האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJ

סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJ
 סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJ  סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJ  סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJ

 סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJ

 

עיבוד קופר

מבוא נחושת:

נחושת היא מרכיב מעבר.
סמל כימי Cu.
מספר אטומי 29.
נחושת טהורה היא מתכת רכה. כאשר המשטח נחתך, הוא כתום-אדמדם עם ברק מתכתי. האלמנט הוא סגול.
יש לו גמישות טובה, מוליכות תרמית גבוהה ומוליכות חשמלית גבוהה. לכן, זהו החומר הנפוץ ביותר בכבלים ורכיבים חשמליים ואלקטרוניים. הוא יכול לשמש גם כחומר בניין ויכול להיות מורכב מסוגי סגסוגות רבים.
לסגסוגות נחושת יש תכונות מכניות מצוינות והתנגדות חשמלית נמוכה, החשובות שבהן הן ברונזה ופליז.
בנוסף, נחושת היא גם מתכת עמידה הניתנת למיחזור מספר פעמים מבלי לפגוע בתכונותיה המכניות.
נחושת עם ברק אדום סגול, צפיפות 8.92 גרם / סמ"ק.
הטמפרטורה של 1083.4 ± 0.2 ° C, נקודת הרתיחה של 2567 ° C.
גמישות טובה מאוד.
מוליכות תרמית ומוליכות טובה.

יישום נחושת:

ניתן למצוא חלקי נחושת כמעט בכל המכונות.
בנוסף לכמות הנחושת הגדולה המשמשת במנועים, במעגלים, במערכות הידראוליות, מערכות פנאומטיות ומערכות בקרה, מגוון רחב של שידורים ו מתקנים עשוי מפליז וברונזה, כגון ציודs, תולעת ציודs, תולעים, זיווגים, אֶטֶבs, פיתולים ברגים, ברגים, אגוזים וכו 'נמצאים בכל מקום.
מסבים או תותבנעשה שימוש בסגסוגות נחושת הפחתות חיכוך בין כמעט כל החלקים הנעים מכנית ביחס זה לזה. בפרט, extruders בקנה מידה גדול של 10,000 טון, ספינות גליל עבור לְטִישָׁה מכשירי לחיצה, וסקייטבורד עשויים כמעט מברונזה. היציקות יכולות לשקול מספר טונות.
מרכיבים אלסטיים רבים עשויים כמעט תמיד מברונזה סיליקון וברונזה מפח.

קישור למאמר זה: יישום נחושת מתכתי חלקי של עיבוד cnc

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סוג נחושת: יישום חלקי של נחושת מתכתית ב- PTJPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.