האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירה

סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירה

סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירה


המזמרה שייכת לקטגוריה של מזמרה ישרה, המשמשים בעיקר לחיתוך קצוות ישרים של לוחות מתכת בגדלים שונים. עם התפתחותה של תעשיית הייצור בסין, התפתחותם של מכונות גזירה הפכה לעמוד התווך העיקרי בתעשיית ייצור המכונות. נעשה שימוש נרחב במכונות גזירה בעלות ביצועים גבוהים בתעופה, מכוניות, מכונות חקלאיות, מנועים, מכשירי חשמל, מכשירים, ציוד רפואי, מכשירי חשמל ביתיים, חומרה ותעשיות אחרות. האם אתה רוצה ללמוד עוד על מזמרה? כיצד יש להתאים את הסיווג והמאפיינים המבניים של המזמרה, תהליך החיתוך, ענייני ההפעלה, ופער הלהב? כיצד להבחין באיכותם של להבי המזמרה? תחזוקה ותחזוקה של מזמרה.

סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירה
סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירה

מִיוּן

1. מזמרה להב שטוח

איכות גזירה טובה, עיוות קטן ועיוות, אך כוח גזירה גבוה וצריכת אנרגיה גדולה. שידור מכני יותר. הלהבים העליונים והתחתונים של מכונת הגזירה מקבילים זה לזה, ומשמשים לעיתים קרובות לגלילי גילוח ולוחות מגולגלים במפעלים. על פי שיטות הגזירה שלהם, ניתן לחלק אותם לסוגי חיתוך עליונים ותחתונים.

2. מזמרה משופעת

הלהבים העליונים והתחתונים של מכונת הגזירה יוצרים זווית. באופן כללי, הלהבים נוטים, וזווית הנטייה היא בדרך כלל 1 ° עד 6 °. כוח הגזירה של מכונת גזירת הלהבים נוטה קטן יותר מזה של מכונת גזירת הלהב השטוחה, כך שעוצמת המנוע ומשקלה של המכונה כולה מופחתים מאוד. היישום בפועל הוא הכי הרבה. יצרני מכונות הגז מייצרים בעיקר מכונות גזירה כאלה. סוג זה של מכונת גזירה מחולק למכונת גזירה מסוג שער ומכונת גזירה מסוג מטוטלת בהתאם למצב התנועה של מוטת הכלי; הוא מחולק לשני סוגים של תיבת הילוכים הידראולית ותיבת הילוכים מכנית על פי מערכת הכונן הראשית.

3. מכונת גזירה רב תכליתית

  • (1) מכונת כיפוף וגזירה של יריעות: כלומר ניתן להשלים שני תהליכי גזירה וכיפוף באותה מכונה.
  • (2) מכונת אגרוף וגז משולבת: היא יכולה להשלים את חיתוך הצלחת והפרופיל, המשמש בעיקר לתהליך ההריקה.

4. מזמרה מיוחדת

  • (1) מכונת גזירה לקו צלחת שטוח: היא משמשת לפתיחת צלילה וקו פילוס. זהו גזירת צלחות במהירות גבוהה שתוכננה לעמוד בדרישות מהירות החיתוך המהירה של פס הייצור. קו הלוחות העבה הוא בעיקר גזירה מהידראולית הידראולית וקו פלטות דק. מצויד בעיקר במספריים פנאומטיים; קווים מהירים מצוידים במספריים מעופפים לייצור רציף ויעילות גבוהה.
  • (2) מכונת גזירה עבור קו ייצור מבנה פלדה: היא משמשת בעיקר עבור פלדת זווית וקו ייצור אוטומטי של קרן H כדי להשלים את תהליך החיתוך.
  • (3) מכונת גזירה לקו להרכבת כיפוף קר: לדוגמא, מכונת גזירה מיוחדת שהוגדרה בקווי ייצור כגון קרן אורכית לרכב קו כיפוף קר, קו ייצור בצורת המרכבה, קו להרכבת לוחות פלדה צבעוניים וכו '.

מאפיינים מבניים

  • 1. המכונה מצוידת בשלוש יחידות עיבוד שבבי לניקוב, גזירה וקיפול. את המסילה ניתן לנקב, לגזום ולקפל בנפרד או בו זמנית באמצעות מתג ידני או כף רגל. השימוש במכונה זו יעיל בייצור וקל לשימוש.
  • 2. ניתן לכוונן בקלות את פעולת העבודה של כל יחידת עיבוד כדי להפחית את זמן העיבוד ולשפר את יעילות הייצור. מגוון רחב של cnc עיבוד ניתן להשיג פונקציות גם על ידי שינוי התבנית, כגון ניקוב חורים עגולים, כיפוף מתקפל, כיפוף שטוח, הבלטות ושיטוח.
  • 3. יחידת הכיפוף הינה מבנה סגור ומאמצת שיטת עיבוד אופקי כדי להבטיח את חוזקה המבני של יחידת הכיפוף. ניתן להשלים את כיפוף שטוח, כיפוף אנכי, הבלטה והשטחה של החומר על ידי שינוי תבנית הכיפוף; כיפוף המוטות בעוביים שונים, מרחק המכה נשלט על ידי כוונון מתג האינדוקציה של צילינדר העבודה, ומונה פעימות התזוזה תואם למספרים שונים. ניתן להשלים את זווית הכיפוף המקבילה.
  • 4. יחידת עיבוד חיתוך וחיתוך מאמצת שיטת עיבוד אנכי. המכונה מצוידת בשני מצבי פעולה, כפתור ידני ומתג רגל. התפעול פשוט, גמיש ונוח. עובדים מיומנים כלליים יכולים להשתמש בפעולה בקלות.

קישור למאמר זה: סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סיווג ומאפיינים מבניים למכונת גזירהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.