האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סיווג דגם של מחרטת חוט צינור 2

סיווג דגם של מחרטת חוט צינור 2

סיווג דגם של מחרטת חוט הצינור


מחרטות חוט צינור מחולקות בעיקר למחרטות חוט צינור רגילות ומחרטות צינור CNC על פי שיטות בקרה ותפעול שונות.

סיווג דגם של מחרטת חוט צינור 2
סיווג דגם של מחרטת חוט הצינור

עם הפופולריות של מערכות בקרה מספריות, מחרטות השחלת צינורות אימצו חלקית בקרה דיגיטלית, וצצו מחרטות השחלת צינורות שליטה, אשר מילאו תפקיד חשוב בשיפור יעילות העיבוד, שיפור דיוק העיבוד והפחתת עוצמת העבודה של העובדים בתחום עיבוד וייצור.

מחרטת השחלת צינורות, הידועה גם בשם מחרטת השחלת צינורות, היא מחרטה אופקית המיועדת במיוחד להפיכת אביזרי צנרת בקוטר גדול. הוא מאופיין בקוטר חור גדול יחסית של הציר (בדרך כלל מעל 135 מ"מ) וצ'אק בחלקו הקדמי והאחורי של תיבת הציר. , על מנת להקל על ההידוק והעיבוד של צינורות או מוטות בקוטר גדול. מוצר זה נמצא בשימוש נרחב בפעולות עיבוד מכניות בייצור מכונות, נפט, כימיה, פחם, חיפוש גיאולוגי, אספקת מים עירוניים וניקוז ותעשיות אחרות.

מחרטות השחלת צינורות מחולקות בעיקר למחרטות השחלת צינורות רגילות ולמחרטות השחלת צינורות CNC לפי שיטות בקרה ותפעול שונות.

למחרטות השחלת צינורות יש בדרך כלל חור גדול על ארגז הציר, וחומר העבודה נצמד על ידי שני צ'אקים משני קצות הציר כדי להסתובב לאחר שעבר דרך החור העובר. יש בדרך כלל שתי דרכים להזין את הכלי: האחת זהה למחרטה הרגילה על ידי בורג העופרת להנעת השקופית ומחזיק הכלי בקדמת המיטה; השני הוא המסרק השטוח על המגלשה במרכז המיטה. ראש חיתוך החוט החיצוני של הסכין (ראו ראש חיתוך פתיל וסגירה אוטומטי של חוט) חותך לתוך חומר העבודה ומתקדם. [2] בכלי מכונה מסוימים לעיבוד צינורות ארוכים יש גם התקני תמיכה בעבודה, כגון מסגרת מרכזית, משענת כלים וסוגר אחורי.

קישור למאמר זה: סיווג דגם של מחרטת חוט צינור2

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סיווג דגם של מחרטת חוט צינור 2PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.