האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סיווג והיקף היישום של ASA ו-ABS

סיווג והיקף היישום של ASA ו-ABS

שמונה אמצעי זהירות לריתוך נירוסטה

1. לנירוסטה כרום יש עמידות מסוימת בפני קורוזיה (חומצה מחמצנת, חומצה אורגנית, קוויטציה), עמידות בחום ועמידות בפני שחיקה. הוא משמש בדרך כלל עבור תחנת כוח, כימיקלים, נפט וחומרי ציוד אחרים. יכולת הריתוך של נירוסטה כרום ירודה, ולכן יש לשים לב לתהליך הריתוך ולתנאי הטיפול בחום.

2. נירוסטה כרום 13 בעלת יכולת התקשות רבה יותר לאחר ריתוך ונוטה לסדקים. אם משתמשים באותו סוג של אלקטרודת נירוסטה כרום (G202, G207) לריתוך, יש לבצע חימום מראש מעל 300 מעלות צלזיוס וטיפול בקירור איטי בכ-700 מעלות צלזיוס לאחר הריתוך. אם לא ניתן להעביר את הריתוך לטיפול בחום לאחר הריתוך, יש להשתמש באלקטרודות מנירוסטה כרום-ניקל (A107, A207).

3. נירוסטה כרום 17, על מנת לשפר את עמידות בפני קורוזיה וריתוך, מוסיפים כמות מתאימה של רכיבי יציבות Ti, Nb, Mo וכו', והריתוך טובה יותר מזו של נירוסטה כרום 13. כאשר משתמשים באותו סוג של אלקטרודה מנירוסטה כרום (G302, G307), יש לחמם אותה מראש מעל 200 מעלות צלזיוס ולחמם אותה בכ-800 מעלות צלזיוס לאחר הריתוך. אם הריתוך אינו ניתן לטיפול בחום, יש להשתמש באלקטרודות נירוסטה כרום ניקל (A107, A207).

4. כאשר מרותכים נירוסטה כרום-ניקל, משקעים קרבידים לאחר חימום חוזר, מה שמפחית את עמידות בפני קורוזיה ותכונות מכניות.

5. לאלקטרודות נירוסטה כרום ניקל יש עמידות טובה בפני קורוזיה ועמידות חמצון, והן נמצאות בשימוש נרחב בייצור כימיקלים, דשנים, נפט ומכונות רפואיות.

6. ציפוי נירוסטה כרום ניקל בעל סוג סידן טיטניום וסוג מימן נמוך. ניתן להשתמש בסוג טיטניום-סידן עבור AC ו-DC, אך עומק החדירה רדוד יחסית במהלך ריתוך AC, וקל להיות אדום, אז השתמש בכוח DC ככל האפשר. ניתן להשתמש בקוטר 4.0 ומטה עבור ריתוכים בכל המצבים, ו-5.0 ומעלה משמשים לריתוך שטוח וריתוך פילה שטוח.

7. יש לשמור את האלקטרודה יבשה בעת השימוש. יש לייבש את סוג הסידן-טיטניום ב-150 מעלות צלזיוס למשך שעה, ואת סוג הדל-מימן יש לייבש ב-1-200 מעלות למשך שעה (אין לחזור על הייבוש מספר פעמים, אחרת הציפוי ייסדק בקלות קילוף) כדי למנוע את מוט הריתוך שמן דביק לעור ולכלוך אחר, כדי לא להגדיל את תכולת הפחמן של הריתוך ולהשפיע על איכות הריתוך.

8. על מנת למנוע קורוזיה בין העיניים עקב חימום, זרם הריתוך לא צריך להיות גדול מדי, בערך 20% פחות מאלקטרודת פלדת פחמן, הקשת לא צריכה להיות ארוכה מדי, הקירור הבין-שכבתי מהיר, וה- חרוז ריתוך צר עדיף.

תשע בעיות עיקריות של ריתוך נירוסטה

1. מהן פלדת אל חלד ופלדה עמידה לחומצה אל חלד?

תשובה: תכולת היסוד העיקרי "כרום" בחומרי מתכת (יש להוסיף גם יסודות אחרים כגון ניקל ומוליבדן)

זה יכול להפוך את הפלדה במצב פסיבי ויש לו את המאפיינים של נירוסטה. פלדה עמידה לחומצה מתייחסת לפלדה שעמידה בפני קורוזיה במדיה קורוזיבית חזקה כמו חומצה, אלקלי ומלח.

2. מהי נירוסטה אוסטניטית? מהן הציונים הנפוצים?

תשובה: נירוסטה אוסטניטית היא הנפוצה ביותר ויש לה הכי הרבה סוגים. כמו:

〈1〉18-8 series: 0Cr19Ni9 (304) 0Cr18Ni8 (308)

〈2〉18-12 series: 00Cr18Ni12Mo2Ti (316L)

〈3〉25-13 series: 0Cr25Ni13 (309)

סדרת 〈4〉25-20: 0Cr25Ni20 וכו'.

סיווג והיקף היישום של ASA ו-ABS

3. מדוע יש קושי טכנולוגי מסוים בריתוך נירוסטה?

