – נשיאת ערכות מחולל דלק. בנוסף לחסרונות הנפוצים של נפח ולמשקל מוגבר של גוף הרובוט, שני הפתרונות הללו כוללים גם אחסון. אחרי הכל, האנרגיה של הרובוט מוגבלת, ומושפעת מגורמים כמו איכות הסוללה וטכנולוגיית הטעינה, כך שמרחק ההליכה של הרובוט עדיין מוגבל.

מקור הנהיגה של רובוט הצינור הוא בערך כדלקמן: מנוע מיקרו, כונן פיזואלקטרי, סגסוגת זיכרון צורה (SMA), כונן פנאומטי, כונן מגנוסטריקטי, כונן המרה אלקטרומגנטי וכו '.

רובוטים של צינור ניתנים לחלוקה גסה לרובוטי צינור המניעים את עצמם, רובוטי צינורות מונעים נוזלים ומוט אלסטי פלוס רובוט צינור מסוג דחף בהתאם למצב הנהיגה.

רובוטים של צינור ניתן לחלק לשלושה סוגים: גדולים, רגילים ומיקרו לפי גודלם. ביניהם ניתן לחלק רובוטים של מיקרו-צינור לרובוטים המונעים בגל סינוס, רובוטים סנפירים מונעים אלקטרומגנטיים, ורובוטים של מיקרו-צינור על פי טכנולוגיית ההנעה החשמלית שלהם. רובוטים נחש המונעים על ידי מנועי DC, רובוטים של מיקרו-צינור המונעים על ידי אלמנטים פיזואלקטריים, רובוטים של מיקרו-צינור המונעים על ידי GMA, ורובוטים של צינור פריסטלטי של תולעת אדמה המונעים על ידי SMA.

לאילו סוגי רובוטים צינורות ניתן לחלק?

אם הוא מחולק על ידי מנגנון ההליכה, ניתן לחלק את רובוט הצינור לדרכים הבאות:

  • (1) סוג הנע בבוכנה, העיקרון שלו דומה לתנועת הבוכנה בצילינדר, כלומר הצינור נחשב לצילינדר, והחזיר בעל גמישות וקשיות מסוימות נחשב בוכנה. מבחינה מבנית, כאשר לחץ הנוזל מאחורי ה- PIG גדול מהלחץ הקדמי, בפעולת הפרש הלחץ, ה- PIG מתגבר על ההתנגדות החיכוך בין דופן הצינור לבוכנה ומתקדם. PIG יכול לשאת מגוון חיישנים ולהשתמש בו לאיתור צינורות תוך כדי הליכה.
  • (2) סוג נייד גלילה, המשתמש במבנה הליכה מונע גלילים, עם מנוע כמניע ראשוני, על מנת להגביר את המתיחה, בדרך כלל מאמץ הנעה מרובת גלגלים, מכיוון שקוטר הגלגל קטן מדי, היכולת להתגבר על מכשולים היא מוגבל, והמבנה מסובך.
  • (3) סוג נייד סורק, המחקה את עקרון ההליכה של רכבי הסורקים, מונע על ידי מנוע סרוו DC עם ציוד מפחית.
  • (4) סוג הנייד בכף רגל ורגל. העיקרון הבסיסי הוא להשתמש בכפות הרגליים והרגליים כדי ללחוץ על דופן הצינור לתמיכה בגוף, והרגליים המרובות יכולות לנוע בקלות בצורות שונות של כיפופים. הוא מורכב ממנגנון תמיכה בכף הרגל, מנגנון משיכה ומנגנון היגוי, שיכולים לנוע בצינורות מסוגים שונים.
  • (5) סוג נייד פריסטלטי, המחקה את עיצוב התנועה הזוחל קדימה ואחורה של חרקים בעת זחילה על הקרקע, המנגנון מורכב מבורג פריסטלטי, אגוז, רגליים תומכות מלפנים ומאחור ומעיינות סגורים מלפנים ומאחור. בהליכה הקצוות העליונים של כפות הרגליים התומכות שמאל וימין נמצאים במגע עם קיר הצינור, והקצוות התחתונים במגע עם קיר הצינור בעזרת גליל. הבורג הפריסטלטי מונע לפנות ימינה ושמאלה בתורו, כך שהאגוז זז ימינה ושמאלה על הבורג.
  • (6) סוג נע נע בספירלה, תוך שימוש בעקרון הבורג כדי לגרום למנוע מחוץ לצינור לדחוף את החלק המניע האלסטי קדימה, וחלק בורג הנהיגה יכול לחצות את הצעדים הקטנים באופן אוטומטי.

קישור למאמר זה:סוגי רובוטי צינור

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סוגי רובוטי צינורדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.