תשובה: הקושי העיקרי בתהליך הוא:

〈1〉 לחומרי נירוסטה יש רגישות תרמית חזקה, וזמן השהייה באזור הטמפרטורה של 450-850 ℃ מעט ארוך יותר, ועמידות הקורוזיה של ריתוכים ואזורים מושפעי חום מצטמצמת ברצינות.

〈2〉 סדקים חמים נוטים להתרחש.

〈3〉 הגנה ירודה, חמצון רציני בטמפרטורה גבוהה.

〈4〉מקדם ההתפשטות הליניארי גדול, וכתוצאה מכך עיוות ריתוך גדול.

4. מדוע יש לנקוט באמצעי תהליך יעילים לריתוך נירוסטה אוסטניטית?

תשובה: מדדי התהליך הכלליים כוללים:

<1> עלינו לבחור בקפדנות חומרי ריתוך על בסיס ההרכב הכימי של המתכת הבסיסית.

<2> זרם קטן. , ריתוך מהיר; אנרגיית קו קטן, הפחתת כניסת חום.

<3> חוט ריתוך בקוטר דק, מוט ריתוך, לא מתנדנד, ריתוך רב שכבתי ורב-מעבר.

〈4〉קירור מאולץ של תפר ריתוך ואזור מושפע חום, מפחית את זמן השהייה של 450-850℃

<5> הגנת גז ארגון בגב ריתוך ה-TIG.

<6> ריתוכים במגע עם מדיה קורוזיבית מרותכים לבסוף.

〈7〉 טיפול פסיבי של תפר ריתוך ואזור מושפע חום.

5. מדוע עלינו להשתמש בחוטי ריתוך ואלקטרודות מסדרות 25-13 לריתוך של נירוסטה אוסטניטית, פלדת פחמן ופלדה בעלת סגסוגת נמוכה (ריתוך פלדה שונה)?

תשובה: לריתוך של חיבורי פלדה מרותכים שונים בין פלדת אל-חלד אוסטניטית ופלדת פחמן ופלדה סגסוגת נמוכה, יש להשתמש בחוטי ריתוך מסדרה 25-13 (309, 309L) ומוטות ריתוך (Austenitic 312, Austrian 307 וכו'). המתכת המופקדת של הריתוך. אם נעשה שימוש בחומרי ריתוך אחרים מנירוסטה, יוצר מבנה מרטנזיט בקו ההיתוך של פלדת פחמן ופלדה מסגסוגת נמוכה, מה שיגרום לסדקים קרים.

6. מדוע להשתמש בגז מגן 98%Ar+2%O2 עבור חוט ריתוך מוצק מנירוסטה?

תשובה: בעת שימוש בחוט נירוסטה מוצק עבור ריתוך MIG, אם נעשה שימוש בהגנה על גז ארגון טהור, מתח הפנים של הבריכה המותכת יהיה גדול, והריתוך יהיה גרוע, מראה צורת ריתוך "גבנון". הוסף חמצן 1-2% כדי להפחית את מתח הפנים של הבריכה המותכת, ותפר הריתוך נוצר חלק ויפה.

7. מדוע פני השטח של חוט נירוסטה מוצק MIG מרותך שחור?

תשובה: מהירות ריתוך MIG של חוטי נירוסטה מוצקים היא מהירה יחסית (30-60 ס"מ לדקה). פיית גז המגן רצה לאזור הבריכה המותכת הקדמית. תפר הריתוך עדיין במצב של אדום חם וטמפרטורה גבוהה. שָׁחוֹר. שיטת פסיבציית הכבישה יכולה להסיר את העור השחור ולהחזיר את צבע פני השטח המקורי של נירוסטה.

8. מדוע חוט ריתוך מנירוסטה מוצק צריך להשתמש בספק כוח פועם כדי להשיג מעבר סילון וריתוך ללא ניתזים?

תשובה: בריתוך MIG עם חוט ריתוך מוצק מנירוסטה, חוט ריתוך φ1.2 יכול לממש העברת סילון רק כאשר הנוכחי I≥260-280A; טיפות קטנות מהערך הזה הן העברה קצרת-מעגל, עם ניתזים גדולים, ובדרך כלל לא ניתן להשתמש בהן. רק על ידי שימוש בספק MIG דופק עם זרם דופק גדול מ-300A, ניתן לממש את מעבר טיפות הדופק תחת זרם ריתוך של 80-260A ללא ריתוך שפריץ.

9. מדוע חוט ריתוך הנירוסטה בעל ליבות השטף מוגן בגז CO2? לא צריך ספק כוח דופק?

תשובה: תיל ריתוך נירוסטה בעל ליבות שטף בשימוש כיום (כגון 308, 309 וכו'), נוסחת שטף הריתוך בחוט הריתוך פותחה על פי התגובה המטלורגית הכימית לריתוך תחת הגנה של גז CO2, כך שהיא לא יכולה לשמש לריתוך MAG או MIG; מקור כוח ריתוך קשת פעימה.

קישור למאמר זה: סיווג והיקף היישום של ASA ו-ABS

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סיווג והיקף היישום של ASA ו-ABSמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.